Sokol Živanice – Jiskra Ústí nad Orlicí 1:2 (0:0)

Největší šanci měl ve 40. min. Melechovský, ale přestřelil. Po změně stran domácí soupeře zmáčkli a v 70. min. ze skrumáže vstřelil Balog vedoucí gól. O pět minut později, po faulu Vrážela ve středu pole, hosté rychle rozehráli a z brejku Vaňous vyrovnal. V nastaveném čase gólman Mašek vyrazil centrovaný míč k volnému Faltovi, který míč napálil pod břevno.

Fakta – branky: 70. Balog – 75. Vaňous, 90. (+1) Falta. Rozhodčí: Vnuk (Třebovle). ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Sokol Živanice: Mašek – Mocanu, Hrmo, Vrážel, Podlipný – Balog, Gorol, Jedlička, Melechovský (82. J. Černík) – Merganc, Kaciáň. Jiskra Ústí nad Orlicí: Toman – Kaláb (55. Kukla), Chudý, David, Šeda – Tomášek (70. P. Falta), Borek, Vaňous, Stejskal – Dostál, Vondra (90. +2 Marek).