Polička B – Libchavy 2:0
Po celých 90 minut se hrál vyrovnaný fotbal. Také hosté se prezentovali pěknou kombinační hrou, rozhodl však začátek utkání, a ten skvěle vyšel Poličce. Hned zkraje se hlavou trefil Dobiáš a v 18. minutě si centr Valty prodloužil hostující obránce do vlastní sítě – 2:0. Potom ještě lob Kováře ml. vytáhl brankář Kollert na roh. Po změně stran si poradil i s hlavičkou V. Krále po rohu Valty, Kysilko zakončil svoji akci těsně mimo a když Slaný vychytal libchavského Ďuriše, skóre se do konce utkání nezměnilo.
Fakta – branky: Dobiáš, vlastní. Rozhodčí: M. Heger. Poločas: 2:0.

Janov – Řetová 0:5
Výsledek zcela jasně vypovídá o tom, kdo byl na hřišti pánem. Hosté byli ve všech směrech lepší. V 6. minutě Popelka ještě vyrazil Bohunkovu střelu na tyč, za chvilku ovšem tentýž hráč odcentroval na Fatera, a ten otevřel skóre zápasu. Mezi 18. a 32. minutou pak hosté dorazili soupeře po dvou trefách Bačeho a jedné Bohunka. Po hodině hry uzavřel účet Špatenka. Janov musí na tento debakl zapomenout a připravit se daleko lépe na další zápasy.
Fakta – branky: T. Bače 2, Bohunek, Špatenka, V. Fater. Rozhodčí: Čad. Poločas: 0:4.

Verměřovice – Sebranice 2:1
Ze zimního spánku se dříve probrali hráči hostí, kteří si hned v 1. minutě připravili vážnější brankovou příležitost. Následně však domácí přebrali iniciativu, kterou ve 4. minutě korunovali úvodní brankou. Z hranice malého vápna se prosadil Kmeť. Po vstřelené brance aktivita Verměřovických opadla a začali se více prosazovat hosté. Odměnou jim byl i gól, který v 11. minutě vsítil Malý. Sebraničtí se s vyrovnávací brankou nespokojili a i nadále byli aktivnější. Jedinou vážnější příležitost si však dokázali připravit až ve 35. minutě po pěkné kombinaci ve středu hřiště. V závěru poločasu se ještě připomněli domácí, když se po standardní situaci dostal na malém vápně k míči Nastoupil. Střílel však pouze do rukou brankáře Kysilky.
V úvodu druhého poločasu provedl verměřovický trenér několik taktických i personálních změn, což mělo na hru domácích pozitivní vliv. Ti se postupně svému soupeři vyrovnali a v určitých pasážích jej začali přehrávat. Jasnou gólovou příležitost si i přesto jako první vytvořili hráči hostí. Radost jim však zkazil skvělým zákrokem brankář Pražák. Sebraničtí tak okusili hořkost otřepaného pravidla „nedáš – dostaneš", když se vzápětí prosadil po rohovém kopu J. Sklenář.
Fakta – branky: Kmeť, J. Sklenář – Malý. Rozhodčí: Růžička. ŽK: 0:2. Poločas: 1:1. Diváci: 50.

Ústí nad Orlicí B – Kamenná Horka 3:2
Úvodní minuty patřily Horce, postupem času však přebrali iniciativu svěřenci trenéra Tesaře, kteří si během úvodní části vytvořili až drtivou převahu. Koncovka však byla dlouho hodně hektická až zbrklá. První velkou příležitost si však vytvořili hosté po velké chybě obrany. Únik Juříka zlikvidoval až pohotový zákrok brankáře Šenkýře. Domácí se do své velké šance dostali vzápětí, po ideální přihrávce Langera postupoval sám na branku Rejda, který nastřelil jen nohy vybíhajícího gólmana. Vedoucí gól padl po nečekané situaci, kdy nepovedená střela Repy z vápna doskákala na kopačku nekrytého R. Rába, a ten z 10 metrů zavěsil – 1:0.
Po obrátce nepřišel očekávaný nápor domácích, častěji měli míč na kopačkách hosté a dočkali se i vyrovnání. V 65. minutě se po rohovém kopu dostal k míči Mach a zblízka skóroval – 1:1. Zápas gradoval, protože ani jedno z mužstev se s remízou nechtělo smířit. V 71. minutě předvedli šikovnou kombinaci Rejda s R. Rábem, ten byl ve vápně faulován a P. Motl penaltu bezpečně proměnil. Běžela 80. minuta a stav byl znovu smírný. Skalický hlavou překonal Šenkýře – 2:2. Tři minuty před koncem zajistil domácím tři body Motl.
Fakta – branky: Motl 2 (1 z pen.), R. Ráb – Mach, Skalický.

Jablonné – Lanškroun B 2:0
Poslední přípravný zápas před startem jara se domácím herně nevyvedl. Proti Lanš-
krounu v prvním mistrovském utkání už to bylo jiné. Jablonné si vypracovalo daleko více střelecký pokusů. Do první šance se řítila nová akvizice v týmu domácích Filip Krejčí, ale branku přestřelil. To Lička věděl, jak se svou příležitostí naložit, vybíhajícího gólmana přehodil a poslal Jablonné do vedení. Hosté se prakticky k ohrožení branky nedostali.
Po přestávce se čekal nápor Lanškrouna, jenže ten se nedostavil. Hosté sice kombinovali, ale k šestnáctce se příliš nepřiblížili. Domácí spoléhali na centrované míče. Po jednom z nich byl ve vápně faulován Polzer a penaltu bezpečně proměnil Čermák. Předtím však jeden z hráčů hostí orazítkoval spojnici tyčí. Když se neujaly ani standardní situace Lanškrouna, mohlo Jablonné slavit důležitou výhru.
Fakta – Lička, Čermák z pen. Rozhodčí: Brejša. Poločas: 1:0. Diváci: 230.

Dobříkov – Chroustovice 0:2
Dobříkov si musí na vítězství počkat, neboť si hosté, kteří jsou na čtvrtém místě tabulky A skupiny, odvezli všechny body
Fakta – branky: Uhlíř 2. Rozhodčí: Zita. ŽK: 7:3. ČK: 1:0. Poločas: 0:1. Diváci: 120.

Zámrsk – Nasavrky 2:2
Druhý celek tabulky skupiny A si odvezl ze Zámrsku bod.
Fakta – branky: Peterka 2 – Michal Čechlovský, Vojíř. Poločas: 1:1.

Řečany – Vysoké Mýto B 2:1
Domácí otevřeli skóre ve 24. minutě po opakované penaltě nařízené za faul na M. Moravce. V prvním případě totiž vyběhl hostující hráč dříve, než zazněl příkaz k exekuci. Pojistku přidal po samostatné akci Wiesner. V posledních dvaceti minutách si hosté vytvořili tlak, nicméně prosadil se pouze po skrumáži Krátký.
Fakta – branky: Grande, Wiesner – Krátký. Rozhodčí: Orálek. ŽK: 1:2. Diváků: 110. Poločas: 2:0.