Svitavy B – Č. Třebová 1:3
Petr Pražák, trenér České Třebové: „Bojovné utkání na užším hřišti se spoustou osobních soubojů. Bylo vidět, že jsme si ze začátku zvykali na umělý povrch, přesto jsme se dostali do vedení. Bohužel jsme však opět vyrobili chybu a kopala se penalta. Domácí nezaváhali a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase jsme zvýšili aktivitu, zrychlili kombinaci a myslím, že jsme zaslouženě odvezli všechny tři body."

Žamberk – Holice 6:0
Tomáš Koukol, vedoucí mužstva Žamberku: „My jsme po podzimní trapné komedii, která se odehrála po vstřelení našeho vedoucího gólu, měli Holicím co vracet. Hráči byli zdravě namotivovaní na utkání. Zápas jsme odmakali, odbojovali, šli jsme více za vítězstvím, podali jsme velmi kvalitní týmový výkon. Hosté, kromě několika nevybíravých zákroků a snových útoků, nepředvedli vůbec nic. Proto je naše výhra ke všem okolnostem zcela spravedlivá a zasloužená."

Letohrad B – Polička 1:1
František Dvořák st., trenér Letohradu B: „Zápas měl určitě větší kvalitu než ty zápasy, které jsme odehráli s tím hrozivým skóre předtím. Napomohl k tomu i soupeř, který zápasu přispěl svou kvalitou a hlavně ve hře na míči. My jsme možná byli lepší v závěru na šance, ale bral bych to tak, že remíza tomu odpovídá. Ke cti obou mančaftů platí to, že ani jedno mužstvo se nechtělo spokojit s remízou."

Choceň – Moravany 5:2
Evžen Kopecký, trenér Chocně: „Moravany byly asi nejkvalitnější tým, který se tady na jaře představil. Věděli jsme, že ta kvalita tam je, ale jakoby se kluci museli přesvědčit, že tomu tak je. Přestože nám první poločas herně nevyšel tak, jak jsme si představovali, byli jsme to my, kteří byli produktivnější a ujali se vedení dva nula. Druhý poločas jsme chtěli hrát jinak a myslím, že to bylo znát, zvýšili jsme na tři nula a nějaké šance ještě neproměnili. Pak ale nastala pětiminutová nekoncentrovanost, která zapříčinila snížení. Naštěstí jsme rychle odpověděli a odskočili o dvě branky, a tak i utkání dohráli. Bylo tam dost situací, které musíme vylepšit, a proto jsem rád, že jsme takové informace dostali ve vítězném utkání."

Lanškroun – H. Městec 1:0
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Ze začátku se mužstva spíše oťukávala. Hosté hráli ze zajištěné obrany, ale inkasovat jsme nechtěli ani my. Museli jsme hlídat Salfického, který je velmi rychlý a na kterého hosté spoléhali. Heřmanův Městec hrozil převážně ze standardek. My jsme měli dvě šance, ale do kabin se šlo za stavu nula nula. Ve druhé půlce už jsme byli aktivnější, ale ve vápně nám chyběl potřebný důraz v zakončení. Naštěstí se nám povedla jedna situace, po které byla nařízena penalta. Myslím, že o tu jednu branku jsme zvítězili zaslouženě, ale bylo těžké se prosadit."