V. Mýto B – Dobříkov 4:0
Deset kilometrů od sebe dělí oba celky, hráči Dobříkova mohli dojet na kole, není to daleko. Ale od bodů byli zatraceně daleko. Domácí svého soupeře předčili v útočné fázi. Do poločasu si vypracovali náskok dvou branek a k tomu ještě dohrávali v početní výhodě, neboť dobříkovský Karela obdržel za své poznámky červenou kartu. Před hodinou hry zvyšoval už na 3:0 M. Fišer. Hosté si pak vypili kalich hořkosti vlastní brankou.
Fakta – branky: 11. Zavřel, 41. Sedlák, 59. M. Fišer, 69. vlastní. Rozhodčí: Langr. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (43. Karela). Diváci: 120. Poločas: 2:0. V. Mýto B: Krátký – Trnka, D. Fišer, M. Fišer, Motl, Benda, Podmajerský (78. Bureš), Dvořák, Štěpánek, Zavřel, Sedlák (52. Svoboda). Dobříkov: J. Rychtařík – Vaněk, P. Horníček, Karela, Hořejší – Marek (46. J. Horníček), Klapal, Houžvička, Svoboda – Ševčík (56. Konvalina), Jarosz.

Luže – Letohrad B 1:2
Udržet si současnou formu by v Letohradu brali všemi deseti. Hosté se dostali brzo do vedení gólem Sity, o které prakticky záhy přišli z kopačky Holuba. Dlouho vyrovnaný zápas rozhodl v 77. minutě Slodičák. Rezerva si pak náskok v závěru pohlídala.
Fakta – branky: 8. Holub – 5. Sita, 77. Slodičák. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Letohrad B: Moláček – Petráček, Pačínek, J. Stejskal, Mich. Janoušek (71. Macháček) – Slodičák (83. Černohous), Pokorný (59. Dvořáček), Sita (77. Beneš), Hiller (90. Mar. Janoušek) – J. Procházka, Švercl.

Svitavy B – Ústí n. O. B 2:1
Na umělce v Lánech začali hosté odvážně proti favoritovi a dlouho to vypadalo na bodový zisk. Zvlášť pak v době, kdy se Ústí ujalo vedení brankou Falty hlavou z rohu. Gólmana překonal, ovšem ten jim to pak vrátil, když se štěstím proměnil penaltu po faulu na Juříka. Po přestávce se hrálo dlouho vyrovnané utkání od vápna k vápnu bez většího vzruchu. Vedení mohl hostím vrátit Ráb, když po povedené ráně zvonila tyč. V 78. minutě se sen o bodech rozplýval. Prodloužený aut tečoval Sedlák a míč zapadl za Hubálkova záda. V závěru rozhodčí přehlédl faul na Rába a obral Ústí o penaltu. Za podobný zákrok se v první půli „pentle" kopala. Ústecký útočník si navíc za protesty vykoledoval červenou kartu. V závěrečném náporu pak chyběl.
Fakta – branky: 34. Kavalír z pen., 78. Sedlák – 30. Falta. Rozhodčí: Smola. ŽK: 0:5. ČK: 0:1 (87. Ráb). Diváci: 92. Poločas: 1:1. Ústí nad Orlicí B: Hubálek – Kaláb, Falta, Šebrle, Bárta (75. Vacek), Fikejz – Pirkl (54. Procházka), Motl, Kopecký, Rejda – Ráb.

1. Lanškroun⋌ 8 5 2 0 1 20:10 19
2. Svitavy B⋌ 8 5 1 1 1 21:11 18
3. Dobříkov⋌ 8 5 1 0 2 19:11 17
4. Nasavrky⋌ 8 4 2 0 2 14:10 16
5. Rohovlád. Bělá⋌ 8 4 1 1 2 15:10 15
6. Načešice⋌ 8 4 1 0 3 22:24 14
7. Vysoké Mýto B⋌ 8 3 1 2 2 28:22 13
8. Pomezí⋌ 8 3 0 2 3 20:21 11