Sami si odhlasovali, že si chtějí tuto soutěž zkusit, a možná udělali dobře. Projeví se to až déle, avšak první utkání proti svitavskému béčku jim vyšlo. Domácí se dostali brzo do vedení, náskok si dlouho drželi, ale v poslední fázi zápasu se jim podařilo vstřelit dva slepené góly, čímž rozhodli o vítězství. Skóre už jen pečetil dvě minuty před koncem na konečných 4:0 Cindr. Dolní Újezd v Letohradu sice vedl, ale pak začali Letohradští úřadovat. Do poločasu výsledek otočili svými góly Lorenc s Černohousem. Po pauze ve zlepšené hře pokračovali, utkání bylo pod jejich taktovkou a zvítězili 4:1. Bodovalo i Vysoké Mýto B. Hrálo v Přelouči, která sestoupila z přeboru. Po devadesáti minutách se body dělily za remízu 0:0. V penaltovém rozstřelu měli pevnější nervy domácí a připadl jim druhý bod po výhře 5:4.

Semanín – Svitavy B 4:0 (1:0)
Branky: 9. a 72. Votřel, 73. Nešický, 88. Cindr. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 2:2. Diváci: 78. Semanín: Šenkýř – Mazal, Herynek (57. Vrána), Kovář, Flídr, Nešický, Švihálek, Bednár (86. Cindr), Šimek, Dvořák, Votřel (79. Kašpar).

Přelouč – Vysoké Mýto B 0:0 penalty 5:4 (0:0)
Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Vysoké Mýto B: Krátký – Surma (63. Doležal), Vostrčil, Škeřík, Krýda, Jagob (80. Pospíšil), M. Chadima, Valášek, M. Fišer, Štanglica (82. Sedlák), Jandera.

Letohrad B – D. Újezd 4:1 (2:1)
Branky: 29. a 63. Lorenc, 38. Černohous, 69. Mich. Janoušek – 19. Frňka. Rozhodčí: Papežík. ŽK 1:1. Diváci: 60. Letohrad B: Stejskal – Petráček (79. J. Preclík), Procházka, Vaníček, Černohorský – Mar. Janoušek (59. Mich. Janoušek), Lorenc (84. Uhlíř), Pokorný, D. Preclík, Slodičák (75. Beneš) – Černohous (56. Sita).