O všem podstatném se rozhodlo ke konci první půle, kdy domácí nejprve proměnili pokutový kop, aby tři minuty nato vedli už o dvě branky. Že si Nasavrky po zásluze připíší plný počet bodů, rozhodl čtvrt hodiny před koncem Novák. Letohrad na jaře posbíral prozatím jen čtyři body. Ani Semanín se venku nedočkal. Vůbec mu nevyšla závěrečná čtvrthodina první půle, kdy hosté hned třikrát inkasovali. Brzo po přestávce Dvořák snížil, ale tím jen zmírnil porážku. Ke konci utkání přidaly Načešice další dva zásahy a vyhrály vysoko 5:1. Souboj o velmi důležité body Semanín nezvládl.

Načešice - Semanín 5:1 (3:0). Branky: 29. a 35. Pilný, 39. a 83. Jirásek, 82. Dobrovolný – 53. Dvořák. Rozhodčí: Ujec. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Semanín: Šenkýř – Urbanec, Kovář, Flídr, Nešický, Petr (83. Adamský), Dvořák, Sokol (81. Řehák), Zadražil, Tomeš, Švihálek.

Nasavrky - Letohrad B 3:0 (2:0). Branky: 40. Dostál z pen. 43. Dostálek, 74. Novák. Rozhodčí: Šlor. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Letohrad B: Moláček – Černohorský, Stejskal, Vaníček, Schön, Slodičák, Pokorný, Preclík, Sedláček, Černohous, Procházka.