Žichlínek – Albrechtice B 3:0 (2:0)

Domácí šli do vedení po půlhodině hry Motlem a do poločasu zvýšil Drábek. Ve druhé půli zase byli domácí aktivnější, soupeř sice posílil svůj tým o hráče z A mužstva, ale gól nevstřelil. V 60. minutě za sražení jednoho z domácích v pokutovém území zahrával Řehák penaltu, jenže ji neproměnil. Přesto domácí vyhráli 3:0, když v 80. minutě dal poslední gól navrátilec Jindřich Ruml. V domácím týmu vynikl gólman Timofej. Branky: Libor Motl, Jan Drábek, Jindřich Ruml. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:0. Diváků: 200.

Verměřovice B – Mladkov 4:1 (2:1)

Do utkání vstoupili lépe domácí, když po prvním rohovém kopu z ostrého úhlu dal Masopust gól. Poté zahrál domácí Formánek rukou a Mladkov z penalty vyrovnal. Po další akci dostal Formánek střelou k tyči domácí do vedení. Hosté se kombinací a nakopávanými balóny nedostávali za obranu a nedařilo se jim ohrozit domácí bránu. V druhém poločase byli domácí aktivnější a tlačili se do vápna Mladkova. Nejdříve zvýšil Tlapák a poté se po rohovém kopu trefil na konečných 4:1 Snášel. Branky: Daniel Masopust, Vladimír Formánek, Jaroslav Tlapák, Roman Snášel – K. Mareš. Rozhodčí: Stolín. Bez karet. Diváků: 60.

Helvíkovice – Rudoltice 1:4 (0:2)

Domácí měli velkou marodku, a proto využili služeb starších hráčů, takže věkový průměr družstva byl 41,5 roku, celkový věk hráčů v záloze 199 let. Soupeř byl lepší, nakonec se však Helvíkovickým podařilo vstřelit čestný gól. Branky: Petr Bílý – Ladislav Nastoupil, Lukáš Tipelt, Martin Minář, Pavel Řehoř.

Brandýs B – Tatenice B 5:0 (1:0)

Hosté přijeli ve smíšené sestavě s dorostenci a domácí si ze zápasu udělali jednostrannou záležitost. Ve 40. minutě otevřel skóre Müller. V 50. minutě mohl zvýšit Fogl, ale neproměnil pokutový kop. Přesto do konce zápasu dali domácí ještě čtyři branky a vyhráli 5:0. Branky: Müller, Růžička, Fogl, Štangler, Pavlíček. Sudí: Kolář. Bez karet. Diváků: 50.

Lichkov – Klášterec 2:1 (2:1)

Obě mužstva předváděla útočný fotbal s mnoha slibnými šancemi. Mezi střelce se však zapsali pouze domácí. Skóre otevřel střelou pod břevno v 17. minutě Stram, na 2:0 zvýšil střelou k tyči Mojzesz ve 31. minutě po přihrávce Strama. Účet zápasu uzavřel vlastní gól domácích ve 37. minutě po střele Kučírka. Branky: Stram, Mojzesz – vlastní (Kučírek). Sudí: Kuttich. ŽK. 1:1. Diváků: 60.