Libišany – Dobříkov 1:0
Domácímu favoritu ve druhé minutě pořádně zatrnulo. Po standardní situaci se dostal do šance Dobříkov, ovšem Šimon byl proti rychlé změně skóre. Hra se poté přelévala od vápna k vápnu. První a zároveň poslední gólové slovo si vzal Hron. V 18. minutě se dostal tváří v tvář brankáři a v krkolomné pozici ho překonal. Brance předcházela pohledná individuální akce Machaly a neméně přesný centr. Hosté hrozili ze standardek a nakopáváním dlouhých míčů, to ale k úspěchu nevedlo.
Fakta – branka: Hron. Rozhodčí: Čad. ŽK: 4:1. Diváci: 180. Poločas: 1:0.

Zámrsk – Nasavrky 2:2 penalty 5:4
První minuty nabídly hodně vzruchu na obou stranách, gólově se ještě neurodilo, i když hosté byli velmi blízko. Mudrich totiž odvracel míč z brankové čáry. Domácí se ujali vedení ve 20. minutě, neboť Podmajerský zakončil svůj samostatný únik precizně. Zámrsku zatrnulo při „malé domů" od Jiráského a jen vynikající zákrok gólmana Novotného uchránil tým od pohromy. Před koncem poločasu se trefil Bálek a náskok Zámrsku byl slibný. Přestávka domácím spíše uškodila. Nasavrky byly živější ve druhé půli a dočkaly se rychlého vyrovnání. V 66. minutě snížil Vojíř a o tři minuty později znamenal gól O. Čechlovského korekci stavu na 2:2. Navíc ještě v závěru mohli hosté otočit úplně a jen odvážný zákrok Novotného uchránil Zámrsku remízu.
Fakta – branky: Podmajerský, Bálek – Vojíř, O. Čechlovský. Rozhodčí: Jehlár. ŽK: 5:5. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Prosetín – Sruby 1:0
Utkání začalo oboustranně opatrně, nicméně postupem času si vytvořili mírnou převahu hosté. Po změně stran nastoupil Prosetín jako vyměněný, Sruby jasně přehrával a jen díky výbornému výkonu brankáře hostí zůstával stav dlouho bezbrankový. Rozhodnutí padlo po hodině hry, kdy vsítil jediný gól Aleš Šafránek.
Fakta – branka: A. Šafránek. Poločas: 0:0.

Jiskra 2008 – Cerekvice 1:3
Herně vyrovnaný poločas přinesl několik šancí na obou stranách a gólmani dlouho odolávali. V 28. minutě přišla chyba zadáků domácího mužstva a rychlonohý Pražák poslal Cerekvici do vedení. Na Jiskře bylo vidět, že chce vyrovnat, jenže v 55. minutě se po sporném momentu dostal k míči Jandera a navýšil vedení. Nervozita domácích se stupňovala, navíc hosté přidali ještě jednu pojistku. V 80. minutě sice snížil Pařízek, ale času na zvrat bylo příliš málo.
Fakta – branky: Pařízek – R. Pražák, Jandera, Růžek. Rozhodčí: Krajči. ŽK: 4:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Libchavy – Verměřovice 1:0
Žádná přestřelka se nekonala. O výsledku rozhodla situace z 33. minuty. Po rohovém kopu zahrál jeden z obránců hostí rukou, rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil Ďuriš. Libchavští nakonec dohrávali utkání bez dvou vyloučených hráčů.
Fakta – branka: Ďuriš z penalty. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK: 4:2. ČK: 2:0. Poločas: 1:0.

Jablonné – K. Horka 1:1 penalty 6:5
Početný zástup fanoušků si nenechal ujít utkání prvního celku s druhým. Jablonné začalo aktivně a dvacet minut prakticky nepustilo hosty za půlku. Mělo i několik šancí, jenže koncovka zatím domácí hodně trápí. V 37. minutě přišla hrubka v rozehrávce a Juřík pohodlně poslal míč do sítě – 0:1. Srovnat mohl Beneš, ale trefil dobře postaveného gólmana. Hosté se ve druhé půli uchýlili pouze k bránění a odkopávání míčů. Jablonné se dlouho nemohlo přes zhuštěnou obranu prosadit. Až v posledních minutách vysunul Čermák Kyllara, jenž se jako stoper posunul na hrot a vyrovnal. Na pokutové kopy byl úspěšnější vedoucí celek a své postavení pojede hájit v sobotu do Cerekvice.
Fakta – branky: Kyllar – Juřík. Rozhodčí: Jelínek. ČK: 0:1. Diváci: 280. Poločas: 0:1.

Lanškroun B – Sebranice 2:3
Fakta – branky: Šišan, Petruň z penalty – Červ, Patočka, vlastní.

Dl. Loučka – Ústí n. O. B 1:4
Snaha a bojovnost domácích hráčů na fotbalově vyspělejšího soupeře tentokrát nestačila. Loučka udržela krok pouze v úvodní půlhodině, potom se střelecky prosadil ústeckoorlický Tomášek a ještě do poločasu zvyšoval skóre Ráb – 0:2. Rovněž po změně stran se po většinu času hrálo v režii hostů, kteří se trefili ještě dvakrát a dokráčeli si tudíž pro bezpečné vítězství. A nic na tom nezměnil ani čestný úspěch domácích, který v závěru zařídil Kolísek z nařízené penalty. Béčko Ústí tak napravilo dojem ze dvou předchozích zápasů.
Fakta – branky: Kolísek – Ráb 2, Tomášek, Motl. Rozhodčí: Růžička. Poločas: 0:2.

Morašice – Řetová 0:2
Bojovalo se převážně o střed pole s minimem šancí. Na hosty se ale usmálo štěstí, utěšená střela z dálky po větru a gólmanovi proti slunci zapadla do „vinglu". Po změně stran si Morašičtí vynutili silný tlak a donutili soupeře pouze odkopávat, ale vyprodukovali jen dvě střely mezi tyče a když inkasovali lacino podruhé, bylo při jejich gólové impotenci rozhodnuto.
Fakta – branky: Šimek, Müller. Rozhodčí: Šlor. Poločas: 0:1.

I. A třída

Načešice – Česká Třebová B 5:0
Domácí odehráli velmi dobré utkání a zaslouženě získali všechny body. Hosté toho na Chrudimsku moc nepředvedli a odjeli s debaklem. Skóre otevřel již v 7. minutě Svoboda, aby pak do přestávky přidali další branky Levinský a znovu Svoboda. Druhý poločas se dohrával za mírné převahy Načešic. V něm nejprve završil hattrick nejlepší hráč na hřišti Svoboda, aby brankový účet podtrhl z trestného kopu F. Jirásek.
Fakta – branky: Svoboda 3, D. Levinský, F. Jirásek.

V. Mýto B – Přelouč 1:1 penalty 4:2
Dohánět jednobrankové manko musela vysokomýtská rezerva po přestávce nedělního duelu. Dokázala srovnat krok, měla i další šance, ale celky si body nakonec podělily. Ten druhý navíc získalo po penaltách béčko Mýta.
Fakta – branky: Svoboda – Jak. Novák. Pol.: 0:1.
(bed, rh, jš)