OP II. třídy  STAVONA
Helvíkovice – Sloupnice 1:3, Rybník – D. Dobrouč 3:2, Těchonín – Choceň B 3:1, Dobříkov B – Řetová 1:3, Sruby – Král./Č. Voda B 3:0,  Tatenice – Boříkovice 1:0, Č. Heřmanice – Sopotnice 2:1.

1.    Sloupnice    6    4    0    1    30:17    26
2.    Řetová    7    1    1    2    27:18    24
3.    D. Dobrouč    6    0    2    3    35:23    20
4.    Tatenice    5    1    3    2    23:20    20
5.    Těchonín    5    2    1    3    29:27    20
6.    Č. Heřmanice    5    2    0    4    30:21    19
7.    Boříkovice    5    0    1    5    17:14    16
8.    Sopotnice    4    1    1    5    25:30    15
9.    Choceň B    2    4    0    5    19:22    14
10.    Dobříkov B    3    0    4    4    23:27    13
11.    Král./Č. Voda B    4    0    1    6    17:21    13
12.    Rybník    3    1    2    5    18:25    13
13.    Sruby    3    1    1    6    16:22    12
14.    Helvíkovice    2    0    0    9    17:39    6

OP III. třídy
Mistrovice – Kunvald 1:5, D. Čermná – Lichkov 1:2 PK., Luková – Žichlínek 0:5, Brandýs n. O. – Kerhartice 5:0, Klášterec – Rudoltice 5:1, Žamberk B – Albrechtice 4:2.

1.    Brandýs n. O.    9    1    0    1    32:10    29
2.    Žamberk B    8    0    1    2    28:16    25
3.    Kunvald    5    1    4    1    33:22    21
4.    Žichlínek    5    2    0    4    27:19    19
5.    Lichkov    5    1    0    5    19:21    17
6.    D. Čermná    5    0    1    5    28:25    16
7.    Albrechtice    4    1    2    4    15:18    16
8.    Rudoltice    3    2    2    4    19:22    15
9.    Klášterec    3    0    2    6    18:23    11
10.    Kerhartice    3    1    0    7    23:29    11
11.    Luková    2    2    0    7    15:39    10
12.    Mistrovice    2    1    0    8    14:27    8

OP IV. třídy
Dohrávky: Jehnědí – Ústí n. O. C 3:4 PK., Dlouhoňovice – Tatenice B 6:2.

1.    Ústí n.O. C    7    2    0    0    36:12    25
2.    Libchavy B    6    1    0    2    24:23    20
3.    Verměřovice B    5    0    2    2    18:14    17
4.    D. Třešňovec    5    0    0    4    30:16    15
5.    Kerhartice B    4    0    1    4    26:25    13
6.    Dlouhoňovice    4    0    0    5    21:20    12
7.    Němčice    3    1    0    5    11:20    11
8.    Jehnědí    3    0    1    5    18:28    10
9.    Albrechtice    2    0    1    6    16:26    7
10.    Tatenice B    1    1    0    7    14:30    5