Kerhartice – Tatenice 1:2 (1:1)

Již ve 4. minutě otevřel skóre tatenický Krejčí, ovšem ve 26. minutě vyrovnal Z. Pirkl. O výsledku zápasu rozhodla 86. minuta, v níž podruhé v zápase skóroval Krejčí a upravil na konečných 2:1 pro hosty. Branky: Z. Pirkl - Krejčí 2. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 4:1. Diváků: 80.

Rybník – Sruby 4:1 (3:0)

Vstup do utkání vyšel lépe domácím. V úvodních deseti minutách zatlačili soupeře před jeho branku, ale gól z toho nevytěžili. Pak si vybrali slabší chvilku a iniciativy se chopily Sruby. Pak se hrálo od vápna k vápnu. Domácí však přeřadili na vyšší stupeň a začaly se dít věci: 36. minuta Ezr 1:0, 38. minuta Jeřábek hlavou 2:0, 41. minuta M. Novotný - 3:0. Ve druhém poločase se hostům podařilo snížit, ale branka Felcmana stanovila konečné skóre na 4:1 pro domácí tým. A to ještě v závěru střídající M. Číž orazítkoval hlavou tyč a Ezr ve velmi dobré pozici přestřelil. Branky: Ezr, Jeřábek, Marcel Novotný, Felcman – Dušek. Rozhodčí: Rot. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Zachař). Diváků: 100.

Červená Voda – Luková 1:2 (0:1)

Luková po herně lepším výkonu zaslouženě vyhrála. Branky: Janků - Kovář 2. ŽK: 6:2. ČK: 1:0 (Kočajda). Rozhodčí: Šejna. Diváků: 100.

Sopotnice – Lanškroun B 2:1 (1:0)

Začátek zápasu byl ve znamení územní převahy lanškrounské rezervy. Ve 27. minutě se v pokutovém území hostů výborně uvolnil Stárek a jeho křížnou střelu dorazil do prázdné branky Vidlička. Druhý poločas měli domácí výhodu příznivého větru a byli herně lepší. V 72. minutě zahrávali z poloviny hřiště trestný kop, míč směřoval do pokutového území hostů a Stárek lehkou tečí zvýšil na 2:0. V 89. minutě domácí obrana faulovala v pokutovém území a z penalty dal Šebrle na konečných 2:1. V poslední minutě sopotnický Stárek nastřelil tyč lanškrounské branky. Branky: Vidlička, Stárek – Šebrle (z pen.) Sudí: Rot. ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Sloupnice – Jablonné 3:2 (3:1)

Již v 8. minutě se po chybě domácí obrany dostali hosté do vedení Formánkem. Poté si domácí vytvořili velký tlak, který v 18. minutě zúročil z trestného kopu Laštovka. Ve 38. minutě po střele z vápna poslal Sloupnici do vedení Smola. Ve 44. minutě po akci domácích na jeden dotyk a faulu na Vondru zvýšil sám faulovaný z penalty na 3:1. Druhá půle byla vyrovnanější. Hosté v 65. minutě pod další chybě domácí obrany snížili na 3:2. Branky: Laštovka, Smola, Vondra (z pen.) – Formánek Heger. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:1.

Albrechtice – Brandýs 0:3 (0:1)

Po celé utkání byli hosté lepší. Ve 20. minutě se ujali vedení po rohu, kdy se hlavou trefil Středa. Ve 23. minutě nevyužil jasnou šanci k vyrovnání Faltus. Ve 46. minutě zvýšil na 2:0 brandýský Skalický a v 57. minutě to bylo již 3:0. Tentokrát skóroval Matoušek. Do konce zápasu se Albrechtice do větší šance nedostaly, naopak hosté další příležitosti neproměnili, nastřelili pouze břevno. Branky: Petr Skalický, Petr Matoušek, Michal Středa. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:3. Diváků: 100.

Mistrovice – Němčice 9:1 (5:0)

Již v prvním poločase vedli domácí 5:0 a bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Také ve druhé půli se Mistrovickým brankově dařilo, čestný gól Němčic vstřelil v 81. minutě Jůza. Branky: Škorpil 4, Solar 3, Matějka 2 – Jůza. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Sokol. Diváků: 50.