V. Mýto B – D. Újezd B 5:0
Zápas se vyvíjel jednoznačně pro domácí posílenou rezervu. Mýto rychle vedlo 2:0 a Újezd se na odpověď nezmohl. Hlavní otázkou tak nebylo, kdo vyhraje, ale o kolik to bude. Po kanonádě v první půli domácí ale zvolnili a ve druhém poločase přidali už jenom jednu branku. Fakta – branky: Stloukal 2, Vaníček, Chadima, Krýda. Rozhodčí: Pára. ŽK: 1:3. Diváků: 120. Poločas: 4:0.

Ústí n. O. B – Verměřovice 1:1
Zápas měl vyrovnaný průběh. Ústí sice začalo šancí Duška, ale poté se děj prvního poločasu odehrával především ve středu hřiště bez větších šancí. Po změně stran přišel na hřiště domácí nejlepší střelec Zachař. Byl to také on, kdo přesně zakončil po úniku Tomáška a domácí vedli 1:0. Verměřovice však prokázaly, že nejsou jen tak pro nic za nic na předních příčkách soutěže a po chybě domácí obrany vyrovnal střelou ze dvaceti metrů Chládek. Fakta – branky: Zachař – Chládek. Poločas: 0:0.

Č. Třebová B – Svitavy B 4:0
Byl to zápas dvou úplně rozdílných poločasů. V prvním byly lepší Svitavy, ale nedokázaly se prosadit gólově. Po obrátce naopak byla aktivnější domácí Třebová a po prvním vstřeleném gólu hosté úplně odpadli. Branky: Voleský, Šimek, Flídr, Štěpán.

Zámrsk – Libchavy 1:2
Na krásně zelené ploše začali domácí náporem, Libchavy se bránily od poloviny hřiště a spoléhaly na brejky. Domácí se zastřelovali z dálky, zejména střely Rajnocha budily hrůzu. Pokusy domácích však létaly naštěstí pro hosty jenom vedle jejich branky. Největší šance Peterkovi pak zlikvidoval vynikající brankář Kollert. Chvíle Libchav přišla ve 35. min., kdy domácí rozehrávku napadli M. Stejskal a Petr Felgr. Míč si na konec převzal Stejskal, utekl Zvolánkovi, udělal kličku i domácímu brankáři a levou nohou zasunul do prázdné branky. Domácí si následně vynutili tlak, který ale hosté do konce poločasu přečkali. Hned na začátku druhé půle padl podle názoru hostí značně diskutabilní gól. Po závaru před brankou Libchav podle názoru sudích Zámrsk protlačil míč za brankovou čáru, takže ve 48. min. bylo srovnáno na 1:1. Zámrsk najednou ožil. Radovali se však znovu hosté. Dělovku Koupila nedokázal Jadrný zlikvidovat a Libchavy šly znovu do vedení, které už udržely až do konce. Fakta – branky: Fikejz – Stejskal, Koupil. Rozhodčí: Šťourač. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Poločas: 0:1.

Jevíčko – Sloupnice 1:2
Domácí, pokud chtěli ještě pomýšlet na záchranu, potřebovali tento zápas zvládnout a potvrdit remízu z Pomezí. Místo toho se opět vrátili ke své podzimní „klasice“. Fakta – Marván – Bednář, Eliáš. Poločas: 1:1.