Semanín - Vraclav 4:3 (1:1).

Branky: Michal Šimek II. 2, Kovář, Rajtr – Frank 2, Doležal. Sudí: Brandýský. ŽK: 3:5. ČK: 1:0 (Kocián). Diváků: 20.

Rybník - Řetová 1:1 (1:0).

Domácí nastoupili bez šesti hráčů základní sestavy (nahradili je žáci), přesto začali lépe. Hosté se dostali postupem času do mírné převahy, ale udeřilo na druhé straně. Michal Kareš vysunul Klazara a ten rychlý brejk využil střelou mezi nohy - 1:0. Ve druhém poločase se Řetovští snažili vyrovnat, což se jim po nedorozumění Petružálka s brankářem J. Bártou po hodině hry podařilo. Do konce zápasu ještě rozhodčí neuznal domácím branku pro avizovaný ofsajd. Branky: Klazar – Hyhlan. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 0:2. Diváků: 40.

Dolní Čermná – Albrechtice 1:1 (0:1).

Hosté byli o něco lepším týmem a zaslouženě vedli. V samotném závěru utkání ale domácí vyrovnali. Branky: Tejkl – Langer. Rozhodčí: Špaček. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Vokál). Diváků: 30. Luková – Žichlínek 3:4 (0:1). Branky: Pánek 4 – Strouhal, Vítek, Popelář. Sudí: Prokop. Bez karet. Diváků: 30.

Červená Voda – Ústí B 7:2 (3:0).

Domácí začali zápas vlažně. Ve 12. minutě se ujali vedení Gáblerem. Za tři minuty zvýšil náskok kapitán Petr Jurenka. Ústečtí se snažili vyrovnat, ale nedařily se jim přihrávky. Toho využili domácí, kteří po pěkné kombinaci zvýšili Matouškem. Druhá půle začala náporem Červené Vody. Samostatný průnik Jurenky zastavili hosté v pokutovém území faulem a Jurenka z nařízené penalty zvýšil na 4:0. Matoušek přidal v 58. minutě pátý gól. Za dvacet minut to bylo po gólech Kapečky už 7:0. Hrozivé skóre zmírnil ústecký Eliáš, jenž dvěma trefami upravil na konečných 7:2. Branky: Matoulek 2, Petr Jurenka 2 (1 z pen.), Kapečka 2, Gábler – Eliáš 2. Sudí: Šejna. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváků: 100.

Sloupnice – Libchavy 2:4 (0:3).

První poločas patřil hostům, když se ujali po chybách domácí obrany vedení 3:0. Sloupnice to ale ve druhé půli nevzdala a korigovala Eliášem na konečných 4:2. Branky: Eliáš 2 – Vávra 2, Čermák, Síč. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 1:4. Diváků: 40.