Libchavy – Jevíčko 2:3
S posledním celkem tabulky si měly Libchavy poradit jako dřevorubec a jeho milovaná motorová pila se suchým smrkem, ale ouha. Přes zimu posílený tým Jevíčka si odvezl všechny body.
Ve 20. min. se nepohodla domácí obrana s brankářem a hosté se lacino ujali vedení – 0:1. V téže minutě mohl vyrovnat Vinzenz, ale trefit branku z malého vápna se mu nepodařilo. Vše napravil ve 34. min., kdy nechytatelnou bombou z trestného kopu vyrovnal na 1:1. Poté domácím příznivcům zatrnulo, Karpíšek minul míč a Vafka šel sám na gólmana Kollerta. Ten ale hráči hostí vzal míč přímo z kopačky. Radost domácím přinesla 44. min., když po pravé straně unikl Kopfštein a jeho krásný a přesný centr bezpečně hlavou proměnil opět Vinzenz a domácí vedli 2:1.
Po přestávce však Jevíčko bleskově vyrovnalo. Domácí obrana opět zaváhala a hostující Klein hlavou vyrovnal na 2:2. Libchavy následně zahodily několik šancí, za což logicky přišel trest. V 60. min vypadl Kollertovi z rukou po trestném kopu míč a před ním byli osamoceni hned čtyři hráči hostů, pro které nebyl problém zvrátit skóre utkání ve svůj prospěch – 2:3. Fakta – branky: Vinzenz 2 – Marván, Klein, Jedlický. Rozhodčí: Bouz. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Poločas: 2:1.

Verměřovice – Č. Třebová B 3:1. Když uvolnil ve 30. min. Sklenář krásným dloubákem za obranu Smejkala, jenž chladnokrevně zavěsil, vedli domácí 1:0. Hned ve 3. min. druhé půle hlavičkoval opět Sklenář na malé vápno a J. Formánek další hlavičkou překonal třebovského brankáře – 2:0. Hosté snížili po hodině hry. V pokutovém území se po několika dorážkách prosadil Borek. Hosté po vstřelené brance ožili a místy domácí mužstvo přehrávali. Vyrovnat se jim však nepodařilo. Tečku za zápasem udělal v 90. min. střídající V. Kmeť, který upravil na konečných 3:1. Fakta – branky: Smejkal, J. Formánek, V. Kmeť. Rozhodčí: Jadrný. ŽK: 1:1. Poločas: 1:0.

Zámrsk – Polička B 3:0. Zámrsk si musí mnout ruce ještě teď, že do svých řad nalákal zkušené veterány Párala s Rajnochem. Oba se gólově podíleli na porážce Poličky. Branky: Rajnoch, Fikejz, Páral.

Sloupnice – M. Třebová B 1:1. Branky: Vondra – Prokop.

Pomezí – V. Mýto B 1:1. Branky: Červený – Štancl.

D. Újezd B – Ústí n. O. B 2:1. Branky: Albert, Pachta – Zachař.

(ry, mus, for)