OP II. třídy  STAVONA
Boříkovice – Sruby 0:1, Král./Č. Voda B – Rybník 3:1, Řetová – Č. Heřmanice 5:1, Sopotnice – Těchonín 0:1 PK., Choceň B – Tatenice 0:3, D. Dobrouč – Helvíkovice 9:2, Sloupnice – Dobříkov B 3:2 PK.

1.    Sloupnice    5    4    0    1    27:16    23
2.    Řetová    6    1    1    2    24:17    21
3.    D. Dobrouč    6    0    2    2    33:20    20
4.    Tatenice    4    1    3    2    22:20    17
5.    Těchonín    4    2    1    3    26:26    17
6.    Č. Heřmanice    4    2    0    4    28:20    16
7.    Boříkovice    5    0    1    4    17:13    16
8.    Sopotnice    4    1    1    4    24:28    15
9.    Choceň B    2    4    0    4    18:19    14
10.    Král./Č. Voda B    4    0    1    5    17:18    13
11.    Dobříkov B    3    0    4    3    22:24    13
12.    Rybník    2    1    2    5    15:23    10
13.    Sruby    2    1    1    6    13:22    9
14.    Helvíkovice    2    0    0    8    16:36    6

OP III. třídy
Kunvald  – Žamberk B 2:1 PK., Albrechtice – Klášterec n. O. 3:1, Rudoltice – D. Čermná 1:3, Lichkov – Brandýs n. O. 1:4, Kerhartice – Luková 8:1, Žichlínek – Mistrovice 2:1.

1.    Brandýs n. O.    8    1    0    1    27:10    26
2.    Žamberk B    7    0    1    2    24:14    22
3.    Kunvald    4    1    4    1    28:21    18
4.    Žichlínek    4    2    0    4    22:19    16
5.    Albrechtice    4    1    2    3    13:14    16
6.    D. Čermná    5    0    0    5    27:23    15
7.    Rudoltice    3    2    2    3    18:17    15
8.    Lichkov    5    0    0    5    17:20    15
9.    Kerhartice    3    1    0    6    23:24    11
10.    Luková    2    2    0    6    15:34    10
11.    Mistrovice    2    1    0    7    13:22    8
12.    Klášterec    2    0    2    6    13:22    8

OP IV. třídy
Jehnědí – Albrechtice B 4:2, Tatenice B – Kerhartice B 1:4, Němčice – D. Třešňovec 2:6, Libchavy B – Dlouhoňovice 2:1, Verměřovice B – Ústí n. O. C 1:2.
1.    Ústí n.O. C    7    1    0    0    32:9    23
2.    Libchavy B    6    1    0    2    24:23    20
3.    Verměřovice B    5    0    2    2    18:14    17
4.    D. Třešňovec    5    0    0    4    30:16    15
5.    Kerhartice B    4    0    1    4    26:25    13
6.    Němčice    3    1    0    5    11:20    11
7.    Dlouhoňovice    3    0    0    5    15:18    9
8.    Jehnědí    3    0    0    5    15:24    9
9.    Albrechtice    2    0    1    6    16:26    7
10.    Tatenice B    1    1    0    6    12:24    5