SKUPINA A

Kunvald – Kerhartice B 1:0 (0:0)

Branka: Šroler

Úvod zápasu patřil Kerharticím. Už v 6. minutě spálil vyloženou šanci hlavou Martinec. V 8. minutě se na druhé straně vyznamenal brankář Fučík, když vyrazil tvrdou a přesnou střelu V. Rolfa. Ve 13. minutě skvěle zasáhl gólman Kunvaldu Urban, který reflexivně reagoval na vyloženou šanci Kerhartic po úniku a centru Kopečka ml. Hráči Kerhartic si v průběhu úvodní části vypracovali ještě několik nadějných příležitostí, ale v koncovce se jim nedařilo. Také úvod 2. poločasu patřil Kerharticím. Největší šanci spálil ve 47. minutě Langr, jenž po akci Teplého netrefil z 10 metrů prázdnou branku. Ještě v 60. minutě měl po samostatné akci gól na kopačce kerhartický Kopeček ml., ale znovu neuspěl. Kunvald se poté nadechl k výtečné akci a udeřil. V 75. minutě unikl po levém křídle Matějka, od zadní lajny přihrál před branku, kde zcela volný Šroler rozhodl zápas – 1:0. V 88. minutě ještě po rohovém kopu skončila hlavička Kerhartic těsně vedle a utkání skončilo nejtěsnějším vítězstvím šťastnějšího týmu.

Brandýs n. O. – D. Dobrouč 0:10 (0:2)

Branky: Kubíček 4, T. Matějíček 2, Kalát, Toth, Brabec, Vacek.

V úvodu zápasu nic nenasvědčovalo pozdějšímu debaklu Brandýsa. Dobrouč šla do vedení v 5. minutě, když se po rohu prosadil Kalát. Pak se hra vyrovnala a Brandýs měl několik nadějných příležitostí. Koncovka však byla žalostná. Brankář Matějíček se ani jednou nedal překonat. Ve 30. minutě si na centr Kubíčka naběhl Brabec a zvýšil na 0:2. Brandýs odpověděl výtečnou akcí M. Janouška, po jehož přihrávce Fučík zcela sám před gólmanem nedal.

Po obrátce hráči Brandýsa zcela rezignovali a Dobrouč kralovala. V 54. minutě nejprve Kubíček zvýšil na 0:3 a vzápětí Toth upravil na 0:4. V 65. minutě po obléhání vystřelil z vápna Kubíček a zvýšil na 0:5. V 67. minutě opět Kubíček unikl všem a bezpečně upravil na 0:6. V 68. minutě završil Kubíček skvělou útočnou formu a po vyšachování obrany zvýšil na 0:7. V 78. minutě znovu do otevřené obrany proběhl T. Matějíček, což znamenalo vedení 0:8. V 83. minutě T. Matějíček dokončil další sólový nájezd přesnou trefou – 0:9. Na drtivých 0:10 upravil po nevídaném slalomu zakončeném hokejovým blafákem v 88. minutě Vacek.

SKUPINA B

Ústí n. O. B – Ústí n. O. st. dorost 6:2 (2:1)

Branky: Macek 2, Grunta, Zachař, David, Z. Dušek – R. Ráb, M. Falta.

Úvod vyšel lépe dorostu. Už ve 2. minutě získal míč Záleský, nahrál Bohuňkovi, po jehož ideální přihrávce skóroval R. Ráb – 0:1. Zaskočení hráči béčka mohli inkasovat i v 9. minutě po další střele R. Rába. Postupem času však béčko převzalo iniciativu a získalo převahu, ale nebezpečné protiútoky dorostu mohly přinést góly po šancích Kalouska a Rába. V 35. minutě však nádherně vypálil Grunta z 25 metrů a vyrovnal. V 39. minutě se ve skluzu po centru zprava prosadil Macek a upravil na 2:1.

Také začátek 2. poločasu patřil dorostu. Ve 49. minutě se parádně ve vápně uvolnil M. Falta, vypálil k tyči a vyrovnal. Poté se šance střídaly, ale více se prosadili hráči „B“ mužstva. V 60. minutě unikl Kolář, přihrál před branku, kde nekrytý Zachař zvýšil na 3:2. Vzápětí R. Ráb přehodil gólmana, ale míč skončil těsně mimo. Brzy přišel trest v podobě krásné rány Jana Davida – 4:2. V 74. minutě využil špatný odkop obrany Z. Dušek k úpravě skóre na 5:2. V 84. minutě uzavřel účet zdařilého zápasu střelecky disponovaný Macek – 6:2.

Sestava Ústí „B“: Šimek – J. Novák, V. Kopecký, Salinger, K. Falta - J. Skalický, Jan David, Motl, Grunta – Macek, Zachař (Z. Dušek, Kolář).
Sestava dorost: Blažek – Kroulík, Jakub Javůrek, Jansa, Donát – Štantejský, M. Falta, Záleský, P. Kalousek - R. Ráb, Bohuněk (Pražák).

Morašice - Řetová 4:2 (0:1)

Branka: Vomáčka 2, Petr Kuta, M. Ropek – Chudý, Habrman.

Vyrovnaný 1. poločas vyvrcholil v závěru. Ve 43. minutě krásná rána morašického Lorence orazítkovala tyč. Vzápětí stejný hráč z přímého kopu perfektně přes zeď trefil znovu konstrukci branky. O minutu později se po fatální hrubce v obraně zblízka prosadil řetovský Chudý – 0:1. V 52. minutě běžel po výtečném pasu Kvapila sám na branku Morašic Lehký. Po kličce na gólmana však řetovský hráč netrefil prázdnou branku. V 53. minutě brankář Habrman zkoušel ve vápně kličku, přišel o míč a Vomáčka vyrovnal – 1:1. V 57. minutě byl ve vápně sražen Chudý a Habrman si napravil dojem proměněním penalty – 1:2. Závěr však patřil favoritovi. V 70. minutě se nečekanou střelou z úhlu prosadil Petr Kuta – 2:2. V 82. minutě utekl obraně Řetové Vomáčka a dostal svůj tým do vedení – 3:2. Zkušený tým Morašic si pohlídal závěr a v 86. minutě M. Ropek tečovanou střelou z vápna definitivně rozhodl – 4:2.