D. Dobrouč – Sloupnice 0:1
Nervozní utkání lépe zvládli hosté, kteří brzkou brankou už v 5. min. rozhodli celé utkání. Dolní Dobrouč neproměnila několik velkých šancí, dohrávala však v devíti a srovnat se jí už nepodařilo. Fakta – branka: 5. Wasenbauer. ŽK: 3:4. ČK: 2:0 (Brabec, Řehák). Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Verměřovice – V. Mýto 4:1
Důležitý zápas zvládly lépe Verměřovice, hlavní podíl na tom měl střelec Sklenář, který rozvlnil síť hned třikrát. V tabulce tak na rezervu Vysokého Mýta získal jeho tým pětibodový náskok. Fakta – branky: Sklenář 3, Tlapák – Bis. Rozhodčí: Siebert. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Libchavy – Č. Třebová B 1:1

Libchavy se ujaly vedení v 7. min., když Martinák dorazil míč do branky. Hosté útočili hlavně po pravé straně, kde měli svého dravého Šimka. Po jeho akci také spálil tutovku Adamec. Potom převzali otěže domácí. Koupil napálil tyč a Libchavy tři další dobré šance promrhaly. A tak přišel trest. Po hrubé chybě obrany vyrovnal v 52. min. do prázdné brány Adamec. Fakta – branky: Martinák – Adamec. Rozhodčí: Kaplan. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Zámrsk – Přelouč 1:1

Hosté nedali penaltu a Zámrsk je před koncem první půle ztrestal. Po přestávce se hrálo na jednu bránu, Přelouč střílela do tyčí i břevna. Její tlak korunoval Ročín po centru Jedlinského. Fakta – branky: 40. P. Šeda – 82. Ročín. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:1. Diváků 120. Poločas: 1:0.