Česká Třebová - Chrudim B 1:1, pen. 5:4

Utkání hrané ve svižném tempu převážně mezi šestnáctkami. Do první šance se dostal Novotný v 18. minutě, ale Trojan hosty zachránil. Skóre otevřel v 35. minutě Gregor, když se prosadil po rohovém kopu. Pro něho to byla premiérová branka. Chrudimští zahrozili po trestném kopu Zavřela, jehož střela prosvištěla nad břevnem. Hned po pauze se ve stoprocentní šanci ocitli Novotný a také Gregor, ale navýšit náskok se jim nepovedlo. Po hodině hry dostal hodně volného prostoru v pokutovém území Netušil po dlouhém autu a vyrovnal. Když pak stejný hráč v závaru vyřešil situaci nepřesnou ránou, byli to Třebovští, kdo mohl rozhodnout, ale Ezrova slabá střela gólmana nepřekvapila. V penaltovém rozstřelu vychytal Bárta druhý bod České Třebové.

Dobříkov - Moravany 5:1

Třetí výhra v řadě a Dobříkov velmi rychle utíká z bojů o záchranu. Ještě to není hotové, ale pokud bude Dobříkov pokračovat v takovém tempu, dočká se. V sobotním utkání nedal šanci Moravanům. Domácím vyšla poslední čtvrthodina první půle, ujali se vedení 2:0. Na začátku druhé skóroval Bůžek, poté sice hostující Beran snížil, ale vzápětí Bůžek uzavřel své parádní představení třetí brankou. V závěru kopal ještě Ševčík penaltu na 5:1.

Třemošnice - Lanškroun 1:1, pen. 7:8

Dva body, jež mají svou váhu. Pro Lanškroun se zápas nevyvíjel tak, jako ten minulý proti Moravské Třebové. Přesto že si hosté vytvářeli příležitosti, které by při lepším řešení mohly končit jinak, radovala se z první branky Třemošnice po půlhodině hry. Hostím se podařilo vyrovnat v 65. minutě, což zařídil střelecký snajpr Ptáček. Do konce duelu se stav nezměnil. Diváci viděli dramatický penaltový rozstřel, poměrem 8:7 jej pro sebe získal Lanškroun.

Ústí nad Orlicí - Domažlice
Znovu Nágl. Ústecký hecíř dvěma góly zajistil vítězství