Dobříkov se prosadil dvakrát během první půle. V 55. minutě přidal třetí branku z hranice šestnáctky Karela. Skóre mohl navýšit J. Horníček, jenže penaltu nedal. Hosté už pouze snížili. Po utkání Dobříkov převzal pohár pro vítěze.

Bez bodů se vrátila rezerva Vysokého Mýta. V poločase prohrávala o dvě branky, hned po přestávce snížil Podmajerský, což hosty nakoplo, jenže třetí gól v jejich síti už byl moc. Dvořák ještě naději vykřesal, ale v závěru se béčko vyrovnání nedočkalo. V derby se radovalo letohradské béčko, které porazilo 2:0 sousedy z Ústí nad Orlicí.

Dobříkov - Luže 3:1

Fakta – branky: 10. Houžvička, 43. Ševčík, 55. Karela – 78. Koukal. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Dobříkov: P. Horníček – T. Vaněk, J. Horníček, J. Vaněk, Svoboda, Houžvička, Klapal, Karela, Jarosz, Ševčík, Konvalina.

Rohovládova Bělá - Vysoké Mýto B 3:2

Fakta – branky: 18. Deutsch, 28. Kotajny, 69. Bakule – 50. Podmajerský, 81. Dvořák. Rozhodčí: Schmeiser. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 2:0. Vysoké Mýto B: Krátký – D. Fišer, M. Fišer, Dvořák, Doležal, Valášek, Krýda, Klofanda (80. Vařečka), Richter (58. Mráz), Sedlák. Podmajerský.

Letohrad B - Ústí n. O. B 2:0

Fakta – branky: 51. Černohous, 82. D. Stejskal. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Letohrad B: Ehrenberger – Dvořáček, J. Stejskal, Pačínek, Janoušek, Uhlíř, Švercl, Sita, D. Stejskal (86. Svoboda), Pokorný, Černohous. Ústí nad Orlicí B: Krátký – Kalousek (84. Novák), Šebrle, Vacek, Kopecký, Fikejz, Pirkl, Heger, Motl, Procházka, Krumer (79. Grunta).