První porážku si zapsalo do statistik Jablonné, když inkasovalo tři minuty před koncem. Šest branek a navrch rozstřel viděli diváci ve Srubech. Penalty se kopaly také v Zámrsku. Zajímavostí je, že jak ve Srubech, tak i v Zámrsku neproměnili hosté ani jednu.

Řetová – FC Jiskra 2008 2:5
Fakta – branky: Hůlka z pen., Chudý – Matoulek, 2, Šmolík 2, J. Ježek. Rozhodčí: Halva. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Řetová: Hůlka – Vencl, Sedláček, M. Voleský, Jiroušek (70. Turek), Bohunek, Flídr, R. Voleský, Volf (79. Šilar), Sokol (46. Chudý), Šimek (12. Hanuš). FC Jiskra: Valčik (12. Vyšohlíd) – Loufek, Pohanka, Pařízek (75. Babic), Jireš – Dostál, Paulus, Šmolík, Maleček (75. M. Ježek – J. Ježek, Matoulek.

Verměřovice – Libchavy 0:2
Utkání velmi dobré úrovně začali lépe domácí. Z první příležitosti Kmeť přestřelil. V 21. minutě se ocitl tentýž hráč ve velké šanci, jenže ke smůle Verměřovic trefil z otočky břevno. Po půlhodině se řítila trojice hráčů Libchav na dva domácí borce, ani tady se skóre neměnilo. Hosté se radovali v 40. minutě. Po standardce se míč dostal k Paukertovi, jenž ho z hranice vápna poslal do sítě. Naděje Verměřovic držel krátce po přestávce L. Pražák, když vyškrábl balón nad bránu. Další minuty pak patřily domácím, ovšem vstřelit branku jim nebylo souzeno. J. Sklenář, Šebrle ani Smejkal brankáře nepřekonali. Libchavští si tak počkali na závěr, kdy se otevírala vrátka v obraně. Po jednom z brejků si srazil míč do vlastní sítě Kmeť a hosté slavili šesté vítězství.
Fakta – branky: Paukert, vlastní. Rozhodčí: Hejl. Bez karet. Diváci: 103. Poločas: 0:1. Verměřovice: L. Pražák – Černaj (86. Vosecký), Nastoupil, Mikyska, Tlapák (73. Mikula) – Kmeť, Chládek (66. Ptáček), M. Pražák, Smejkal – J. Sklenář, Šebrle. Libchavy: Zeman – Louda (88. Hájek), Martinec (76. Lžíčař), Ďuriš, Prášil (81. Kovář), Vítek, Vaňous, Kopfštein, Paukert, Urbanec, Pavlák (90. Donát).

K. Horka – Jablonné 2:1
Pozor na standardní situace znělo před zápasem z kabiny Jablonného, jenže uběhla první minuta a domácí Halamka parádně zavěsil po rohovém kopu. Jinak se hrálo v první půli spíše po šestnáctky a moc šancí k vidění nebylo. Trestný kop Václavka cíl nenašel a ránu Prokopce gólman Horky s vypětím sil kryl. V 52. minutě přišla chyba hostí na polovině hřiště a Škáva si to štrádoval sám na brankáře. Jablonné v tomto případě podržel Šlahora, jenž střelci zmenšil střelecký úhel a bravurně zakročil. Od 65. minuty hosté získávali herní převahu a v 74. minutě se dočkali vyrovnání. Lička vyslal ideálně do úniku Krejsu, který si poradil – 1:1. Už se schylovalo k penaltám, jenže tři minuty před koncem přišel faul na hranici vápna a Škáva rozhodl o vítězství Kamenné Horky.
Fakta – branky: Halamka, Škáva – Krejsa. Rozhodčí: Smitka. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Jablonné: Šlahora – Štruml, L. Bednář (79. Faltus), Kyllar, M. Uher (84. M. Bednář) – Prokopec – Václavek, Lička, Krejsa – Polzer (61. Špaček), Čada.

Polička B – Lanškroun B 1:2
Fakta – branky: Pavliš – Mizerák, Komínek. Rozhodčí: Jehlár. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Lanškroun B: Hrabáček – Krejsar, Richtr, Macháček, Fait (81. Hostovský), Doležal (70. Petruň), Karlík, Mizerák, Černušák (83. Marek), Komínek, L. Vacek (92. Kristek, 93. Kučera).

Sloupnice – Semanín 1:2
Hned na začátku utkání hosté ukázali, že chtějí bodovat, když se ujali vedení už ve druhé minutě. Domácí nezůstali zpět a za čtyři minuty vyrovnal Vondra. Nadále se hrál pohledný fotbal, ale bez využitých šancí. Ve druhém poločase byli Sloupenští aktivnější, brankově se však nedokázali prosadit. Nakonec rozhodla hrubá chyba defenzivy domácích, kterou využil ke vstřelení vítězné branky Roman Špatenka.
Fakta – branky: Vondra st. – Hajdari, R. Špatenka. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 0:2. Diváci: 111. Poločas: 1:1. Sloupnice: Mikulecký – T. Jelínek, J. Šplíchal, M. Šplíchal, Motyčka, V. Jelínek (76. Kupka), R. Šplíchal, Štarman (66. Nguyen), Vera, Fikejz (86. Dočkal), Vondra st. Semanín: Šenkýř – Herynek, Altenburger, Flídr, R. Špatenka, Hajdari, M. Špatenka, Šimek, Dvořák, Tomeš (88. Chupík), Sokol.

Sruby – Choltice 3:3
penalty 3:0
První dvě šance Choltic gólman zlikvidoval. Po dvaceti minutách domácí hru vyrovnali a vzápětí Chadima napálil spojnici břevna a tyče. V 33. minutě poslal Sruby do vedení po přímém kopu Novotný, když se trefil pěkně přes zeď. Do kabin se šlo za stavu 1:1. Hosté se prosadili v 45. minutě. Vedení vrátil domácím v 53. minutě Dušek, jenže hned z rozehrávky přišlo vyrovnání. Choltičtí pak byli aktivnější a vsítili třetí gól, na který domácí odpověděli až v hodině dvanácté. V poslední minutě proměnil penaltu Jiráský. Na penalty se postavil do brány Srubů Dušek a postaral se o to, že druhý bod zůstal doma.
Fakta – branky: Novotný, Dušek, Jiráský z pen. – Viselka, Urbanec, Mach. Rozhodčí: Svatoň. ŽK: 2:4. Diváci: 200. Poločas: 1:1. Sruby: Bělohlávek – Kubík, Ropek, Dušek, Simon, Novotný, Chadima, Šeda (65. Houdek), Seidenglanz, Jiráský, Zavřel (46. Matoušek).

Hlinsko B – Dobříkov 0:5
Dobříkovu stačilo 25 minut od úvodního hvizdu, aby rozhodl o vítězství. Na tvrdý úder domácí nenašli odpověď.
Fakta – branky: Klapal 2, Rydval 2, Ševčík. Rozhodčí: Scheib. ŽK: 4:3. Diváci: 80. Poločas: 0:5. Dobříkov: Novotný (60. Rychtařík) – Dostál, P. Horníček, Karela, Csernyanszky – Svoboda (65. Erber), Klapal, Jandera (46. Hořejší), Vaněk – Rydval, Ševčík.

penalty 3:0
Fakta – branky: P. Matoušek, Prokůpek. Rozhodčí: Krajči. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Zámrsk: Lorenc – Bureš, Kajsrlík, R. Matoušek, R. Mudrich, Jiráský, Novotný (77. Csernyanszký), Bálek, Peterka, P. Matoušek, Houžvička.

V. Mýto B – Litomyšl 0:1
V podprůměrném utkání na trávníku po většinu času vládla nuda. V první půli měli hosté mírně navrch, což v 17. minutě přetavil ve vedoucí gól Sršeň, který se protáhl středem hřiště a sám před gólmanem si poradil. Další velkou šanci spálil o něco později Urban. Po změně stran Jiskra ubrala na aktivitě, přenechala iniciativu soupeři, který několikrát sahal po vyrovnání, a nejvíce v 83. minutě, kdy se proti tvrdé ráně Matuly vytáhl skvělým zákrokem M. Malý.
Fakta – branky: Sršeň. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 0:1. V. Mýto B: Kovařík – M. Fišer (39. Krýda), Vostrčil, D. Fišer, Jílek (78. Doležal) – Svoboda, Dvořák, Podmajerský (70. D. Chadima), M. Chadima, Krátký – Matula.

Ústí n. O. B – Chrudim C 2:0
Rychlá branka Rába z přímého kopu v 5. minutě dala ráz celému utkání. Domácí se chytli a po většinu poločasu měli navrch. Až v závěru hosté dvakrát nebezpečně ohrozili gólmana Truhláře. Definitivum tří bodů dal domácím před koncem utkání Sloupenský.
Fakta – branky: Ráb, Sloupenský. Rozhodčí: Růžička. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Ústí n. O. B: Truhlář – Šebrle, M. Falta, Kaláb, Bárta – Rejda (73. Fikejz), Kopecký, Motl, Vacek (78. Repa) – Ráb (86. Grunta), Fater (58. Sloupenský).

1. Libišany⋌ 6 5 1 0 0 24:6  17
2. Litomyšl⋌ 6 4 0 1 1 15:8  13
3. Staré Hradiště⋌ 6 4 0 1 1 12:8  13
4. Luže⋌ 6 4 0 0 2 13:9  12
5. Heřm. Městec⋌ 6 3 0 1 2 15:8  10
6. Pardubičky⋌ 6 3 0 1 2 12:12 10
     Ústí nad Orlicí B⋌ 6 3 0 1 2 12:12 10
8. Vysoké Mýto B⋌ 6 2 1 0 3 12:14  8