Lanškroun – Hlinsko 1:0
Závěrečné utkání podzimní části přineslo první poločas oboustranně útočný fotbal. Domácí měli mírnou převahu a vypracovali si několik dobrých příležitostí. Poprvé ve 20. minutě vystrašil Novák brankaře hostů, který jeho střelu s námahou vyrazil. Pěknou střelu vyslal Stasiowski, ale skončila těsně nad brankou. Ve 42. minutě dostal ideální přihrávku mezi obránce Komínek a střelou po zemi zajistil domácím vedení. Hosté se k vážnějšímu ohrožení Jarošovy branky za celý poločas nedostali.
Po přestávce se Hlinečtí snažili zvrátit výsledek tvrdší hrou, ale brankovou příležitost si vypracovali jedinou v 85. minutě po chybě obrany, ale Jaroš byl na místě. Domácí zaslouží pochvalu za bojovný výkon, za což byli odměněni závěrečným potleskem fanoušků.

Česká Třebová – Litomyšl 2:2
Utkání, které se hrálo za nevlídného počasí, neudělalo mnoho radosti v domácích řadách.
První poločas příliš pohledného fotbalu oboustranně nepřinesl. Třebovští byli ze začátku mírně aktivnější, ale jejich snažení bylo bezzubé. Naopak ve 24. minutě měl příležitost hostující Košín, ale zblízka nedal. Z následného rohu se dostal k hlavičce Bednář, ale ani on neproměnil. Třebovští zahrozili ve 37. minutě, kdy Myšákův přímý kop skončil těsně vedle šibenice.
Po změně stran se na českotřebovském stadionu děly věci. V 53. minutě velmi pohledně kombinovali Grepl s Peškem, ale střelu druhého jmenovaného Kavalír za svá záda nepustil. O chvíli později přišel doslova zázrak v podání brankáře Kavalíra, který chytil tečovanou střelu Myšáka a možná ještě dnes neví jak. Minuta 66. znamenala šok v domácích řadách. Faul v pokutovém území a následnou penaltu proměnil Dostál – 0:1. O chvíli později zahrával standardní situaci znovu Dostál a jeho centr našel přesně Macháčka, který podruhé rozvlnil síť za zády Křivky.
Třebovští poté přitlačili hosty na jejich polovinu a tlak, který si domácí hráči dokázali vytvořit, byl obrovský. V 71. minutě zvonila tyč po střele Myšáka. O minutu později mířil pod břevno hlavou Nágl, ale míč v cestě do sítě zastavili obránci. Deset minut před koncem, kdy drtivý nápor gradoval, snížil Kaláb na 1:2. O vyrovnání se postaral v 84. minutě Myšák, proměnil pokutový kop – 2:2. Třebovští ve zbývajících minutách stále tlačili, ale nakonec ten vítězný gól vstřelit nedokázali. Pro domácí tým je to ztráta bodů.

Dobříkov – Polička 4:0
V utkání dvou týmů ze spodních pater tabulky bylo od prvních minut vidět, že jde oběma celkům o hodně. Do první šance se dostali domácí. Střelu Zahradníka v 6. minutě brankář Slaný bez problémů kryl. Hosté odpověděli v 11. minutě šancí Netolického, který však mířil mimo Novotného branku. Aktivitu postupem času převzali Dobříkovští hráči, ale jejich akce často končily jen na hranici pokutového území hostí. Hráči Poličky se naopak snažili hrozit z rychlých protiútoků, ale ani jejich zakončení nebylo přesné. Výjimkou byla šance Navrátila z 22. minuty, kdy musel jeho přesnou střelu vytáhnout brankář Novotný na roh. Skóre otevřel po půlhodině hry domácí útočník Ševčík, který se prodral s balónem důrazně před branku a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci – 1:0. Dobříkovští byli i nadále aktivnější, ale do konce poločasu již žádnou vážnější šanci nevyužili.
Druhý poločas začal stejně jako ten první. Domácí se snažili útočit a hosté spoléhali na rychlé brejky. V 55. minutě viděl po dvou žlutých kartách během několika minut červenou kartu Pavliš a Polička dohrávala o deseti. Dobříkovští se začali pomalu prosazovat i střelecky. Druhý gól domácích padl po krásné akci Karely a Klapala. Karela uvolnil přesnou přihrávkou druhého jmenovaného, který si pohrál s hostujícím obráncem a střelou k pravé tyči zvýšil na 2:0.
Závěr zápasu patřil střelecky jednoznačně domácím hráčům. V 80. minutě překonal krásným lobem z pravé strany úplně volný Houžvička brankáře Slaného – 3:0. Polička se snažila výsledek korigovat, ale šance Stejskala a Mužíka skončily střelou vedle domácí branky. Poslední slovo měli domácí, konkrétně Houžvička. V 90. minutě, po přesné přihrávce od Klapala, vstřelil svůj druhý gól a stanovil konečný výsledek na 4:0.

Choceň – Cerekvice 0:1
Choceňští začali utkání velmi dobře a v prvních pěti minutách si vytvořili dvě šance Jiráským a Šabatou. Ve 24. minutě se po hrubé chybě Krejzy dostali hosté do vedení zásluhou Zahálky.
Po přestávce měli další velkou příležitost Šabata a Gerčák, ale ani tentokrát míč v síti neskončil. Cerekvice ve druhé půli neohrozila branku domácího týmu ani jednou a uhájila hubené vítězství. Utkání by spíše slušela remíza, ale fotbal se hraje na góly a ten dala pouze Cerekvice.

Moravská Třebová – Žamberk 0:0
První poločas střetu soupeřů, kterým se na podzim nevede podle představ a nutně potřebovali vylepšit bodové konto, nabídl vyrovnanou podívanou. V 6. minutě se sám před Spáčilem ocitl žamberský Šponar, ale ze souboje vyšel vítězně gólman. Po půlhodině hry domácí vytvořili velký tlak před brankou soupeře, jenže Strouhal ani Sedláček nedokázali dotlačit míč za záda Pěničky. Těsně před koncem první půle postupoval sám na Pěničku Strouhal, ale brankář Žamberka potvrdil, že má v závěru podzimní části výbornou formu.
Ve druhém poločase měli sice domácí mírnou převahu, ale se zakončením se trápí po celý podzim a nejinak tomu bylo nyní. Dva nebezpečné Vančurovy pokusy z hranice vápna skončily těsně vedle a ten třetí zastavilo břevno. Aktivní Strouhal ve velké šanci také nemířil přesně, Štěpánkovu střelu zablokovali obránci. Dvacet minut před koncem měli Třebovští po stržení Konečného kopat pokutový kop, ale rozhodčí ji i k údivu hostující lavičky neodpískal. Utkání skončilo bezbrankovou remízou 0:0.