Česká Třebová - Choceň 0:0, pen. 5:4

Utkání vyložených šancí mnoho nenabídlo. Když už, tak létaly střely z uctivé vzdálenosti a s tím gólmani problém neměli. V 6. minutě se natahoval po míči před Gerčákem Grepl, ale nedosáhl na něj. Choceňští o sobě dali poprvé výrazněji vědět střelou Kubíčka. Tečku za poločasem pak udělal Hottmar při likvidaci pokusu Holce. Z nastoleného trendu nedošlo ani po přestávce ke změnám. První Novotného střela šla vysoko nad, aby mu vzápětí scházela větší razance. Do třetice se k němu dostal balón po ose Skalický - Zahálka, tentokrát mu překazil pokus Krejza. Tři minuty před koncem zahrál krátkou malou domů Grepl, ale choceňský Šafek gólmana neprostřelil. Bod navíc si v rozstřelu připsali Třebovští.

Dobříkov - Chrudim B 3:1

Chrudimští zůstali v zápase dalo za očekáváním. Spoustou chyb a nepřesností dali Dobříkovu prostor ke snaze a bojovnosti, což nakonec slavilo úspěch. Dobříkov vyhrál 3:1. První branku vstřelil T. Vaněk v 36. minutě. Trenér Šmarda v hodnocení utkání po utkání v Moravanech žehral na koncovku, že tradiční střelci nedávají branky. Tak si to hráči přečetli a důrazně se připomněli. Řeč je o Ševčíkovi, jehož branka v úvodu druhé půle byla nesmírně důležitá. Poté sice krásnou střelou snížil Zavřel, jenže to bylo ze strany Chrudimi všechno. Utkání definitivně rozhodl proměněný pokutový kop, o což se postaral znovu Ševčík. Dobříkov si výhru zasloužil a posunul se v tabulce z posledního místa.

Moravská Třebová - Žamberk 0:0, pen. 5:4

Zápas se proměnil v souboj Slovanistů s týmem, který vsadil všechno na defenzivní kartu, zatáhl se hluboko do obrany s odhodláním nepouštět domácí na dostřel Martinovského svatyně. To se mu až na výjimky dařilo. O ty výjimky se v prvním poločase staral zejména agilní Nováček, který se dostal do tří velice dobrých příležitostí, jenže ani jedna gólem neskončila. Po přestávce se obrázek na trávníku v ničem nezměnil, domácí se těžko dostávali do zakončení a když už se Konečný v 61. minutě ocitl v tutovce, tak ho vychytal brankář a dorážku zablokovali obránci. Na třebovské kopačky se postupně vkrádala bezradnost a když nepomohla ani série standardek v závěru utkání, podělili si rivalové po bodu. Za ten druhý děkují domácí brankáři Kamischovi.

Lanškroun - Litomyšl 3:4

Jiskře parádně vyšel nástup a Lanškroun zaplatil daň. Nejprve se po rychlém protiútoku prosadil Kristek, následně potrestal špatné vyběhnutí brankáře Štoudek a po čtvrthodince hry byl stav 0:2. Domácí se s tím nesmířili, přidali na aktivitě a výsledkem bylo snížení, o které se postaral Ptáček. Úvod druhé půle? To byl gólostroj. Střídající L. Severa utekl bekům a poradil si také se zakončením, aby vzápětí litomyšlská obrana neuhlídala Junga – 2:3. Ani Urbanova trefa ze skrumáže ve vápně nepřinesla na kopačky hostů klid, jelikož z protiakce osvědčil střelecké schopnosti Ptáček a bylo to zase jen o gól. Lanškroun potom vyvinul velkou snahu o vyrovnání, měl navrch, ale Jiskra mu disciplinovanou a obětavou hrou nepovolila, snad až na jednu výjimku, vážnější ohrožení branky.