OP II  STAVONA

Boříkovice – Řetová 2:3
Pěkné, dramatické utkání, kterému by více slušela remíza. Nakonec se ale radovali hosté, kteří prohrávali 0:1, a vítěznou branku vstřelili v 85. minutě. Domácí dřeli, měli více brankových příležitostí, jednou trefili konstrukci branky, hosté trefili tyčku třikrát, ale vyložených šancí měli méně. Fakta – branky: Dušek, Pražák – Voleský 2, Bohunek. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 0:1. Diváci: 60.

Rybník – Sruby 3:2
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. V závěru byli šťastnější domácí. Fakta – branky: Tareš, Hůlka, Janda – Dušek, Motl. ŽK: 0:2. Diváci: 200.

Dobříkov B – Těchonín 10:2
Jednoznačná záležitost pro domácí mužstvo. Hosté, jak je patrno z výsledku, neměli šanci na úspěch. Fakta – branky: J. Horníček 3, P. Horníček 2, Marek 2, L. Rychtařík, Klapal, Rouha, – Špaček, Majvald. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:3. Diváci: 70.

Sloupnice – Č.  Heřmanice 3:1
Fakta – branky: Štarman, Motyčka (pen), Gömbier – Střítecký st.

D.  Dobrouč – Sopotnice 7:3
Atraktivní utkání s vedoucím mužstvem ze Sopotnice zaslouženě vyhráli domácí. Fakta – branky: Švercl 2, Ryšavý 2, Huška 2, Pecháček – Kubišta, Mašanský, Diblík. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:1. Diváci: 120.

Další výsledky: Helvíkovice – Tatenice 1:2, Králíky/ Červená Voda B – Choceň B 2:0

OP III

Kerhartice – Žamberk B 0:4
Fakta – branky: Dvořák 3, Jansa. Rozhodčí: Zerzán ml. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

Žichlínek – Klášterec  n. O. 0:0 PK: 1:0
Za devadesát minut hry se nedokázal prosadit ani jeden tým a musely rozhodnout nařízené penalty. Na ty byli šťastnější domácí a získali první body. Fakta – rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:2. Diváci: 120.

Další výsledky: Rudoltice – Kunvald 3:3 PK: 4:3, Mistrovice – Dolní Čermná 0:3, Lichkov – Albrechtice 4:1, Luková – Brandýs n. O.  1:3

OP IV

Ústí n. O. C – Dlouhoňovice 6:2
Fakta – branky: Zachař, Dostál, Kvapil, Kokštein, Kopecký z pen., Mačát – Třináctý, Válka.

Tatenice B – Jehnědí 1:4
Hosté byli lepším týmem. Fakta – branky: Smrkal – Najman 2, Fikejz, Michálek. Rozhodčí: Hovorka. Diváci: 20.

Němčice – Albrechtice B 2:1
Domácí měli do utkání lepší nástup, ale po vyloučení Lamberta převzali iniciativu hosté. Fakta – branky: Lambert (PK), Kohut – nehlášeno, Rozhodčí: Ropek. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (70. Lambert). Diváci: 80.

Libchavy B – D.  Třešňovec 4:2
Ve vyrovnaném zápase byli šťastnější domácí. Fakta – branky: Špína 2, Blažek, Lžíčař – Celý, Šilař. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 4:3. Diváci: 60.

Další výsledek: Verměřovice B – Kerhartice B 3:0