OP II. třídy  STAVONA
Helvíkovice – Choceň B 2:3, Rybník – Sopotnice 2:1, Dobříkov B – Boříkovice 0:2, Sloupnice – Č. Voda B 4:2,  D. Dobrouč – Řetová 3:1, Sruby – Č. Heřmanice 0:3, Tatenice –  Těchonín 4:5 PK.
1.    Sloupnice    5    1    0    1    20:12    17
2.    D. Dobrouč    5    0    1    1    22:14    16
3.    Č. Heřmanice    4    1    0    2    21:9    14
4.    Řetová    4    1    0    2    15:13    14
5.    Tatenice    3    1    2    1    16:15    13
6.    Těchonín    3    1    1    2    19:19    12
7.    Rybník    2    1    2    2    14:15    10
8.    Boříkovice    3    0    1    3    10:12    10
9.    Dobříkov B    2    0    3    2    18:16    9
10.    Choceň B    1    3    0    3    14:15    9
11.    Sopotnice    2    1    0    4    18:23    8
12.    Helvíkovice    2    0    0    5    14:20    6
13.    Sruby    1    1    0    5    9:17    5
14.    Král./Č. Voda B    1    0    1    5    7:17    4

OP III. třídy
Mistrovice –  Rudoltice 0:2, Kerhartice – Kunvald 3:2 PK., D. Čermná – Klášterec 4:0, Žichlínek – Lichkov 5:0, Luková –  Albrechtice 2:0, Brandýs – Žamberk B 5:1

1.    Brandýs    6    1    0    0    21:6    20
2.    Žamberk B    5    0    0    2    17:11    15
3.    Rudoltice    3    2    1    1    15:10    14
4.    D. Čermná    4    0    0    3    24:17    12
5.    Lichkov    4    0    0    3    13:13    12
6.    Žichlínek    2    2    0    3    16:13    10
7.    Kunvald    2    0    4    1    18:17    10
8.    Kerhartice    2    1    0    4    13:17    8
9.    Klášterec    2    0    2    3    9:13    8
10.    Albrechtice    1    1    2    3    6:13    7
11.    Mistrovice    1    1    0    5    8:15    5
12.    Luková    1    1    0    5    10:25    5

OP IV. třídy
Verměřovice B – Tatenice B 2:1,  Kerhartice B – D. Třešňovec 7:3, Dlouhoňovice –  Jehnědí 6:2, Libchavy B – Albrechtice B 5:4, Ústí n. Orl. C – Němčice 6:0.

1.    Libchavy B    5    0    0    1    18:14    15
2.    Ústí n.Orlicí C    4    1    0    0    21:5    14
3.    Verměřovice B    4    0    1    1    12:8    13
4.    Dlouhoňovice    3    0    0    3    14:15    9
5.    Němčice    2    1    0    3    6:10    8
6.    Albrechtice    2    0    1    3    13:14    7
7.    D. Třešňovec    2    0    0    4    13:14    6
8.    Jehnědí 1980    2    0    0    3    8:12    6
9.    Tatenice B    1    1    0    4    9:17    5
10.    Kerhartice B    1    0    1    4    14:19    4