Sestava Dlouhoňovic čítala pouze deset hráčů včetně brankáře. Jinými slovy, hosté neměli nárok. Domácí udeřili osmkrát během druhé půle a skóre narostlo na 10:0. Radovaly si i další týmy v domácím prostředí. Albrechtice porazily vedoucí celek tabulky 2:1. Heřmaničtí navíc dohrávali pouze v devíti. Na tři body se jim v tabulce přiblížila Dolní Čermná, která během prvních osmi minut vstřelila dvě branky Klášterci a stačilo to na výhru. Tři body zajistil Kunvaldu střelec Roman Moudrý. Postaral se o oba góly v zápase s Helvíkovicemi. Ty vyfasovaly šest žlutých karet. O jednu méně rozdal rozhodčí Marek hráčům Lukové, kteří podlehli v Dolním Třešňovci 2:4. Remíza se zrodila v Jehnědí.

Kunvald – Helvíkovice 2:0
Fakta – branky: 36. a 74. Moudrý. Rozhodčí: Bezdíček. ŽK: 0:6. ČK: 0:1 (82. Gróf). Diváci: 50. Poločas: 1:0.

D. Čermná – Klášterec nad Orlicí 2:0
Fakta – branky: 1. T. Pecháček, 8. Mar. Bednář. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Albrechtice – České Heřmanice 2:1
Fakta – branky: 5. a 72. D. Kollert – 13. Šrut. Rozhodčí: Kerhát. ŽK: 3:3. ČK: 0:2 (80. Šrut, 88. M. Šplíchal). Diváci: 40. Poločas: 1:1.

Jehnědí – Libchavy B 3:3 penalty 2:3
Fakta – branky: 32. a 74. Horák, 8. Šeda z pen. – 11. a 17. Jetmar, 87. T. Pinkava. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 0:2. Diváci: 30. Poločas: 2:2.

Žichlínek B – Dlouhoňovice 10:0
Fakta – branky: 14., 73. a 84. Stasiowski, 64. a 78. Bureš, 65. a 86. Šenkýř, 81. a 90. Krejčířík, 38. Hrabáček. Rozhodčí: Vrba. ŽK: 0:0. Diváci: 20. Poločas: 2:0.

D. Třešňovec – Luková 4:2
Fakta – branky: 30. a 51. Dorazil, 65. Rouha z pen., 82. Loskot – 40. Bohuněk, 76. Volos. Rozhodčí: Marek. ŽK: 0:5. Diváci: 50. Pol.: 1:1.

1. České Heřmanice 19 15 1 3 48:21 46
2. TJ Dolní Čermná 19 15 0 4 52:17 43
3. TJ Albrechtice 20 12 1 7 40:21 37
4. AFK Kunvald 20 12 0 8 49:32 37
5. Klášterec n. O. 19 12 0 7 49:28 36
6. Libchavy B 19 12 0 7 52:46 35
7. FK Jehnědí 1980 20 10 0 10 40:29 32
8. Dolní Třešňovec 20 10 0 10 33:43 28