Těchonín – Králíky/ Č. Voda C 4:1
Šokem začal zápas pro Těchonín. Inkasoval totiž v první minutě po střele Zezulky. Domácí se ale dokázali probudit, skóre otočili, a to ještě řádka šancí zůstala nevyužita. Králíky mají mladý tým, který jednou možná bude čeřit v soutěži vodu, tentokrát ale na zkušený domácí tým nestačily. Fakta – branky: Zeman 2, Špaček, Hubálek – Zezulka. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 2:1. Diváci: 100.

Rudoltice – Č. Heřmanice 2:0
V první půlce se hrál vyrovnaný zápas bez velkých šancí, přesto se domácí dostali do vedení. Minutu před koncem poločasu potrestal Macháček sražení Stránského ve vápně – 1:0. Rudoltice si ve druhém poločase vytvořily převahu a výsledek toho byla akce, kdy Skalický předal Stránskému, který dal na 2:0. Fakta – branky: Macháček z pen., Stránský. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Boříkovice – Žichlínek 1:1
První půlka se hrála téměř celá na polovině hostí. Ti se často bránili až se štěstím. Duněla branková konstrukce a domácí nedali penaltu. Do vedení se tak Boříkovice dostaly až z druhého pokutového kopu. Po příchodu z kabin zazdili domácí tři stoprocentní šance, a tak udeřilo na druhé straně, když vyrovnal na konečných 1:1 Vinter. Fakta – branky: Davídek z penalty – Vinter. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Dobříkov B – Luková 2:1
V úvodním poločase na hřišti úřadoval Dobříkov. Skóre otevřel bombou Klapal a druhu branku přidal Střasák. Před poločasem nastřelil ještě Fajfr tyč. Do druhého poločasu nastoupili domácí bez zraněného brankáře a do kasy tak musel jít hráč z pole. Luková nabízenou výhodu využila pouze kontaktním gólem na 1:2. V závěru odmítl potvrdit vedení domácích Cseiernanszky, jenž neproměnil penaltu. Fakta – branky: Klapal, Střasák – Duspiva. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 2:0.

Dlouhoňovice – Řetová 2:2
Diváci si mohli v Dlouhoňovicích vychutnat dva rozdílné poločasy. V prvním byli lepčí hosté z Řetové, ale gólu se nedočkali. Po příchodu z kabin se karta obrátila a se stavem pohnul Václavek – 1:0. Dlouhoňovice tlačily, ale hosté vyrovnali po zbytečné penaltě Lehkým. Řetová stav otočila v 81. min. a Chudý poslal hosty do vedení 2:1. Domácí se vyrovnání skóre dočkali o sedm minut později, když se střelou z dálky prosadil Peřina. V úplném závěru nastřelil Peřina ještě břevno. Fakta – branky: Václavek, Peřina – Lehký, Chudý. Rozhodčí: Lukes. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Libchavy B – D. Třešňovec 0:0
Libchavy byly lepší v první půlce, ve druhé se to bylo přesně naopak. Fakta – Rozhodčí: Chadima. ŽK: 1:0. Diváci: 60.