Několik kol se hřáli na samém výsluní. Nakonec ale zimují na pátém místě se čtyřiadvaceti body. Trenér ohodnotil snažení jednotlivých hráčů týmu tak jako ve škole: známkou. Nutno ale podotknout, že celková známka je hodnocení škály možností hráče. „Mladý hráč například nemůže dosáhnout na jedničku, protože nemá nasbíráno ještě tolik zkušeností. Pokud tedy někdo získal známku 3, nemusí to nutně znamenat, že by byl špatným fotbalistou. Jen je jeho škála možností někde jinde než u starších zkušených hráčů“, vysvětlil Navrátil.

JAROSLAV DAVID

Kapitán týmu odevzdával pravidelně velmi dobré výkony, řídil obrannou fázi a snažil se vždy tým vybudit k maximální snaze a touze po úspěchu. Momentálně jeden z klíčových hráčů týmu.
Známka: 1-2

PETR FALTA

Univerzální hráč, který postupem zápasového zatížení získával na sebedůvěře. V některých zápasech byla jeho zodpovědnost v obranné fázi klíčová pro úspěch celého týmu. Jeho výkony v Polepech a v Kolíně jsou velkým příslibem do budoucna. Pokud přijme roli i v řízení hry do útočné fáze a v její rozehrávce, tak Petr vyroste v komplexního hráče.
Známka: 2

JAN FELCMAN

Honza střídal dobré výkony s těmi slabšími. Přispěl jednou brankou a třemi asistencemi, což na útočné křídlo není ideální statistika. Potenciál ale má velký. Je rychlý a výbušný. Navíc schopný odehrát velmi dobře i krajního obránce. Pokud bude mít větší touhu v útočné fázi, věřím, že se střelecky může prosazovat častěji.
Známka: 3

PETR FELGR

Petr dostal důvěru, kterou dokonale využil. Vždy hrál jen za B tým a nyní odehrál v základní sestavě dvanáct zápasů. Je velmi poctivý a svědomitý a hlavně týmový. Je zřejmé, že potřebuje dál získávat zkušenosti ze zápasů a neustále se musí chtít zlepšovat. Jsem rád, že takového hráče máme.
Známka: 3

FILIP CHASÁK

Před půl rokem ještě dorostenec, který hrál krajský přebor, nakoukl do mužského fotbalu. Je to typický dříč, který vždy na hřišti nechá svoje maximum, což ukazoval i při zápasech. Do budoucna se musí učit řešit správně herní situace a celkově herně vyzrát. Pokud bude pracovat a bude trpělivý, určitě na jaře šanci znovu dostane.
Známka: 3

JOSEF KALÁB

Pepa odehrál za A tým minimum, ale musím vyzvednout jeho přínos v celkovém pojetí fotbalu v Ústí. Odehrál výborná utkání za B tým a pravidelně čekal na šanci v áčku.
Známka: 2-3

MIROSLAV KNÁPEK

Míra je pro nás klíčový hráč, který přinesl do týmu herní kvalitu do útočné fáze. Výborně dokáže číst hru, přejít jeden na jednoho a hlavně je to střelec. Škoda, že měl potíže s netradičním zraněním žeber. Hrál, i když nebyl úplně zdravotně připraven, za což mu musím poděkovat. Věřím, že na jaře bude opět střílet góly jako v první polovině podzimu.
Známka: 1-2

MICHAL KUKLA

Michal byl na podzim naším dvanáctým hráčem, který většinou chodil do zápasu v průběhu hry. Jeho předností je rychlost a přejití protihráče ve volném prostoru. Musí zapracovat na koncovce a taktickém jednáním při hře. Pokud by tyto dva komponenty zlepšil, zcela jistě by pravidelně hrával. Přispěl dvěma góly, což je k poměru odehraných minut dobré.
Známka: 3

DAVID MACEK

David pravidelně nastupoval za B tým. Za A tým odehrál dva zápasy, když nám vypomáhal při řešení situace více zraněných hráčů. Další z řad mladých odchovanců, který se může prosadit do kádru A týmu a být jeho platným členem.
Známka: 3

JAN MAREK

Honza v klubu odvádí spoustu práce, hlavně v mládeži. Přesto nám pomohl ve čtyřech utkáních a vypomohl i B týmu. V závěru sezóny byl nucen podstoupit artroskopii. Uvidíme, jak z časových a zdravotních důvodů zasáhne do jarních bojů.
Známka: 3

DOMINIK NEORAL

Mladý brankář, který skvěle plnil roli dvojky v týmu. Příležitost dostal ve čtyřech utkáních, kde i přes chybu s Jabloncem zaslouží pochvalu. Odchytal těžké zápasy na Admiře a v Kolíně. Škoda, že se zranil a nemohl zasáhnout do týmu, již dříve. Věřím, že při větším herním zatížení jeho výkony ještě porostou. Má chuť se zlepšovat a to je hlavní.
Známka: 2

LUKÁŠ NOVÁK

Brankářská jednička týmu. Vychytal s pomocí týmu pět čistých kont. V některých zápasech vytahoval vynikající zákroky na brankové čáře. V druhé polovině podzimu ve výkonech polevil. Pokud zlepší výběhy a rozehrávku může být dobrým brankářem.
Známka: 2-3

VÍT PÁSZTO

Víťa odevzdával poctivé výkony na velmi těžké pozici v herním rozestavení, které jsme praktikovali. Jeho předností je chuť a týmové pojetí hry. Celý podzim hrál s neuzdraveným kotníkem, což jen podporuje jeho maximální touhu po úspěchu týmu.
Známka: 2-3

RICHARD RÁB

Ríša může hrát ještě za dorost, ale bylo by to pro něj málo. Trénuje s A týmem a vždy, když dostal důvěru, nezklamal. Musí se ještě hodně učit po taktické stránce a vyhrát se, ale dal dva góly, což je pro něj odměna za poctivou a trpělivou práci.
Známka: 2

JAN ROUPEC

V první polovině sezony odváděl skvělé výkony. Podporoval často útočnou fázi a spolehlivě bránil. Mohl rozšířit i statistiku vstřelených branek (1), ale své šance neproměnil. V posledních třech zápasech měl zdravotní problémy, které pocítil celý tým.
Známka: 2

LUKÁŠ ROUŠAR

Takzvaný „železný muž“ podzimu. Lukáš nechyběl ani minutu z celé podzimní části. Svoji úlohu na hřišti plnil velmi dobře a zodpovědně. Přidal navíc čtyři gólové asistence. Kdyby zakládal víc postupných útoků a dal gól při standardních situacích, byl by hodnocen v jeho možnostech maximální známkou – 1.
Známka: 1-2

VÁCLAV STEJSKAL

Venca nám pomohl v Kolíně, když odehrál poločas. Za B tým patřil k nejlepším.
Známka: Nehodnocen

PAVEL TOMÁŠEK

Pavel je poctivý a výborný kluk i charakterově. Předváděl velmi dobré výkony. Jako pravák neměl problém hrát zleva, odkud se snažil rozvíjet útoky. Jeho zbraní mimo jiné jsou dlouhé auty, ze kterých jsme vytěžili ovšem minimum.
Známka: 2

ZDENĚK VAŇOUS

Největší škoda pro klub i Zdenu je, že ho omezuje pracovní vytížení. Zdena má fotbalové myšlení a výbornou střelu. V prvních zápasech zařizoval svými góly body on. Ze své pozice dal šest branek, což je velmi dobrá bilance.V druhé polovině soutěže se mu tolik nedařilo, přesto byl platným hráčem, který se snaží strhnout ostatní.
Známka: 2-3

(hah, nav)