Nutno ale podotknout, že celková známka je hodnocení škály možností hráče. „Mladý hráč například nemůže dosáhnout na jedničku, protože nemá nasbíráno ještě tolik zkušeností. Pokud tedy někdo získal známku 3, nemusí to nutně znamenat, že by byl špatným fotbalistou. Jen je jeho škála možností někde jinde než u starších zkušených hráčů," vysvětlil Navrátil.

JAROSLAV  DAVID
Jaroslav David.

Podzimní kapitán týmu odehrál všechny zápasy a všechny minuty celé sezony. Odevzdával spolehlivé výkony a byl díky svým zkušenostem  pilířem obrany. Na jaře měl sice v pár zápasech výkonnostní útlum, ale poslední zápasy odehrál skvěle.
Známka : 1 – 2


PETR  FALTA

Petr Falta.

Již v podzimní části předváděl dobré výkony a s narůstajícím počtem zápasů se velice rychle dostával do herního tempa. Na jaře patřil právem do základní sestavy a díky své univerzálnosti byl v některých zápasech skvělý. Poslední zápas s Kolínem odevzdal výborný taktický výkon. Čtyři branky a tři asistence jsou jen pěknou nadstavbou.
Známka: 2

JAN  FELCMAN
Jan Felcman

Na podzim střídal dobré výkony s průměrnými. Měl výbornou zimní přípravu, z které profitoval na startu jarní části. V poslední čtvrtině sezony kvůli studijním povinnostem a zranění přišel o základní sestavu. Přesto je to platný hráč, který může hrát kdekoliv na straně hřiště.
Známka: 2 – 3

PETR  FELGR
Petr Felgr.

Na podzim poprvé v kariéře pravidelně hrál za A tým a sbíral zkušenosti. Na jaře se zlepšoval a řešil i těžké situace velmi dobře. Je příslibem pro budoucnost, jako jeden z odchovanců může klubu dělat radost. Jeho pracovitost a poctivost jsou příkladné. Dvacet osm startů za A tým asi ani sám nečekal.
Známka: 2

FILIP  CHASÁK

Filip Chasák.

Mladý odchovanec dostal víc šancí na podzim, v kterých ukázal, že může být v budoucnu platným hráčem. Na jaře jeho výkonnostní vzrůst přibrzdily studijní povinnosti (maturita, přijímací zkoušky) i malá zranění. Ale jeho vytrvalost určitě přinese úspěchy. Na jaře zaznamenal za patnáct minut v Náchodě gól a asistenci.
Známka 2 – 3

JOSEF  KALÁB

Josef Kaláb.

Pepa odehrál za A tým na podzim několik zápasů z pozice náhradníka. Na jaře měl zdravotní problémy které ho na hřiště vůbec nepustily. Jeho síla je v kabině. Umí udělat pozitivní atmosféru a stmelit tým.
Známka: 2 – 3

MIROSLAV  KNÁPEK

Miroslav Knápek.

Míra byl pro nás klíčovým hráčem, který přinesl do týmu herní kvalitu do útočné fáze. Dvanáct gólů  a třináct asistencí hovoří za vše. Má na vysoké úrovni herní myšlení a technicky je skvěle vybaven. Oba výkony proti Velimi byly mimořádné nejen kvůli vstřeleným brankám, ale hlavně kvůli strhnutí týmu a jeho příkladné zanícenosti po výhře.
Známka: 1 – 2

MICHAL  KUKLA

Michal Kukla.

Na podzim byl naším „žolíkem", který měl za úkol přinést do hry oživení. Díky své rychlosti a dravosti se dostával do šancí, které ovšem začal proměňovat až v jarní části. Devět gólů je výborným vysvědčením v jarní části. Zlepšil i obrannou fázi své hry, ale musí stále pokorně pracovat. Jsem  ale rád, že začal proměňovat své šance. V posledních zápasech si právem vybojoval základní sestavu.
Známka: 2

DAVID  MACEK

David Macek.

David pravidelně nastupoval za B tým. Za A tým odehrál šest zápasů. K první divizní brance měl blízko doma s Pakou, ale musí si ještě počkat. Je to mladý hráč, který sbírá zkušenosti. Na jaře měl  studijní povinnosti a problémy se zády, které ho přibrzdily k více startům za A tým.
Známka: 2 – 3

JAN  MAREK

Jan Marek.

Na podzim byl hráčem pro posílení ofenzivy při silových soubojích. Kvůli zdravotním problémům musel před jarní částí ukončit aktivní činnost a plně se věnuje výchově mládeže.
Známka: 3

DOMINIK  NEORAL

Dominik Neoral.

Mladý brankář, který skvěle plnil na podzim roli dvojky  týmu, se na jaro stal brankářem číslo jedna. V některých zápasech předváděl výtečné zákroky, ale musí zapracovat na řízení obrany a na odhadu při centrovaných míčích. Na svůj věk na jaře obstál a pokud zůstane, může růst dál v dobrého brankáře.
Známka: 2

LUKÁŠ  NOVÁK

Lukáš Novák

Brankářská jednička týmu na podzim. Vychytal s pomocí týmu pět čistých kont.  Předvedl pár mimořádných reflexívních výkonů, ale měl problémy s pohybem v celém pokutovém území.
Známka: 2 – 3

VÍT  PÁSZTO

Vít Pászto.

Pracant týmu. Jeho poctivá „černá" práce není často dobře patrná. Ale jeho čtení hry a taktické řešení individuálních soubojů především v obranné fázi jsou nejlepší v týmu. Škoda, že nebyl více produktivní. Jeho velká přednost je, že může hrát v podstatě kdekoli ve středové linii. Na pozici stopera zahrál vždy velmi dobře. Výborný výkon předvedl v posledním zápase proti Kolínu, kdy absolutně splnil, co jsme od něho potřebovali.
Známka: 2

RICHARD  RÁB

Richard Ráb.

Dorostenec Ríša dostal více prostoru na podzim. Na jaře, po neabsolvované zimní přípravě, se dostával těžko do herního vytížení. Přesto v sezoně zaznamenal tři góly. Musí být trpělivý a pracoval na tréninku vždy na  sto procent.
Známka: 3

JAN  ROUPEC

Jan Roupec.

Pravý bek, jeden z nejlepších v soutěži. Jeho chuť podporovat útok a individuální souboje jsou jeho velkou zbraní. Přispěl třemi góly a stejným počtem asistencí. Umí dát skvělý centrovaný míč odkudkoliv ze strany hřiště. Kdyby přihrál na více gólů, měl by čistou jedničku.
Známka: 1 – 2

LUKÁŠ  ROUŠAR

Lukáš Roušar.

Defenzivní štít, který odvedl velký kus obranné činnosti a byl nejvíc platný při standardních situacích na obou stranách. Na jaře přidal i větší zapojení při rozehrávce. Jeho dva góly a šest přihrávek na gól jsou velkou odměnou za jeho práci. Jeden z klíčových hráčů jarní sezony.
Známka: 1 – 2

VÁCLAV  STEJSKAL

Václav Stejskal.

Venca nám pomohl v Kolíně, když odehrál poločas. Za  B tým patřil k nejlepším. Na jarní sezonu byl uvolněn na hostování do České Třebové.

Známka: Nehodnocen

PAVEL  TOMÁŠEK

Pavel Tomášek.

Pavel je poctivý a výborný kluk i charakterově. Jen jeden zápas neodehrál, a to kvůli zdravotnímu stavu. Jinak pilíř obrany na levé straně. Na jaro si ho tým zvolil za asistenta kapitána. Vždy s chutí podporoval útočnou fázi – pět asistencí je na obránce krásné číslo. Přesto si myslím, že jeho výkonnost ještě může vrůst a bude v budoucnu tahounem týmu.
Známka: 2

ZDENĚK  VAŇOUS

Zdeněk Vaňous.

Největší škoda pro klub i Zdénu bylo, že ho na podzim omezovalo pracovní vytížení. I přesto na podzim předváděl dobré výkony. Ovšem na jaře posílený kapitánskou páskou na ruce předváděl skvělé výkony. Jeho síla je v zakončení, osobních soubojích 1:1 a finální přihrávce. Statistiky jsou na hráče ze středu pole mimořádné – 14 gólů a 12 asistencí. Vždy přispíval k soudržnosti týmu a snaží se v zápase předvést něco pro diváky.
Známka: 1 – 2

FILIP  GREPL

Filip Grepl.

Přišel na hostování z České Třebové. K typickým vlastnostem Filipa patří  rychlost, dravost a dobrý přístup. Nastoupil do všech zápasů jarní sezony, většinou sice v roli náhradníka, ale vždy dokázal splnit očekávání. Se čtyřmi góly se dělí s Faltou o čtvrtou pozici v tabulce střelců. Určitě se může ještě zlepšovat a vybojovat si základní sestavu.
Známka: 2

LUKÁŠ  SMEJKAL

Lukáš Smejkal.

Jeho příchod  byl pro nás velmi důležitý. Po odchodu Javůrka tým neměl klasického leváka.  Jeho předností je zakončení, hra tělem v osobních soubojích a přímočarost v rychlém protiútoku. Po vyřešení zdravotních problémů s okem si řekl o zařazení do základní sestavy a odehrál dobré zápasy. Nejlépe se prezentoval doma se Dvorem, kdy předvedl výborný výkon podpořený dvěma góly a jednou asistencí.
Známka: 2

JAKUB  KRÁTKÝ

Jakub Krátký.

Po půlročním pobytu v Kanadě se Kuba vrátil a začal trénovat. Odchytal tři zápasy za A tým. V zápase s Hradcem předvedl pár výborných zákroků. Potřebuje pravidelně trénovat a odchytat větší porci utkání, kterou si musí vybojovat.
Známka: 2

(nav, hah)