ÚSTÍ – LETOHRAD 0:0

Favorizovaný Letohrad začal utkání sebevědomě, ale v průběhu poločasu zahrozil pouze ze vzduchu. Ve 22. minutě centr Kuchty hlavou jen těsně minul Kočí. O pět minut později po přesném centru Vaniše zatřásl Strasmeier břevnem domácí brány. Největší nebezpečí pro letohradskou obranu znamenal v domácím útoku rychlonohý Beneš. Ten se dostal do největší šance ve 33. minutě po přihrávce Michala Stejskala, ale vystřelil moc brzy, takže zkušený gólman Kykal se nedal zaskočit. Trenér Letohradu Karel Havlíček vystřídal v poločase hned dva hráče, ale i přes to působili hosté ve druhé půli unaveným dojmem. Nebezpečné situace se odehrávaly převážně před brankářem Kykalem. V 59. minutě unikl znovu obraně ústecký Beneš, tentokrát řešil koncovku přehozením gólmana, jenže jeho střela jen o vlásek minula také letohradskou branku. V 65. minutě byl po pěkné akci faulován v pokutovém území Borek, který zahrával i nařízenou penaltu. Gólman Kykal však nekapituloval ani v této situaci. V 75. minutě vnikl do šestnáctky domácí Tomášek, ale obránci Letohradu včas zasáhli. V 84. minutě po akci Vaňouse se ve vápně výborně uvolnil Michal Stejskal a jeho gólovka skončila na tyči. Ještě v nastaveném čase mohl rozhodnout zápas Vacek, ale ani on z několika kroků letohradskou branku netrefil.

CHOCEŇ – TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ 1:2 (0:2)

Až do 20. minuty byl k vidění poměrně vyrovnaný fotbal. Poté však Šrut ztratil balon, který ukořistil týnišťský Slezák, a poslal hosty střelou z dvaadvaceti metrů do vedení – 0:1. Ve 30. minutě přihrál domácí Krejza Šulcovi, jeho polovysokou střelu k tyči však gólman Ottmar vyrazil a Lesákovu dorážku potě ještě srazil na roh. Ve 42. minutě mohl vyrovnal domácí Jílek, ale mířil mimo. Potvrdilo se tak pravidlo „nedáš – dostaneš“. Těsně před odchodem do kabin, ve 44. minutě dostal Šupák přihrávku do vápna a levačkou po zemi k levé tyči zvýšil na 2:0. Hned po přestávce centroval z levé strany domácí Šulc, na jeho centr si naběhl Jandera a hlavičkou snížil. Vyrovnat mohli domácí v 61. minutě: Krejza centroval z pravé strany, jenže Šulc hlavou minul. V 78. minutě vyslal tentýž hráč střelu k tyči z volného přímého kopu, ta ale změnu skóre nepřinesla.