Choceň – Dvůr Králové 0:1

Po vyrovnaném začátku se do první šance dostali ve 14. minutě domácí. Po pravé straně unikl Šulc, přihrál na Viktora Smejkala, ale ten špatně trefil míč. O minutu později na druhé straně překonal Hrdinu Huňák, ale Jandera vykopával z prázdné brány. Další šanci měl hostující Otradovský, jenž o chlup minul pravou tyč Hrdinovy svatyně. Ve 23. minutě padla jediná branka utkání. Po pravé straně utekl Nedvědovi hostující Holub, přihrál před branku, kde Brendl pohodlně dorazil do brány. Před poločasem ještě minul choceňský Lukáš Michal šibenici.

Ve druhém poločase se do velké šance dostal Šabata. Byl sám před Tomkem, ale příležitost nevyužil. Choceň v závěru přidala na agresivitě, ale mnoho šancí si už proti dobře organizované defenzivě Dvora nevypracovala. Za zmínku už stojí pouze Janderova střela, když zkoušel přehodit Tomka a Šrutův pokus, který byl sražen na roh.

Ve zbytku podzimu Choceň na Parapleti přivítá Turnov a venku si vyzkouší sílu celků z opačných pólů tabulky. Za týden ji čeká těžký zápas v Hlavicích, které vedou divizní skupinu C zatím o parník a Předměřice, které jsou o stejný kus poslední. Pokud by se Chocni v těchto třech zápasech nezadařilo a rozdala by body oběma konkurentům ze spodních pater tabulky – Turnovu a Předměřicím, byla by její situace velmi vážná.