Letohrad – Liberec B 0:0

Již v 8. minutě se publikum dostalo do varu, ale Geržovi ani M. Stejskalovi se míč do liberecké brány protlačit nepodařilo. O čtyři minuty později si Vaniš připravil balón na svou silnou levou a jeho dělovka se zastavila na vnitřní straně levé tyče. Další skvělou akci rozehrál Hundák, před nabíhajícím M. Stejskalem stačil odvrátit nebezpečí do rohu vracející se bek. V 26. minutě se poprvé ukázali i hosté. Jírova bomba nebezpečně zaplavala ve vzduchu. Nejspornější moment výborného utkání nastal o tři minuty později na opačné straně hřiště. Hundákův roh byl ve skrumáži hlavičkován a Bolek reflexivním zákrokem rukou za tělem jako by vytáhl míč zpoza brankové čáry, leč asistent rozhodčího tuto domněnku nepotvrdil. Celou akci ještě dohrál Gerža, ale Bolek opět čaroval. Nezbývá než připomenout, že podobná akce byla k vidění i na podzim pod Ještědem, tehdy ovšem asistent na pomezí gól uznal. Ve 40. minutě postupoval kupředu Finklár těžkou ránu výtečně vytěsnil Kykal. Střelu si nachystal i domácí kapitán Valta, Bolek musel opět do vzduchu a konečky prstů vyrazil míč nad bránu. Po změně stran začal úřadoval Brazilec Sales. Nejprve se uvolnil na vápně, střelou však trefil pouze záda svého spoluhráče Věcheta, v další šanci pak Jihoameričan vyzkoušel Kykala přízemní střelou. Na domácích se začala projevovat únava z náročného způsobu hry, přesto neúnavný D. Stejskal nacentroval do vápna, kde Kočí hlavičkoval těsně nad. Poslední náročný balón po „jedovce“ Zemana zlikvidoval Kykal a prodloužil tak svoji sérii nepřekonatelnosti na 513 minut.

Hlavice – Choceň 0:0

První šanci zápasu měli hosté, když v 15. minutě z osmi metrů hlavičkoval těsně vedle Flídr. Poté se hra vyrovnala, domácí se prezentovali neškodnými střelami o zemi. Zajímavých bylo posledních dvacet minut zápasu. Nejprve ze tří metrů hlavičkoval hlavický Dido, Gerčák míč reflexně vyrazil nad sebe a balon pak dvakrát zachytil na brankové čáře. Horko bylo hostům také v 78. minutě, kdy se po závaru před brankou Choceňští třikrát vrhli do střel domácích a balon nakonec se štěstím odkopli. Poslední šanci měl hlavický Hruška, ale jeho křížná střela šla vedle branky hostů.

Dvůr Králové – Ústí n. O. 1:1 (1:0)

První poločas mnoho zajímavých momentů nepřinesl, přesto se pěkná návštěva jedné branky dočkala. Ve 44. minutě vnikl do vápna odvážně Míl, obrana Ústí jej nešikovně zastavila faulem a domácí kanonýr Jan Brendl z penalty otevřel střelou k levé tyči skóre utkání – 1:0. Ze druhé půle neuběhlo ani 30 vteřin a hosté vyrovnali. Na hranici vápna byl faulován Beneš a pokutový kop proměnil nekompromisně Jaroslav David – 1:1. Zajímavý moment přišel v 53. minutě. Po ostrém faulu na Míla viděli žluté karty domácí Kruliš a ústečtí Jaroslav David s Chudým. Červenou kartu za strčení do Kruliše navíc kapitán hostů Borek! V dalším průběhu si domácí fotbalisté vypracovali trvalou převahu, gólu se ale nedočkali.