Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Divize C: Ústí? Výhra na závěr a teď hurá do ČFL

Východní Čechy - Ve fotbalové divizi C se o víkendu hrály poslední zápasy sezony 2016/2017.

19.6.2017

Náchod - ŽivaniceFoto: Zdeněk Majer

Ústí n. O. - Pardubice B 3:1

Na závěr ročníku předvedly oba týmy kvalitní hru a diváci viděli vskutku výborný fotbal.

Fakta – branky: 58. a 60. Nágl, 90. Vaňous – 68. Jirásek. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Machýček (Mělník). Diváci: 300. Poločas: 0:0. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Truhlář – Coufal (81. Skalický), Chleboun, Strnad, Langer – Opina (90. Krumer), Falta, Souček, Smejkal (68. Kukla), Vaňous (90. Kopecký) – Heger (50. Nágl). FK Pardubice B: Bartaloš – Řehák (64. Málek), Spěvák, Pospíšil, Jedlička (79. Zelenka) – F. Pánek (86. Slezák), Kudrna, Prokopec, Fusek – Kovář, D. Pánek (64. Jirásek).

Ostrá - Letohrad 3:0

Sobotní utkání se fotbalistům Letohradu nepodařilo. Zejména pak první poločas nebyl podle jejich představ. Inkasovali dvě branky a nedokázali odpovědět. Po hodině hry domácí přidali pojistku na konečných 3:0. Letohradští se příliš do šancí nedostávali, když už k tomu došlo, chybělo výrazně lepší finální řešení situací.

Fakta – branky: 30. Vobořil, 36. Bureš, 64. Petlička. Rozhodčí: Stieber. ŽK: 0:1. Diváci: 180. Poločas: 2:0. FK Letohrad: Satoria – Macek, Krystl, Kail, Šponar (57. P. Štěpán) – Černohorský (57. Sita), Tichý (46. Konečný), J. Štěpán, Slodičák – Kabourek, Čada.

Kutná Hora - Kratonohy 1:1, na penalty 4:3

Fakta – branky: 11. Kulhánek – 81. Novák. Rozhodčí: Plzák. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. FK Kratonohy: Pišta – Tulach, Haupt, Strasser, T. Klátil (46. Kejmar) – Novák, Semelka, Jiroutek (46. Fenz), Mandutz – Peterka (46. Jilemnický), Pago (43. Šejvl).

Turnov - Trutnov 4:3

Závěrečný duel sezony přinesl atraktivní partii s řadou krásných branek. Na konci duelu byli šťastnější domácí fotbalisté.

Fakta – branky: 19. Beneš, 48. Šimek, 57. a 68. Horák – 11. Holubec, 22. Marks, 80. J. Matějka. Rozhodčí: Opočenský. ŽK: 3:0. Diváci: 190. Poločas: 1:2. MFK Trutnov: Šťastný – Tobiáš (80. Hejna), P. Matějka, Makovský, Mařas – J. Matějka, Marks, Havlina (58. Doubic), Zezula (64. Brejcha) – Kejzlar (71. Macek), Holubec (76. Vošanovič).

Další výsledky: Kolín – Čáslav 2:0, Chrastava – Př. Kopanina 2:0.

Zápasy Náchod – Živanice (0:4) a Dvůr Králové nad Labem – Vysoké Mýto (1:2) byly předehrány již dříve.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Policie v Litomyšli kontrolovala kamiony

Pardubický kraj, Litomyšl - Ve středu večer bylo na pětatřícítce na průjezdu městem rušno. Policejní hlídky naváděly projíždějící kamiony na parkoviště u obchodního domu Billa, kde probíhala celní kontrola a vážení nákladních aut.

S nožem v ruce měl vyhrožovat prodavačce

Pardubický kraj, Chrudim - Přepadení obchodu a výhružné telefonáty do banky spolu na první pohled neměly nic společného, tedy až dosud. Policisté odhalili, že tyto případy mají společného pachatele, kterého začali trestně stíhat.

Spartak doma ani napotřetí nezaváhal

Choceň - Opírat se o zápasy na svém stadionu by mělo být výsadou. Tuto roli zatím hokejisté Chocně stoprocentně naplňují. V šestém kole krajské ligy porazili Poličku 6:3. Zlom nastal v polovině utkání, kdy Choceňští vstřelili dvě rychlé branky.