Živanice – SK Vysoké Mýto 4:1
Vedoucí celek tabulky doma svoji kvalitu potvrdil. Mýtští mu zdatně vzdorovali hodinu hry. Nejprve se trefil v 26. minutě prvního poločasu Hundák, jenž hrál ještě v loňském roce druhou ligu za Pardubice. Po přestávce ale proměnil penaltu Roman Konečný a bylo to 1:1. Avšak hostím se posléze nepodařilo ubránit Hundáka a Živanice byly na koni – 2:1. O konečné podobě výsledku pak rozhodli Gorol v 80. minutě a Herzán o pět minut později.

Fakta – branky: 26. a 66. Hundák, 80. Gorol, 84. Herzán – 56. Konečný z pen.. Rozhodčí: Vnuk (Třebovle). ŽK: 1:0. Diváci: 150. Poločas: 1:0. TJ Sokol Živanice: Čihař – Buriánek, Novák, Ferčák, Novotný – Polák, Gorol, Herzán, Hundák – M. Ujec (89. Tulach), T. Kakrda (70. Sůra). SK Vysoké Mýto: Drápala – Živný, Trnka, Konečný, Daněk – Štěpánek, A. Kopřiva (71. Sedlák), Wimmer, Motl (67. Benda) – Mach, Fikejz.

Nový Bor – Jiskra Ústí nad Orlicí 1:0
Další porážka o gól. Potřetí v řadě si Ústečtí nezapsali ani bod. K zápasu odcestovali bez kapitána Zdeňka Vaňouse a jeho absence byla znát. Hosté se v koncovce nedokázali prosadit, byť si několik příležitostí dokázali vytvořit. Domácím stačil k vítězství jediný gól, o který se postaral v 72. minutě útočník Halbich. Ten se zapsal do statistik utkání ještě jednou, když byl po nafilmovaném pádu v pokutovém území v 78. minutě vyloučen po druhé žluté kartě. Posledních deset minut tak Ústečtí hráli v početní výhodě, ale kýženého vyrovnání se nedočkali.

Fakta – branka: 72. Halbich. Rozhodčí: Starý. ŽK: 5:3. ČK: 1:0 (78. Halbich). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: Jehlička – Strnad, Chleboun, Nágl, Coufal – Felcman (73. Ráb), Brabec (79. P. Falta), Heger, Ráliš, Langer (86. M. Falta) – Souček.

Turnov – FK Letohrad 3:0
Nebyla to radostná cesta domů. Fotbalisté Letohradu tentokrát v první půli domácím nestačili, inkasovali tři branky a Turnov rozhodl o svém vítězství.

Fakta – branky: 9. Petřík, 25. Cigánek, 38. Dlouhý. Rozhodčí: Leška. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 3:0. FK Letohrad: Ehrenberger – Stejskal (33. Strasmeier), Kail, Nadrchal, J. Štěpán – Konečný, Čada, Linhart, Kabourek (73. Slodičák) – Tichý, Černík (Šponar).

1. Živanice 10 6 3 0 1 33:11 24
2. Olympia Hradec 10 7 0 2 1 26:7 23
3. Trutnov 10 6 1 0 3 25:17 20
4. Kutná Hora 10 6 0 1 3 21:19 19
5. Jablonec n. J. 10 5 0 2 3 20:15 17
6. Vysoké Mýto 10 4 2 1 3 18:18 17
7. Letohrad 10 5 0 1 4 18:18 16
8. Suchdol 10 4 0 3 3 14:11 15