Jiskra Ústí n. O. – Živanice 0:3
Stejná sestava, stejná taktika. Výsledek jiný. Proti Olympii to vyšlo, s Živanicemi ne. Porážku 0:3 zapříčinil přelom poločasů, kde Ústečtí dostali dva góly.
Hosté měli herní převahu. Domácí spoléhali na rychlé protiútoky. Hned z prvního pálil Vaňous jen do obránců. Připomněl se také živanický Janecký, jenž z úhlu provětral rukavice gólmana Krátkého. Ústecký kapitán Vaňous měl i druhou příležitost k zakončení, ale mířil nad branku. V 36. minutě vyslal pěknou střelu Herzán, po níž musel do akce Krátký a vytěsnil míč na rohový kop. První gólový moment nastal v 42. minutě. Po rychlé akci se ocitl před brankou Janecký, ale v poslední chvíli stačili obránci jeho střelu zblokovat na rohový kop. Míč po jeho zahrání Krátký neudržel, dopadl přesně k nohám Nováka a jednogólové manko bylo na světě.
Druhá pohroma následovala ihned z první akce druhé půle. Živaničtí si to mašírovali středem hřiště, až z toho vyplaval osamocený Petrus a bezpečně proměnil. Šance Ústí poklesly na minimum. Živanice navíc domácím nepůjčovaly příliš balón. Mezi 69. a 75. minutou se dvakrát zaskvěl Krátký po střelách Petruse s Janeckým a zneškodnil parádně i „přímák" Gorola. Tentýž hráč dostal i druhou šanci, ale po zápase mohl Krátkému jen pogratulovat, co předvedl při dalším přímém kopu. Zdramatizovat závěr mohli obránci Chleboun s Coufalem, jenže míč přes obranný val neprocpali. Závěr vyšperkovali hosté pěknou akcí a Janecký pečetil skóre.

Fakta – branky: 43. Novák, 46. Petrus, 90. Janecký. Rozhodčí: Milner. ŽK: 2:1. Diváci: 215. Poločas: 0:1. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Heger, Chleboun (87. Skalický), Felgr, Coufal, Smola – Falta (63. Smejkal), Vaňous, Nágl, Langer – Souček. TJ Sokol Živanice: Volšík – Buriánek (77. Novotný), Novák, Ferčák, Motyčka – Hundák (43. Polák), Herzán, Gorol, Janecký – Ujec (88. Sůra), Petrus (79. Kakrda).

Dvůr Králové – V. Mýto 2:0
Šlágr kola přinesl slušný fotbal ve výborné atmosféře, o kterou se postaral kotel dvorských fanoušků. Ti gól ze hry neviděli, přesto mohli zatleskat zaslouženému vítězství domácích barev. Rozhodly o něm dva pokutové kopy nařízené za fauly na nejaktivnějšího hráče zápasu, dorostence Vitebského. Od třetí branky zachránilo hosty břevno.

Fakta – branky: 23. O. Vaníček z pen., 57. Podolník z pen. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 3:3. Diváci: 400. Poločas: 1:0. TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Kruliš (76. Vágner), Rejl, Pavlásek – Vitebský (68. Hruška), Podolník, O. Vaníček, Fejk (71. Voldán), Tomeš (86. V. Hák) – M. Otradovský (58. Janouch). SK Vysoké Mýto: Černík – Živný (74. Trnka), Hock (46. Lebeda), Konečný, Žák – Benda (66. Mach), Tomášek, Valášek, Motl – Kopřiva (71. Zavřel), Štěpánek.

1. Olympia HK 20 15 1 3 1 45:10 50
2. Živanice 20 12 3 0 5 53:22 42
3. Dvůr Králové 20 8 4 2 6 43:31 34
4. Trutnov 19 10 1 1 7 41:32 33
5. Suchdol 20 8 2 4 6 32:23 32
6. Jablonec n. J. 20 9 1 2 8 33:33 31
7. Admira Praha 20 6 4 5 5 26:29 31
8. Vysoké Mýto 20 8 2 2 8 38:31 30