Dvůr Králové - Trutnov 0:1

Návštěvu na stadionu pod Hankovým domem ovlivnila částečná kolize se soubojem pražských „S“ a podpořit hráče přišlo jen něco málo přes tři stovky diváků. Nijak oslnivou partii ale nesledovaly. Největší příležitost první půle měli hosté, po skvělém uvolnění Kejzlara ale ránu stejného hráče vyrazil gólman Vaníček. Ani po přestávce se úroveň hry nezlepšila, domácí však šance k vítězné trefě měli. Hruška dokonce běžel sám na branku, prostor k zakončení ale nevyužil. A tak rozhodli hosté, v 79. minutě hlavičkou Makovského.

Fakta – branka: 79. Makovský. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 7:2. Diváci: 330. Poločas: 0:1. TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Rejl, Kruliš, Tomeš – O. Vaníček, Karal (56. O. Ujec), Podolník (56. Hruška), Vitebský (80. M. Otradovský) – Janouch (61. J. Dvořák), Tauchman (88. Macháček). MFK Trutnov: Šťastný – Vyhnánek, Makovský, Macek, Mařas – Turner, Kamitz (72. P. Matějka), Marks, O. Tobiáš – M. Kejzlar, P. Holubec.

Vysoké Mýto - Pardubice B 1:2

Sychravé počasí diváky nelákalo. Ani hráči je v první půli příliš nezahřáli. Avšak po přestávce bylo vše jinak. Výborně si počínal zejména pardubický Rybička, který během tří minut vstřelil dvě branky a rezerva byla pevně v sedle. Domácí na to ihned zareagovali, posílili ofenzivu a Benda snížil. Více nestihli. Pro Mýto je nulový zisk velká ztráta, pro béčko je vítězství velké plus.

Fakta – branky: 68. Benda – 53. a 56. Rybička. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 0:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Kakrda, Žák, Dvořák, Hock – Tomášek, Kopřiva – Rezek (56. Mach), Fikejz, Benda – Štěpánek (78. Dostál). FK Pardubice B: Šmíd – Prosek, Řehák, Tulach, Spěvák – Fusek (89. Jirka), Bydžovský (78. Zelenka), Kudrna, Sokol – Látal, Rybička (82. Jirásek).

Letohrad - Čáslav 2:1

Vstupy do zápasů nemají letohradští fotbalisté špatné a nejinak tomu bylo i proti Čáslavi, když se brzo prosadil Kabourek. Hostím se podařilo po chvíli vyrovnat. Pro Letohrad důležitou branku přidal po přestávce Tichý a její hodnota má pro tým velkou cenu.

Fakta – branky: 5. Kabourek, 55. Tichý – 18. Vančura. Rozhodčí: Babka. ŽK: 3:0. Diváci: 110. Poločas: 1:1. FK Letohrad: Nakládal – P. Štěpán, Krystl, Kopecký, Šponar – Lorenc (82. Preclík), Čada (88. Týfa), Tichý, Kail (74. Macek) – Kabourek, Černík (57. Hiller).

Vykáň - Kratonohy 3:3, pen. 6:5

Hostující „sršni“ nejdříve prohrávali, poté dvakrát (2:1 a 3:2) vedli, avšak v závěru inkasovali na 3:3. V dramatickém penaltovém rozstřelu se štěstí více přiklonilo na stranu domácího mužstva.

Fakta – branky: 17. Šedivý, 51. D. Jarolím, 89. Dalekorej – 42. a 81. Brunclík, 47. O. Kraják. Rozhodčí: Teuber. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. FK Kratonohy: Mačí – Štěpán, Klapka, Kábrt, Haupt – O. Kraják, Čada, D. Novák, Čihák (62. Ličman) – Brunclík, Štoček (75. Jimmy).

Kolín - Živanice 1:2

První branka padla do sítě vedoucího celku, když jeho chybu potrestal Váchal. Živanice vrátil zpět do sedla ukázkový trestný kop Gorola. Obrat dokonal povedenou střelou Buriánek. Po standardce se k němu vykulil míč a on propálil vše, co mu stálo v cestě.

Fakta – branky: 16. Vácha – 27. Gorol, 54. Buriánek. Rozhodčí: Švorc. ŽK: 1:1. Diváci: 160. Poločas: 1:1. TJ Sokol Živanice: Vašíček – Buriánek, Zdeňka, Ferčák, F. Pánek – T. Kakrda, Gorol, Herzán, Polák – M. Ujec (81. Bukač), Petrus (72. D. Pánek).

Další výsledky: Admira – Mšeno 1:3, Zbuzany – Brandýs n. L. 7:1, Chrastava – Turnov 3:3, pen. 5:4.