Pardubice B - Kolín 2:0

Po vyrovnané první půli, ve druhé domácí vstřelili v rozmezí pěti minut dva góly. Ve velmi nevlídném počasí, které připomínalo zápasy v zimní lize, výhru uhájili a podruhé na jaře doma vyhráli.

Fakta – branky: 59. Novák, 64. Mužík. Rozhodčí: Matyš (Písek). ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 0:0. FK Pardubice B: Hrnčíř – Pavlas, Spěvák, Řehák, Zelenka – Látal, Kovář, Jarosz, D. Novák (89. Jirásek) – Kašiar (85. Bydžovský), Mužík.

Trutnov - Vykáň 4:0

Už v 1. minutě utkání byl za hraní rukou mimo pokutové území vyloučen hostující brankář Sova a domácí dlouhou přesilovku využili čtyřmi vstřelenými góly.

Fakta – branky: 31. a 62. Makovský, 55. Káva, 59. P. Holubec. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (1. Sova). Diváci: 100. MFK Trutnov: Šťastný – Turner, Makovský (84. Ficner), Mařas, O. Tobiáš – Zezula, Marks, Káva (81. Brejcha), P. Holubec (74. Kovář) – Kejzlar, J. Matějka.

Mšeno - Vysoké Mýto 3:1

Brzký gól, poločasové vedení, ale ani to nestačilo. Mýtští si dali znovu vlastní gól a konec zápasu podle představ nezvládli.

Fakta – branky: 62. vlastní (Dvořák), 85. z pen. Rozkovec, 87. Krejčík – 15. Kopřiva. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1. SK Vysoké Mýto: Černík – Kakrda, Dvořák, M. Fišer, Žák – Štěpánek (76. Benda), Tomášek, Valášek (88. Trnka), Rezek (61. Hájek), Kopřiva – Fikejz (81. Mach).

Čáslav - Kratonohy 1:0

Jarní premiéra hostujícím „sršňům“ výsledkově nevyšla podle představ. Domácím stačila ke tříbodovému zisku jediná trefa Vebra z 56. minuty zápasu.

Fakta – branka: 56. Vebr. Rozhodčí: M. Průcha. ŽK: 1:2. Diváci: 110. Poločas: 0:0. FK Kratonohy: Mačí – Kabeláč, Kouřil, V. Štěpán (66. Čihák) – Krejčík (78. Brunclík), D. Novák (79. Haupt), Čada, Trnka – Kuťák (46. Kábrt), Jimmy, Ličman.

Admira - Dvůr Králové 2:2, pen. 9:8

Fakta – branky: 18. Panýrek, 35. Fric – 31. a 48. Hruška. Rozhodčí: Vnuk – Hádek, Radina. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. TJ Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha, Macháček, Podolník, Křížek – Karal – O. Vaníček (81. Vitebský), Tauchman, Hruška (90. Rejl), Tomeš – O. Ujec (83. Janouch).

Brandýs - Živanice odloženo

Utkání bylo po sněhové nadílce z noci z pátku na sobotu odloženo. Živanice tak stále na ostrý zápas v kalendářním roce 2018 stále čekají.

Další zápasy: Turnov – Letohrad a Chrastava – Zbuzany ODLOŽENO.