DVŮR KRÁLOVÉ - PARDUBICE B 1:1, PEN. 5:6

Fakta – branky: 12. Ujec – 9. Huf. Rozhodčí: Ulrich (Praha). Hráno bez karet. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Dvůr Králové n. L.: Kobos – Picha, Karal, Macháček, Tomeš – Křížek, Tauchman (79. Rejl), Hruška, O. Vaníček – O. Ujec, Janouch (70. Knespl). Pardubice B: Hrnčíř – Lněnička, Řehák, Březina (90. Jirka), Spěvák – D. Novák (46. Jarosz), Šafařík (46. Gašpar), Kudrna, Sokol (75. Vašek) – Kašiar, Huf.

Milan Ujec, trenér Dvora Králové n. L.: „S výkonem týmu nemohu být spokojen, byli jsme bojácní a zbytečně se připravili o dva body.“

Josef Košátko, trenér Pardubic B: „Vyrovnané utkání dopadlo zaslouženou remízou. Penalty už jsou loterií, ale samozřejmě dva body bereme.“

LETOHRAD - ŽIVANICE 2:1

Opustili poslední příčku. Fotbalistům Letohradu se to podařilo po zápase s vedoucími Živanicemi i přesto, že prohrávali a museli výsledek otáčet. Vítězný gól dal Kabourek tři minuty před koncem.

Fakta – branky: 36. Čada, 87. Kabourek – 24. Gorol. Rozhodčí: Babka. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 1:1. FK Letohrad: Volšík – P. Štěpán, Vaniš, Jeníček, Šponar (77. Hiller) – J. Štěpán (90. Vaníček), Týfa (84. Preclík), Macek, Kail – Čada (58. Jedlička), Kabourek (88. Krystl). TJ Sokol Živanice: Vašíček – Buriánek, Ferčák, Zdeňka, Motyčka – Kakrda, Herzán (40. Petrus), Gorol, Hundák (77. D. Pánek) – Ujec, F. Pánek (88. Bukač).

František Dvořák, trenér Letohradu: ,,Utkání, ve kterém nebyl patrný rozdíl mezi oběma týmy. Jsme velice rádi, že jsme dokázali otočit výsledek a zaslouženě vyhráli.“

Roman Oliva, trenér Živanic: ,,Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale pak se zranil Herzán a soupeř vyrovnal. Ve druhé půli jsme předvedli katastrofální výkon, v závěru navíc po školácké chybě dostali druhý gól.“

VYSOKÉ MÝTO - VYKÁŇ 3:2

Výhru zajistil trenér Fikejz po pár minutách, kdy byl na hřišti. Do té doby měli Mýtští dostatek příležitostí, aby byl výsledek jiný. Výhrou se Mýto dotáhlo na rozdíl jednoho bodu na první Živanice.

Fakta – branky: 14. Benda, 25. Štěpánek, 83. Fikejz – 9. a 43. Dalekorej. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 3:4. Diváci: 120. Poločas: 2:2. SK Vysoké Mýto: Krátký – Trnka (56. Kakrda), Fišer, Valášek, Žák – Wimmer, Rezek (56. Štanglica), Tomášek, Kopřiva (90. Hájek) – Štěpánek (79. Fikejz), Benda (66. Motl).

ZBUZANY - KRATONOHY 3:1

Fakta – branky: 35. Maleček, 66. Hřebeček, 90. Říha – 85. Kraják. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 2:3. Diváci: 221. Poločas: 1:0. Kratonohy: Mačí – Strasser, Kabeláč, Kouřil, Novák – Kraják, Čada, Brunclík (71. Trnka), Čihák (67. Kuťák) – Jimmy, Ličman (74. Kábrt).

Zbyněk Dujsík, trenér Kratonoh: „Z výsledku jsme zklamaní. Naopak spokojeni jsme s tím, jak jsme se prezentovali, tedy až na neproměnění množství šancí. I za stavu 0:2 jsme mohli skóre otočit. Za výkon kluky chválím, ovšem fotbal se hraje na branky.“

TURNOV - TRUTNOV 1:0

Fakta – branka: 63. Petrlák. Rozhodčí: Radina. ŽK: 2:2. Diváci: 212. Poločas: 0:0. Trutnov: Šťastný – Turner (67. Groer), Makovský, Kovář, Mařas – Zezula, J. Matějka, P. Holubec, O. Tobiáš – Brejcha (82. V. Dvořák), Handlíř (84. Hejna).

Miloš Dvořák, trenér Trutnova: „Nehrál se nijak oslnivý fotbal, takový remízový zápas. Bohužel soupeř byl tentokrát šťastnější, když jako jediný dokázal skórovat.“

Další výsledky: Admira Praha – Čáslav 3:3 a pen. 5:4, Chrastava – Brandýs n. L. 1:5, Kolín – Mšeno 3:0.