1. FC Žamberk – Dolní Újezd 2:1
Žamberští fotbalisté nevstoupili do utkání zrovna ideálně a hosté mající i přes postavení v tabulce nesporné kvality, vycítili svou šanci.
Dvojka mezi žamberskými tyčemi brankář Vanický tak měl více práce, než bylo domácím příznivcům libo. Výborným zákrokem zastavil Vanický sólový únik Severy v 23. minutě. O pět minut později unikl po pravé straně Hrubý a z jeho finální přihrávky dal první branku zápasu pohotovou střelou Černík. Na dění na hřišti to však žádný vliv nemělo. Vyrovnáno mohlo být vzápětí. Frňkovu střelu vyrazil Vanický na tyč, od níž se míč odrazil do druhé tyče a ven z branky! Další obrovskou šanci na vyrovnání propásl v 58. minutě hostující Novák, když hlavou ze dvou kroků přehodil branku. Na druhé straně měl pojistku na noze Černík, jehož dorážku po předchozí střele Hrubého vytěsnil Janecký na roh.
Vyrovnání se soupeř dočkal v 77. minutě po nedovoleném zákroku na Fulíka. Na Pešinovu penaltu si Vanický sáhl, ale míči v cestě do sítě nezabránil. Čtyři minuty před koncem pak Ondřej Kopecký křížnou hlavičkou po rohu odmítl další penaltový rozstřel a perně vydřené body zůstaly Pod Černým lesem.

Fakta – branky: 28. Černík, 86. O. Kopecký – 77. Pešina z pen. Rozhodčí: Braun (Pardubice). ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Žamberk: Vanický – Franke (65. T. Kotyza), Bartoň, O. Kopecký, Pavelka – Rudolecký (84. Dvořák), A. Kopecký, Smola, Jírů (65. Kos) – Černík, Hrubý. Dolní Újezd: Janecký – Frank, M. Vomáčka, Čejka, Částek – Mokrejš (79. Vrabec), Pešina, Fulík, Severa – Frňka, Novák (64. Štarman).

Přelouč – FK Česká Třebová 2:5
Pět nastřílených branek, navrch tři body. Cesta do Přelouče se Třebovským povedla. Od druhé minuty hosté vedli po gólu Ezra a až do poločasu těsný náskok úspěšně drželi. K výhře pak nakročili vydařeným nástupem do poločasu druhého. Během devíti minut si vytvořili náskok čtyř gólů a nebylo co řešit. Domácí pak rychle zkorigovali stav dvěma zásahy, ale to jim příliš nepomohlo. Těsně před koncem pak Třebovští přidali ještě jeden gól.

Fakta – branky: 72. Vančura, 77. Klouda – 2. a 55. Ezr, 58. M. Hašek, 64. J. Hašek, 89. Zahálka. Rozhodčí: Zita (Načešice). ŽK: 3:2. Diváci: 111. Poločas: 0:1. Přelouč: Marek – Rokyta (19. Machačný), Ulrych, Řezníček, Táborský (46. Kačírek) – Kosek, Vančura, Bendžík (33. Kmoníček), Novák – Hanáček (65. Chaloupský), Klouda. Česká Třebová: Bárta – David, Novotný, M. Hašek, Grepl (62. Rufer) – Ezr (81. Plačko), Müller, Zahálka, Urbanec, J. Hašek (88. Klumpar) – Fučík.

Svitavy – FK Agria Choceň 1:0
Ani jeden tým není v ideálním rozpoložení, ale domácí byli favoritem. Rozhodl jediný gól, který vstřelil těsně před hodinou hry Ovad.

Fakta – branka: 58. Ovad. Rozhodčí: Vaško (Hlinsko). ŽK: 1:1. Diváci: 160. Poločas: 0:0. Svitavy: Cabal – Novák, Kroulík, F. Čížek, Veselský (64. Juřík) – Chlup (82. Čonka), M. Čížek, Válek, Bartoš – Ovad, Svoboda. Choceň: Horníček – Kratochvíl, Baborák, Fogl, Synek – Popelka, Krejza, Pirkl, Stolín (64. Sklenář) – Kubíček (83. Mikulík), Myšák.

1. Holice⋌ 7 5 0 2 0 26:6  17
2. Slatiňany⋌ 7 5 0 1 1 28:9  16
3. Morav. Třebová⋌ 7 4 1 0 2 17:8  14
4. Hlinsko⋌ 7 4 0 2 1 12:8  14
5. Libišany⋌ 7 4 1 0 2 13:10 14
6. Česká Třebová⋌ 7 4 1 0 2 14:15 14
7. Žamberk⋌ 7 3 1 2 1  9:3  13
8. Chrudim B⋌ 7 3 1 1 2 12:10 12