Deváté kolo má královnu, která jako jediná získala jedenáct bodů a vyhrála. Ludmila Halbrštátová měla nejlepší odhad ze všech soutěžících a může se těšit na cenu od Pardubického pivovaru.

1. místo
UO0004 Petr Poldauf, Česká Třebová 5 48
UO0018 František Prokop, Ostrov 5 48
3. místo
UO0103 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 0 46
4. místo
UO0003 Pavel Bambušek, Rybník 5 45
UO0035 Čeněk Brebis, Žamberk 2 45
UO0078 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 2 45
UO0077 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 2 45

• V devátém kole hlasovalo 105 soutěžících. Čtrnáct hráčů své tipy neodevzdalo.
• Na první místo poskočil Petr Poldauf, který získal pouze pět bodů, ale stačilo to. Vladimír Mlynář v tomto kole vůbec nehlasoval a přišel o vedení. Přeskočil jej i František Prokop.
• Nyní s námi hraje 85 mužů a 34 žen.
• Nejvíce hráčů tipuje z Vysokého Mýta (20), následuje Ústí n. O. (17), Č. Třebová (12) a Sopotnice (9).
• Reklamace výsledků budou brány v potaz do pátku 16 hodin.
• Uzávěrka pro desáté kolo je v pátek v 16 hodin. Platí pro vhození kuponů i pro internet.
• Informace pro dosavadní vítěze jednotlivých kol: ceny od Pardubického pivovaru jsou již k vyzvednutí v redakci Orlického deníku.

8. místo
UO0117 Kateřina Halbrštátová, Mistrovice 8 44
9. místo
UO0036 Vladimír Fikejs, Žamberk 8 42
UO0101 František Kovář, Č. Třebová 5 42
UO0044 Radek Pešek, Libchavy 5 42
UO0082 Josef Khýn, Vysoké Mýto 2 42
UO0025 Jiří Držmíšek, Choceň -1 42
UO0091 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto -1 42
15. místo
UO0029 Miroslav Chládek ml., Tatenice 0 40
16. místo
UO0019 Filip Ditzel, Lanškroun 5 39
UO0085 Miroslav Záleský, Tisová 2 39
UO0009 Jiří Macháček, Semanín -1 39
19. místo
UO0097 Václav Krásný, Vysoké Mýto 5 36
UO0045 Jiří Pešek, Libchavy 2 36
UO0048 František Ješina ml., Sruby -1 36
UO0081 Jaroslav Lukašík, Jaroslav -1 36
UO0079 Ludvík Sponner, Jaroslav -1 36
24. místo
UO0008 Pavel Broulík, Třebovice 8 34
UO0001 Oldřich Kubík, Březenice 0 34
UO0010 Petr Bambušek, Česká Třebová -4 34
27. místo
UO0055 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 8 33
UO0063 Pavel Jedlinský, Sopotnice 5 33
UO0030 Lenka Chládková, Tatenice 2 33
UO0002 Lukáš Kmoníček, Česká Třebová 2 33
UO0015 Martin Štusák, Jablonné 2 33
UO0109 Ondřej Voleský, Ústí n. O. 2 33
UO0071 Pavel Provazník, Koldín 0 33
UO0051 Iva Sedláková, Ústí n. O. -1 33
UO0012 Ladislav Kmoníček, Česká Třebová -4 33
36. místo
UO0074 Marie Turková, Koldín 0 32
37. místo
UO0094 Evžen Filip, Vysoké Mýto 8 31
UO0113 Jára Pražák, Ústí n. O. 5 31
39. místo
UO0021 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 30
UO0014 Jiří Herynek, Rudoltice 5 30
UO0056 Jiří Stránský, Řetová 5 30
UO0108 Roman Špaček, Sopotnice 5 30
UO0031 Tamara Brebisová, Žamberk 2 30
UO0058 Martin Kaplan, Sopotnice 2 30
UO0070 Jaroslav Nastoupil, Česká Třebová 2 30
UO0057 Silvie Stránská, Řetová 2 30
UO0104 Jolana Špačková, Sopotnice 2 30
UO0102 Lucie Kovářová, Č. Třebová -1 30
UO0076 Radek Matoušek, Vysoké Mýto -1 30
UO0067 Jaroslav Beneš ml., Brandýs n. O. -4 30
UO0037 Jan Chládek, Rudoltice -4 30
UO0022 Milan Routek, Česká Třebová -4 30
UO0083 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto -4 30
54. místo
UO0017 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 11 29 - vítězka kola
55. místo
UO0024 Miroslav Absolon st., Žamberk 5 27
UO0088 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto 5 27
UO0033 Marie Páchová, Jablonné 2 27
UO0092 Jakub Šedivý, Vysoké Mýto 2 27
UO0013 Štěpánka Kubové, Rudoltice -1 27
UO0086 Petr Němec, Vysoké Mýto -1 27
UO0099 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto -1 27
UO0034 Antonín Pácha, Jablonné -4 27
63. místo
UO0073 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 0 26
UO0072 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 0 26
UO0043 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 0 26
66. místo
UO0064 Petr Čipera, Brandýs n. O. 5 25
67. místo
UO0011 Simona Kmoníčková, Česká Třebová 8 24
UO0052 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 5 24
UO0027 Miroslav Absolon ml., Žamberk -1 24
UO0054 Matěj Stránský, Řetová -1 24
UO0038 Veronika Cinková, Česká Třebová -4 24
UO0050 Michal Kolář, Ústí n. O. -4 24
UO0084 Roman Páral, Vysoké Mýto -4 24
UO0096 Filip Ryant, Vysoké Mýto -7 24
75. místo
UO0114 Jiří Volf, Ústí n. O. 2 22
76. místo
UO0023 Tomáš Halbrštát, Letohrad 5 21
UO0006 František Janele, Svitavy 2 21
UO0105 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 2 21
UO0040 Pavla Lejsková, Pardubice 2 21
UO0080 Ludmila Honzová, Ústí n. O. -1 21
UO0111 Markéta Tesařová, Č. Třebová -4 21
82. místo
UO0075 Jiří Turek, Koldín 0 20
83. místo
UO0115 Jiří Volf ml., Ústí n. O. 2 19
UO0112 Nikol Khýnová-Doubková, Vysoké Mýto -1 19
85. místo
UO0020 Luboš Jetmar, Ústí n. O. 5 18
UO0005 Jan Přívratský, Česká Třebová 5 18
UO0107 Michal Špaček, Sopotnice 5 18
UO0061 Josef Diblík, Sopotnice 2 18
UO0068 Jiřina Benešová, Brandýs n. O. -1 18
UO0028 Miroslav Chládek, Tatenice -1 18
UO0087 Martin Janoušek, Brandýs n. O. -1 18
UO0042 Josef Lejsek, Pardubice -1 18
UO0110 Miroslav Tesař, Č. Třebová -4 18
UO0066 Jaroslav Beneš st., Brandýs n. O. -7 18
UO0059 Libor Diblík, Sopotnice -7 18
96. místo
UO0119 Božena Lukesová, Ústí n. O. 5 15
UO0041 Pavel Bucháček, Řetová -1 15
UO0069 Hana Čečerová, Česká Třebová -1 15
UO0062 Pavlína Jedlinská, Sopotnice -1 15
UO0049 Stanislav Voženílek, Choceň -1 15
UO0093 Barbora Filipová, Vysoké Mýto -4 15
102. místo
UO0016 Karel Halbrštát, Mistrovice 5 14
UO0116 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 5 14
104. místo
UO0065 Dana Čiperová, Brandýs n. O. 2 13
105. místo
UO0007 Tomáš Krsička, Česká Třebová 2 12
UO0046 Stanislav Vrabec, Choceň -7 12
107. místo
UO0118 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 8 9
UO0060 Roman Diblík, Sopotnice -1 9
UO0026 Pavel Krištof, Česká Třebová -4 9
110. místo
UO0090 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto 0 5
UO0095 Hana Ryantová, Vysoké Mýto 0 5
112. místo
UO0100 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto 0 4
UO0039 Josef Blažek, Hylváty -7 4
114. místo
UO0032 Petra Brebisová, Žamberk 5 3
UO0106 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. -1 3
116. místo
UO0089 Jiří Gabriel, Vysoké Mýto 0 2
117. místo
UO0098 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto 0 1
118. místo
UO0047 Jana Vrabcová, Choceň -1 0
UO0053 Veronika Sedláková, Ústí n. O. -7 0