1. LIGA
1. místo UO0101 Miroslav Tesař, Č. Třebová 11 85
2. místo UO0065 Marcela Vondřejcová, V. Mýto 8 76
3. místo UO0001 Ivana Nováková, Ústí n. O. 14 73

UO0039  Václav Fajfr, Choceň 14 70
UO0038 Petr Kříž, Choceň 11 70
UO0091 Jiří Pešek, D. Libchavy 8 70
UO0089 Milan Kopecký, Č. Třebová 14 68
UO0006 Martin Rybka, Č. Třebová 14 67
UO0060 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 11 67
UO0008 Josef Stasiowski, Lanškroun 11 67
UO0130 Stanislav Voženílek, Choceň 11 67

2. LIGA
UO0023    Marie Marková, Č. Třebová    8    65
UO0033    Lukáš Kmoníček, Č. Třebová    14    64
UO0112    Pavel Bucháček, Řetová    11    64
UO0082    Vladimír Mlynář, Klášterec n. O.    11    64
UO0059    Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí    8    64
UO0057    Markéta Matoušková, V. Mýto    8    64
UO0007    Pavel Stasiowski, Lanškroun    8    64
UO0061    Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí    14    61
UO0040    Lucie Křížová – Fajfrová, Choceň    14    61
UO0084    Zdeněk Kysilka ml., České Heřmanice    14    61
UO0088    Libor Stránský, Č. Třebová    14    61
ČFL
UO0080    Renata Tauchmanová, V. Mýto    14    61
UO0128    Jana Vrabcová, Choceň    14    61
UO0030    Jan Přívratský, Č. Třebová    11    61
UO0141    Milan Pustaj, Č. Třebová    11    61
UO0105    Matěj Stránský, Řetová    11    61
UO0067    Roman Páral, V. Mýto    8    61
UO0002    Jiří Volf, Ústí nad Orlicí    8    61
UO0115    František Kovář, Přívrat    11    59
UO0022    Vlastimil Marek, Č. Třebová    8    59
UO0116    Lubomír Kopecký, Č. Třebová    14    58
UO0037    Jindřiška Křížová, Choceň    11    58
DIVIZE
UO0104    Silvie Stránská, Řetová    11    58
UO0098    Jolana Špačková, Sopotnice    11    58
UO0152    Petr Vyhnálek, Letohrad    11    58
UO0054    Ludvík Sponner, Jaroslav    8    58
UO0150    Jiří Držmíšek, Choceň    5    58
UO0094    Michal Kolář, Ústí nad Orlicí    14    55
UO0144    Libor Diblík, Sopotnice    11    55
UO0017    Karel Dobroucký, Choceň    11    55
UO0066    Josef Khýn, V. Mýto    11    55
UO0014    Oldřich Kubík, Choceň    11    55
UO0107    Radek Pešek, Libchavy    11    55
KP
UO0122    Tomáš Halbrštát, Letohrad    8    55
UO0058    Radek Matoušek, V. Mýto    8    55
UO0124    Martin Štusák, Jablonné n. O.    8    55
UO0005    Milan Routek, Č. Třebová    17    52
UO0096    Iva Sedláková, Ústí nad Orlicí    14    52
UO0136    Milan Eliáš, Č. Třebová    11    52
UO0021    Jaroslav Chudoba, Třebovice    11    52
UO0137    Leoš Jantač, Lanškroun    11    52
UO0031    Jiří Macháček, Semanín    11    52
UO0010    Andrej Olenočin, Lanškroun    11    52
UO0009    Jindřiška Olenočinová, Lanškroun    11    52
I.A
UO0097    Roman Špaček, Sopotnice    11    52
UO0063    Miroslav Záleský, Tisová    11    52
UO0129    Lukáš Ješina, Sruby    8    52
UO0056    Láďa Matoušek, Sruby    8    52
UO0046    Antonín Pácha, Jablonné n. O.    8    52
UO0135    Veronika Cinková, Č. Třebová    5    52
UO0019    Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová    5    52
UO0127    Stanislav Vrabec, Choceň    5    52
UO0048    Pavel Bambušek, Rybník    11    49
UO0140    Vladimír Fikejs, Žamberk    11    49
UO0090    Markéta Hyksová, Č. Třebová    8    49
I.B
UO0047    Jan Chládek, Rudoltice    8    49
UO0045    Marie Páchová, Jablonné n. O.    8    49
UO0041    Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota    0    48
UO0011    Jiří Herynek, Rudoltice    8    47
UO0093    Radoslav Kroupa, Ústí nad Orlicí    14    46
UO0111    Pavla Lejsková, Pardubice    14    46
UO0083    Jaroslava Kysilková, České Heřmanice    11    46
UO0004    Karel Hála, Č. Třebová    8    46
UO0102    Martin Ráb, D. Libchavy    8    46
UO0076    Michaela Šedivá, V. Mýto    8    46
UO0064    Gabriela Khýnová, V. Mýto    2    46
OP II.
UO0003    Jiří Volf ml., Ústí nad Orlicí    5    45
UO0042    Marie Turková, Koldín    0    45
UO0100    David Tutua, Řetová    5    44
UO0119    Vladimír Dostál, Králíky    11    43
UO0120    David Dostál, Králíky    11    43
UO0085    Zdeněk Kysilka st., České Heřmanice    8    43
UO0133    Petr Němec, V. Mýto    8    43
UO0123    Lenka Halbrštátová, Letohrad    5    43
UO0143    Milan Tomek, Rudoltice    5    43
UO0034    Simona Kmoníčková, Č. Třebová    5    42
UO0113    Pavel Jedlínský, Sopotnice    5    41
OP III.
UO0074    Václav Krásný, V. Mýto    11    40
UO0149    Zdeněk Lukes st., Ústí nad Orlicí    11    40
UO0145    Roman Diblík, Sopotnice    8    40
UO0095    Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí    8    40
UO0026    František Janele, Svitavy    5    40
UO0159    Petr Dalecký, Vysoké Mýto    5    39
UO0024    Petr Poldauf, Č. Třebová    8    38
UO0070    Filip Ryant, V. Mýto    14    37
UO0078    Barbora Filipová, V. Mýto    11    37
UO0134    Pavel Krištof, Č. Třebová    11    37
UO0020    Hana Čečerová, Č. Třebová    8    37
OP IV.
UO0092    Tomáš Kroupa, Ústí nad Orlicí    8    37
UO0132    Jiří Šejna, Choceň    8    37
UO0072    Václav Šplíchal, V. Mýto    8    37
UO0146    Josef Diblík, Sopotnice    5    37
UO0051    Pavel Dvořák, Choceň    0    37
UO0043    Jiří Turek, Koldín    0    36
UO0027    Pavel Broulík, Třebovice    8    35
UO0035    Ladislav Kmoníček, Č. Třebová    8    35
UO0044    Miroslav Absolon, Žamberk    8    34
UO0049    Petr Bambušek, Rybník    8    34
UO0108    Josef Lejsek, Pardubice    8    34
ČEKATELÉ
UO0016    Čeněk Brebis, Žamberk    5    34
UO0110    Božetěch Šejnoha, Ústí nad Orlicí    2    33
UO0114    Jana Jedlínská, Sopotnice    5    32
UO0086    David Veselý, Letohrad    0    32
UO0087    Miroslav Veselý, Letohrad    0    32
UO0069    Květa Gabrielová, V. Mýto    11    31
UO0142    Josef Pokorný st., Němčice    8    31
UO0125    Martin Štusák ml., Jablonné n. O.    8    31
UO0055    Stáňa Matoušková, Sruby    5    31
UO0118    Josef Pokorný ml., Č. Třebová    0    29
UO0153    Luboš Jetmar, Ústí nad Orlicí    11    28
UO0081    Františka Tlapáková, V. Mýto    8    28
UO0053    Ondřej Jeřábek, České Heřmanice    5    28
UO0075    Evžen Filip, V. Mýto    5    25
UO0050    Petr Dvořák, Choceň    0    25
UO0161    Božena Lukešová, Ústí nad Orlicí    17    23
UO0156    Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 180    8    23
UO0018    Miroslav Absolon ml., Žamberk    5    23
UO0028    Daniel Broulík, Třebovice    5    23
UO0073    Milan Šplíchal, V. Mýto    5    23
UO0117    Lucie Kovářová, Přívrat    2    23
UO0036    Olda Ezr, Rybník    0    23
UO0106    Jiří Stránský, Řetová    5    22
UO0052    Jindřich Dvořák, Choceň    0    22
UO0029    Roman Müller, Č. Třebová    0    21
UO0071    Hana Ryantová, V. Mýto    5    20
UO0077    Jakub Šedivý, V. Mýto    5    20
UO0099    Michal Tomášek, Sopotnice    0    20
UO0121    Petra Filipová, Lichkov    0    19
UO0126    Jirka Štusák, Jablonné n. O.    14    17
UO0154    Martin Kaplan, Sopotnice    5    17
UO0062    Martin Janoušek, Brandýs n. O.    2    16
UO0068    Zdeněk Ryant, V. Mýto    5    15
UO0012    Štěpánka Kubove, Rudoltice    2    14
UO0155    Adam Pražák, Ústí nad Orlicí    2    14
UO0015    Tamara Brebisová, Žamberk    8    13
UO0151    Bohumil Klimeš, Zámrsk    0    13
UO0157    Karel Halbrštát, Mistrovice 180    5    11
UO0147    Ondřej Pávek, Ústí nad Orlicí    0    11
UO0131    Milena Žižková, Choceň    2    7
UO0139    Eduard Ditzel ml., Ostrov    0    7
UO0013    Oldřich Dostál, D. Čermná    2    5
UO0148    Milan Pávek, Ústí nad Orlicí    0    5
UO0158    Jiří Gabriel, Vysoké Mýto    -1    5
UO0103    Lubomír Myšák, Němčí    0    3
UO0160    Štěpán Šedivý, Vysoké Mýto    0    1
UO0025    Jakub Šindelář, Č. Třebová    0    0
UO0109    Josef Novák, Pardubice    0    -1
UO0079    Jana Tauchmanová, V. Mýto    0    -2
UO0032    Bohumil jasanský, Dlouhá Třebová    0    -6
UO0138    Eduard Ditzel, Ostrov    0    -15
UPOZORNĚNÍ PRO VÍTĚZE!
Prosíme vítěze 9. kola Boženu Lukešovou,  aby se nám ozvala na tel. číslo 724 795 667 a domluvila se na převzetí výhry. Děkujeme

Výsledky devátého kola

1. Ústí n. O. – Holice 1 (5:0)
2. Letohrad – Lhota p. Libčany 1 (2:0)
3. Hlinsko  – Č. Třebová 1 (3:1)
4. Zámrsk – Srch 2 (1:6)
5. Jablonné – Č. Třebová B 0 (1:1)
6. Pomezí – Verměřovice 2 (1:3)
7. Král./Č. Voda B – Rybník 1 (3:1)
8. Choceň B – Tatenice 2 (0:3)
9. Lichkov – Brandýs n. O. 2 (1:4)
10. Libchavy B – Dlouhoňovice 1 (2:1)

Supertrefa 39