Okresní přebor II. třídy

Sopotnice – Albrechtice 4:2
V osmé minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Vítek, jeho faul hosté potrestali a z volného přímého kopu Jedlínský skóroval na 0:1. V 15. minutě hosté faulovali v pokutovém území a z nařízené penalty vyrovnali na 1:1. Ve 32. minutě proběhlo sólo Martina Stárka – 2:1. Ve 40. minutě byla přesná hlavička domácího Zemana, ale bohužel do vlastní sítě – 2:2. V 84. minutě centr do pokutového území hostů a hlavička Kubase – 3:2. Tři minuty před koncem Matyáš po pěkné přihrávce do pokutového území hostů zakončil na 4:2. Fakta – branky: Stárek, Kubas, Matyáš – Jedlínský, vlastní. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 8:4. ČK: 1:1 (Vítek – Vaníček). Diváci 150. Poločas: 2:2.

Libchavy – Jablonné 2:2
Na rozmáčeném terénu diváci viděli velice kvalitní a vyrovnané utkání. Hosté se ujali vedení v 28. minutě, kdy Štruml využil nedůslednost obrany a prostřelil Kollerta – 1:0. Odpověď přišla hned ve 30. minutě, kdy křížnou skákavou střelou vyrovnal Dostál – 1:1. Druhý poločas byl zcela vyrovnaný. V 66. minutě rozhodčí odpustili Jablonnému penaltu za jasné sražení Ivana Dostála v pokutovém území, tato akce však byla přesto dohrána k trestnému kopu ve vzdálenosti 19 metrů od branky. Trestný kop proměnil Blažek – 2:1. Radost však trvala jen tři minuty. V 69. minutě hosté rozehráli dlouhý aut, zmatek v obraně využil Halbrštát a vyrovnal na 2:2. Po vyrovnání získali na vrch hráči z Jablonného. Ovšem vítězství mohla získat nakonec obě mužstva. Fakta – branky: Dostál, Blažek – Štruml, Halbrštát. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (Borovička). Diváci: 150. Poločas: 1:1.

Tatenice – Řetová 1:0
Domácí „utrpěli“ šťastné vítězství. Remíza by ale byla zaslouženější. Fakta – branky: Krejčí. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Brandýs – Dobříkov B 2:4
Hosté rozhodli o výsledku zápasu v průběhu 4 minut z rohových kopů. Fakta – branky: Hanzl 2 – Rychtařík, Fajfr 2. J. Horníček. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Č. Heřmanice – Králíky/ČV B 3:1
Domácí po prvním poločase neproměnili několik šancí, které si nechali na závěr utkání. V rozmezí osmi minut vstřelili 3 branky. Fakta – branky: Beneš 2, Šmejdíř – Zach. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 0:0. Diváci: 120. Poločas: 0:0.

Těchonín - D. Čermná 2:2
Na těžkém terénu se hrálo bojovné utkání. Domácí se ujali vedení Šťovíčkem v prvním poločase. Hosté otočili skóre na 1:2 v úvodu druhého poločasu. Domácím se podařilo vyrovnat až v samém závěru zápasu. Fakta – branky: Šťovíček, Hrdina Filip – Mareš, Havel. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 3:6. ČK: 0:1 (Jelínek). Diváci: 80. Poločas: 0:1.

D. Dobrouč – Sruby 5:0
Z domácího mužstva se prosadil především Filip Vacek, který hattrickem zajistil vítězství Dolní Dobrouče. Fakta – branky: F. Vacek 3, Huška, Kubíček. Rozhodčí: Kvapil. ŽK: 2:1. Diváci: 200. Poločas: 3:0.

Okresní přebor III. třídy

Boříkovice – Mistrovice 2:3
Zkušení hosté se po dvou neproměněných šancích domácích, kdy jednou skončil míč na břevně ujali dvoubrankového vedení, když se přesnými trefami k tyči trefil Stejskal a Škorpil. Ve druhém poločase domácí výrazně přidali a hosté se úporně bránili. Domácí ale byli za svou snahu odměněni a Josef Krejčí nejprve hlavou po rohu snížil a z přímého kopu i srovnal na 2:2. Domácí se v euforii snažili utkání zcela otočit a strhnout výhru pro sebe, ale hosté z ojedinělého útoku skórovali a byli to naopak oni, kteří se po závěrečném hvizdu radovali z vítězství. Boříkovičtí několik slibných příležitostí nedotáhli do úspěšného konce. Domácí se po utkání hodně zlobili na zkušené rozhodčí Rota a Hejla, kteří v prvním poločase neodpískali jasnou penaltu pro Boříkovice. Fakta – branky: J. Krejčí 2 – Stejskal, Škorpil, J. Vaníček. Rozhodčí: Rot. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Kerhartice – Klášterec 0:1
O osudu utkání rozhodla 8 min., kdy se trefil hostující Křen. Domácí si během zápasu vytvořili dostatek šancí, bohužel však ani jedinou se jim nepodařilo proměnit v branku. Alespoň remíza by byla spravedlivější. Fakta – branky: Křen. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 1:2 Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Dlouhoňovice – Lichkov 4:1
První poločas patřil hostům. Domácí celek zabral až na konci první půle a vstřelil branku do šaten, když vyloženou šanci spálil Mikyska a z následného rohového kopu se nemýlil Václavek. Druhý poločas a patřil domácím, když přestříleli hosty 3:0. Fakta – branky: Macháček 2, Václavek 2 – Bula. Rozhodčí: Budina. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Rudoltice – Kunvald 2:2
V prvním poločase se hrál velmi kvalitní fotbal na podmáčeném terénu. První poločas patřil hostům, ve druhé půli byli domácí jako vyměnění a nastříleli dvě branky a sahali po vítězství. Velmi dobrý výkon odvedl rozhodčí Budina. Fakta – branky: Stránský, Macháček – Krejsa, Kucej. Rozhodčí: Budina. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Žichlínek – Rybník 1:1
V prvním poločase měli domácí převahu a ve 30. minutě šli do vedení brankou Šenkýře. Z bezproblémového utkání udělal svým výkonem v druhém poločase nervózní a nepěknou podívanou rozhodčí Ropek. Nejdříve nařídil sporný pokutový kop proti domácím, brankář Kyselo míč vyrazil, hra pokračovala, po chvíli rozhodčí zapískal a ukázal na kop proti hostům, po několika vteřinách však verdikt změnil na opakování penalty. Domácí brankař ovšem opět předvedl skvělý zákrok. Po několika minutách neuznal domácím regulérní branku pro údajný (pomezním nesignalizovaný) ofsajd, který viděl ze středového kruhu. Domácí hráči nechápali, co se stalo, a nezkoncentrovali se na hru, Rybník rychle rozehrál a dal vyrovnávající branku. Fakta – branky: Šenkýř – Novotný. Rozhodčí: Ropek Stanislav. ŽK: 3:5. ČK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Okresní přebor IV. třídy

Kerhartice B – Helvíkovice 1:1
Hosté se ujali vedení v prvním poločase Kolmanem. Domácí se snažili o vyrovnání do 75. min., kdy střeleckou smůlu prolomil Teplý. Remíza odpovídá průběhu hry. Fakta – branky: Teplý – Kolman. Rozhodčí: Vejda. ŽK: 0:2 Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Verměřovice B – Němčice - přeloženo pro nezpůsobilý terén

Rokytnice – Luková 0:3
Fakta – branky: Duspiva 2, Šáňa. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 5:3. ČK: 2:0. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

Albrechtice B – Jehnědí - přeloženo na 28. 9.