Ústí B – Morašice 2:1 (2:1)

V 6. minutě Staněk uvolnil Zachaře, který prostřelil gólmana – 1:0. Ve 22. minutě se znovu Staněk výborně zorientoval v šestnáctce, uvolnil tentokrát Václava Stejskala, jenž podél brankáře zvýšil na 2:0. O deset minut později využil bleskový únik Klementa ke snížení na 2:1 Jokeš. V úvodu druhé půle mohli hosté dvakrát vyrovnat. V 56. minutě hlavičkoval po rohu těsně mimo Kopecký a vzápětí po úniku Vosmeka spálil největší šanci Morašic Skala, když mu střelu z malého vápna chytil Krátký. Zbytek zápasu dokázali domácí náskok ubránit.

Fakta – branky: 6. Zachař, 22. Václav Stejskal – 32. Jokeš. Rozhodčí: Poláček (Chrudim). ŽK: 2:3. Diváků: 70. Ústí B: Krátký – Jiří Novák, Kopecký, Lněnička, Lžíčař – Flídr (80. Lukáš Novák st.), Šimek, Václav Stejskal, Vacek – Zachař (71. Procházka), Staněk (90. Langer).

Tesla Pce B – Žamberk 4:0 (2:0)

V 16. minutě zatáhl míč k brankové čáře Petrus, Kačirek jeho nabídku minul, ovšem za ním stojící Čejka byl pohotovější – 1:0. Ve 38. minutě Hlaváček narazil Kačírkovi, ten proběhl mezi obránci a gólmanovi nasadil blafák – 2:0. V 57. minutě Rolf fauloval Urbance, který proměnil penaltu – 3:0. Zdecimované hosty dorazil v 81. minutě opět Kačírek, který si jako při své první brance vychutnal gólmana – 4:0. Oba týmy nastřelily břevno.

Fakta – branky: 38. a 81. A. Kačírek, 16. Čejka, 57. Urbanec z penalty. 80. Sudí: Sliž (Chotěboř). ŽK: 2:1. Diváků: 80. Žamberk: Rolf – Štěpánek, Franke, Veselý, Šponar – Ulvr, Menzel, Plundra (88. Kos), Huška – Pešek, Pavelka (81. Vávra).

H. Městec – Libchavy 1:1 (1:0)

Domácím se úvod zápasu vydařil a po pěkné individuální akci Synka šli již ve 2. minutě do vedení. Hosté se ale rychle oklepali a hrozili z nebezpečných brejků. V koncovce však nebyli úspěšní. Po jejich největší šanci vykopával míč na brankové čáře Chudomel. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná a Libchavám se podařilo v 80. minutě vyrovnat po průniku po pravé straně a tvrdé ráně Javůrka.

Fakta – branky: Šimek – Javůrek. Rozhodčí: Volný (Kojice). ŽK: 4:4. Diváků: 220. Libchavy: Zeman – Kozel, Bartoš, Borovička, Konečný, Štěpán (46. Koupil, 90. Čermák), Vavřín, Kopfštein, Vídeňský, Motl (76. Javůrek), Karpíšek.

Semanín – Choceň B 1:2 (1:1)

Vedení se ujali už v 9. minutě choceňští fotbalisté, když po zaváhání obrany prošel před Stříteského Synek a otevřel skóre. Ve 13. minutě však domácí Sokol zahrával přímý volný kop a s pomocí tyče vyrovnal. Poté měly v průběhu zápasu oba týmy příležitosti vstřelit branku, ale uspěli jen hosté. V 90. minutě, kdy už se rozhodčí chystal zápas ukončit, chybovali nešťastně semanínští zadáci a Kaplan protlačil míč za záda domácího brankáře.

Fakta – branky: Sokol – Synek, Kaplan. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (Drvota). Diváků: 50. Semanín: Stříteský – Síbrt, Brejcha, Krása, M. Špatenka – R. Špatenka, Chládek (83. Chudý), Petr, Flídr – Sokol, R. Dlouhý. Agria Choceň B: Lukes – Nedvěd, Baborák (70. Král), Dostál, Kopecký – Bárta, Kaplan, Kubec, Šabata (88. Smejkal) – Synek, Drvota.