Tentokrát se na českotřebovském fotbalovém stadionu Pod Jelenicí sešlo 550 fanoušků, mezi nimi i starostové obou měst: českotřebovský Jaroslav Zedník a ústecký Richard Pešek. Jenže branky se nedočkali.

„První poločas mělo Ústí navrch, ve druhé půli se ale hra vyrovnala, měli jsme i gólové šance. Bod je však proti tomuto soupeři dobrý,“ zhodnotil zápas českotřebovský gólman Lukáš Křivka, jehož trenér Michal Šindelář zařadil do trojice nejlepších hráčů utkání a který se v zápase vytáhl několika skvělými zákroky. „Měl jsem prostě štěstí, útočníci se mohli klidně trefit,“ podotkl ke svému výkonu jedenadvacetiletý Křivka.

Ústecký Jaroslav David, také jeden ze tří nejlepších hráčů svého celku, už z bezbrankové remízy tak nadšený nebyl. „První poločas jsme byli určitě lepší, měli jsme tak čtyři gólovky. Ukázala se však zase naše nemoc z posledních zápasů, a to je neproměňování šancí. Nehráli jsme naši hru, nakopávali jsme míče. Remíza je tak pro nás určitě zklamáním, stejně jako průběh zápasu,“ popsal střetnutí David a pokračoval: „Nedovedu si vysvětlit, že nedokážeme zakončit. Občas nám chybí finální přihrávka, hodně ale neproměňujeme samostatné akce. Asi je to v hráčích, že si při zakončení nevěří. Předtím se jednalo jen o Jaroslava Beneš, teď se přidal i Václav Stejskal.“