Živanice – Letohrad B 1:0

Domácí si vytvořili úvodní tlak, ale střelecká muška byla nepřesná. V 15. minutě centr Macháčka skončil na hlavě Hájka a domácí vedli 1:0. Hosté hru v poli vyrovnali, ale do střeleckých příležitostí se dostávali sporadicky. Domácí hodně ztráceli míče nepřesnostmi v kombinaci, až v závěru první půle mohl dvakrát skórovat ze slibných příležitostí Hájek. Po změně stran se obraz hry nezměnil, Živaničtí se až do konce hry snažili hubený náskok zvýšit, ale ohrožení Macháčkem a Ferčákem zůstalo bez efektu. Hosté byli v poli pohyblivější, ale gólovou šanci si nevypracovali. V závěru se jen Mikyska objevil v jakési pološanci. Přesto byli ve hře o výsledek až do konce utkání.

Polička – Dobříkov 1:1

Za silného větru nedokázali domácí zopakovat výkon ze středečního kola proti Živanicím. K vidění byla rozháraná hra plná nepřesností, za domácí v první půli zahrozili V. Král a Opršál, za hosty Zahradník s Jehličkou, ale bez efektu. Po změně stran domácí přidali, dvakrát pálil těsně mimo D. Soukal a hlavičku Opršála z dobré pozice vyrazil Trkal. Na druhé straně nezvládl zakončení sólového úniku ani Zahradník. Všechno podstatné se tedy odehrálo v posledních deseti minutách. Nejprve trefil L. Král tyč, v 84. minutě vrátil Dittrichem vyražený přímý kop Horníčka do sítě Zahradník – 0:1. Ale za tři minuty V. Král „ušmudlanou“ střelou zachránil Poličce aspoň bod.

Ústí n. O. – Lanškroun 4:0

Od úvodních minut se hrálo za výrazné převahy domácích, kteří především v prvním poločase předváděli divákům maratón neproměněných šancí. Už v 1. minutě nechal Beneš vyniknout gólmana hostí. V 17. minutě se ve stejné situaci ocitl Borek, jenže napálil míč do tyče. Ve 30. minutě trefil z vyložené pozice hlavou Beneš břevno a do stejného místa se z ještě vyloženější šance trefil i Vaníček. Trenér Havel měl ale šťastnou ruku při střídáních. Ve 46. minutě čerstvý Lněnička zacentroval do šestnáctky a Borek poslal domácí hlavou do vedení. V 52. minutě si Borek našel ve skrumáži míč po rohu V. Stejskala a bylo to 2:0. Neplodná převaha Ústí pak pokračovala až do dalšího střídání. V 83. minutě nastoupil Tomášek a svůj první dotyk s balonem přeměnil ve třetí gól Ústí – 3:0. V 88. minutě po samostatné akci V. Stejskala se Tomášek trefil hlavou a stanovil na konečných 4:0.

Stolany – Č. Třebová 1:2

Do 20. minuty se hosté bránili a v této chvíli přišel jejich první „pozdrav“, když Čikl nastřelil Kramaříka. Několik závarů před českotřebovskou brankou změnu skóre nepřineslo, až přišla 25. minuta a s ní vedoucí gól hostí. Macko uvolnil Švece, který nastřelil brankáře Kramaříka, a Novotný ve snaze dostat míč na roh zamířil do vlastní branky – 0:1. Pevná obrana hostí stačila eliminovat ofenzivu soupeře. Ve 37. minutě odstoupil po obnoveném zranění stolanský Eis, což byla velká ztráta. Rovněž druhá půle se hrála za neplodné převahy Stolan. V 53. minutě Chvojka minul míč z bezprostřední blízkosti. Domácí sice dřeli, ale scházela jim komunikace na hřišti stejně jako přelstění soupeřovy pozorné obrany. V 69. minutě po centru přesně hlavičkoval Šafář – 0:2. Hned po rozehrání Michek snížil na konečných 2:1.

Svitavy – Vysoké Mýto 1:1

K zápasu se nedostavili delegovaní rozhodčí z Hradce Králové, jejich roli museli převzít laici v čele Josefem Ehrenbergerem, před jehož výkonem je nutno smeknout. Duel byl vyrovnaný, domácí neproměnili v úvodu slibné šance Růžičkou a Čížkem. Ve 41. minutě se po rohu prosadil nedůsledně krytý Flídr a hosté vedli – 0:1. Nápor po změně stran přetavili domácí v rychlé vyrovnání poté, co Matoušek podběhl vysoký centr a Růžička hlavou pohodlně skóroval. Gólman hostů měl vůbec s těmito míči velké potíže, ale Svitavští to už nepotrestali. Neujal se nadějný průnik dravého Jílka ani některé náznaky hostů a spravedlivá plichta už zůstala až do závěrečného hvizdu.