Lanškroun - Svitavy 2:1 (0:0)

První poločas se odehrával bez vážnějších příležitostí, ani jedno mužstvo si žádnou nevytvořilo. Vše podstatné se tak událo po přestávce. V 46. minutě zahrával lanškrounský Šilar ml. volný kop asi z 20 metrů a k všeobecnému překvapení jeho střela prošla velkým vápnem až do branky Svitav. Hosté vyrovnali v 50. minutě, když po volném kopu Ováda usměrnil míč hlavou do sítě Jelínek. Hosté po vyrovnávací brance ožili a získali územní převahu. Lanškroun urputně bránil a spoléhal na rychlé protiútoky. V 62. minutě po centru do vápna přihrál hlavou Šrůtek volnému Bartošovi a ten vsítil do prázdné branky vítězný lanškrounský gól. O tři minuty později mohl Šrůtek zvýšit, když po samostatné akci šel sám na brankáře, ale přestřelil. Hosté se snažili zvýšenou tvrdostí zvrátit výsledek, ale domácí obětavým výkonem vítězství zaslouženě uhájili.

Letohrad B – Vysoké Mýto 5:1 (1:0)

Domácí se v prvním poločase dostali do vedení po pěkné kombinační akci ve 32. minutě, na jejímž konci byl Stejskal. Hosté se do konce poločasu snažili vyrovnal, ale letohradská obrana odolala. Ve druhém poločase v 53. minutě Gerža obešel čtyři protihráče a zvýšil na 2.0. V 65. minutě snížil z trestného kopu Podmajerský. V závěru zápasu domácí rozhodli třemi góly.

Č. Třebová – FK Pardubice 1:3 (0:1)

První čtvrthodinu se oba týmy spíše oťukávaly. První šanci měli až v 16. minutě domácí, ale Petr ze standardní situace neuspěl. Vzápětí vybojoval míč Macko, přihrál Švecovi, který přestřelil. Od té doby měli v zápase jasně navrch Pardubičtí, kteří byli běhavější a lépe kombinovali. Skóre otevřel ve 23. minutě Pavlíček, který prošel středem obrany a pohodlně zakončil. Vyrovnat mohli domácí ve 34. minutě, jenže po rohu se ve skrumáži před pardubickou bránou k balonu nikdo nedostal včas. Druhou polovinu zápasu zahájili aktivněji hosté a během šesti minut si vypracovali tři stoprocentní příležitosti: Franc s Pavlíčkem však mířili vedle a Koliáš nastřelil tyč. V 53. minutě tak přišel trest, když po faulu ve vápně na Macka domácí kapitán Maco vyrovnal z nařízené penalty. Rozhodnutí padlo v 78. minutě: gólmana Hejla překonal šťastnou trefou Jakub Kopřiva a vítěznou pojistku přidal v 90. minutě Pavlíček.

Litomyšl – Dobříkov 2:3 (1:1)

Důležité záchranářské utkání začali aktivněji domácí a v 9. minutě šli do vedení, když Adamský zatáhl do vápna a zpětnou přihrávkou našel Kroulíka – 1:0. Další velkou šanci měl Košín, ale osamocen střílel ukvapeně mimo. Ve 24. minutě se připomněli hosté velkou šancí Zahradníka. Vyrovnáno bylo poté, co přímý kop Malého nezasáhl nikdo z nabíhajících hráčů a míč zapadl k tyči – 1:1. Ve 41. minutě vyloučil sudí Čech bez předchozího napomenutí Radimeckého, a to byla předzvěst nervózní druhé půle. V 55. minutě poslal Jiskru opět do vedení hlavou po rohovém kopu Košín a za dvě minuty měl na kopačce zvýšení Kroulík, ale v jasné pozici zbytečně přihrával. Vzápětí po dlouhém autu propadl balon až k volnému Radovi – 2:2. V 61. minutě ukázal rozhodčí Zaalovi během jediného okamžiku dvě žluté a v devíti se Litomyšl neubránila, v 72. minutě skóroval zpoza vápna Barták – 2:3. Dobříkovský Zahradník pak ještě zazdil sólo, ale v závěru domácí ve dvojnásobném oslabení sahali po vyrovnání, leč souzeno jim nebylo.