Kunvald – Lichkov 4:3 PK
Fakta – branky: Moudrý, Krejsa, Kucej – Dušek, Kempf, L. Gerža. Rozhodčí: Böhm. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Klášterec n. O. – Luková 1:2 PK
Domácímu týmu se před utkáním rozpadla obrana, když onemocněli nebo se zranili tři obránci základní sestavy a k tomu i brankář. Na hřišti se to pochopitelně projevilo. Vedení se ujali hráči Lukové, když centrovaný míč skončil za zády brankáře. Klášterečtí předvedli podobnou situaci o minutu později, míč však skončil na tyči. Vyrovnání se dočkali domácí v 63. minutě, po rohovém kopu se trefil Křen. Utkání dospělo k penaltám, ve kterých Klášterečtí ještě nikdy nezvítězili.
Fakta – branky: Křen – Jór. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Žamberk B – Mistrovice 2:1 PK
Žamberk z mnoha brankových příležitostí dokázal vstřelit pouze jeden gól, tak o dělbě bodů rozhodly až penalty.
Fakta – branky: Krejčí – Matějka. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

D. Čermná – Brandýs 2:3 PK
Hosté od úvodních minut nepouštěli domácí tým k míči a rezultoval z toho první gól Beneše hned v 10. minutě. Brandýs i nadále pokračoval v kombinaci, ale bez efektu. Čermenští srovnali krok ve 40. a ve 44. minutě se dostali do vedení. Po změně stran se prosadil pouze hostující Pavlíček. Utkání musely rozhodnout až pokutové kopy.
Fakta – branky hostí: Beneš, Pavlíček. Rozhodčí: Jačisko. Poločas: 2:1.
Rudoltice – Kerhartice 0:3
Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější hosté.
Fakta – branky: nehlášeno. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 3:0. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Albrechtice – Žichlínek 0:2