skupina A
Prosetín – Dobříkov 5:0
Úkol zní jasně – hodně rychle zapomenout. Dobříkov prožil hrůzostrašný první poločas, ze kterého už se nevzpamatoval, a odjel s debaklem.
Fakta – branky: Šafránek, Vodvárka, Remeš, Kukáň, Haman. Poločas: 5:0.

Řečany – Sruby 1:3
Domácí byli lepší, ovšem spalovali šance. A tak Srubům stačilo vytěžit z minima maximum. Ve 12. minutě Pavel Moravec vyrazil střelu z dálky jen před sebe a dobíhající Vrabec neměl problém „frnknout" s míčem do brány. Ve 27. minutě hostům vyšel rychlý brejk a Kaplan nájezd proměnil. Řečany snížily po Novotného projektilu z hranice velkého vápna. Jejich soupeř však drama nepřipustil a v 78. minutě přidal razítko na výhru po dalším brejku Kaplan.
Fakta – branky: Novotný – Vrabec, Kaplan 2. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 1:3. Diváci: 130. Poločas: 0:2.

Zámrsk – R. Bělá 1:0
Už v první minutě se dostal do šance Csernyaszký, ale to bylo ze strany domácích na dlouhou dobu vše. Poté se osmělovali hosté, ale bez větších gólovek. Do vedení se Zámrsk dostal jako z čistého nebe. Rohový kop uklidil do sítě Csernyaszký – 1:0. Po přestávce měla obě mužstva možnosti ke skórování, nicméně výsledek se nezměnil. Zápasu by spíše slušela remíza, ale Zámrsk se mohl po závěrečném hvizdu radovat.
Fakta – branka: Csernyaszký. Rozhodčí: Zavřel. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

skupina B
Lanškroun B – Morašice 3:0
Béčko Lanškrouna se dočkalo první výhry za tři body až v pátém kole. Domácí začali dobře a již ve 3. minutě se prosadil Mizerák. Další dva góly si nechali Lanškrounští až na druhou půlku, když se trefili chvilku po přestávce Petruň a v 78. minutě Z. Vacek.
Fakta – branky: Mizerák, Petruň, Z. Vacek. Poločas: 1:0.

Polička B – Řetová 0:1
Utkání se hrálo na hřišti číslo dvě a po celou dobu se neslo především ve znamení spousty osobních soubojů a nakopávaných míčů, zatímco jakákoli kombinační hra víceméně chyběla. Zápas byl zcela vyrovnaný a o jeho osudu rozhodla 79. minuta, kdy se po rohovém kopu dostal k odraženému balonu střídající Vaňous a propálil hradbu těl. V závěru mohl srovnat Pavlík, ale jeho pokus se jen otřel o tyčku a centimetry tak scházely domácím, aby zachránili alespoň remízu. Nebylo jim to ovšem dopřáno. Za zmínku stojí, že v poličském týmu nastoupil poprvé do základu dorostenec Adam Andrle (ročník 1999) a nevedl si vůbec špatně.
Fakta – branka: Vaňous. Rozhodčí: Pagáč. Poločas: 0:0.

Libchavy – Ústí n. O. B 2:0
Prestižní derby dopadlo lépe pro domácí mužstvo. Ústí si vytvořilo první brankovou příležitost ihned v úvodu, střela Matouška ale šla těsně nad branku. Libchavy se dostávaly před branku jen sporadicky, ale když už, tak z toho byl gól. Martinák se po půlhodině zmocnil míče a nedal Krátkému šanci.
Na začátku druhého poločasu měl šanci Rejda, ale Zeman byl opět na správném místě a střelu vyrazil. O pár minut později Ďuriš poslal míč na Váně, ale ten svoji střelu vyslal přímo do náruče brankáře. O změnu skóre se snažilo i Ústí. Trestného kopu se ujal Šebrle, jeho střela skončila na tyči. Klíčový okamžik nastal v 77. minutě. Hlavička Váně byla naprosto přesná a znamenala pojistku libchavského vítězství.
Fakta – branky: Martinák, Váně. ŽK: 2:2. Diváci: 155. Poločas: 1:0.

Jablonné – Cerekvice 3:1
Cerekvice se pohybuje na předních příčkách tabulky a své kvality ukazovala především v úvodu. Domácí si tak mohli už ve třetí minutě oddechnout, když hostující útočník ve své šanci selhal. Poté se začal zastřelovat Špaček, pozdější střelec dvou branek. Ještě předtím ale parádně sklepl míč Václavkovi, který svou první brankou za Jablonné dostal domácí do vedení. Povedenou půlhodinu korunovali Jablonští v 19. a 24. minutě Špačkem. Hostům se ještě do konce poločasu podařilo stav korigovat. Ve druhém poločase byl v hlavní roli především brankář Šlahora, který zneškodnil dvě tutovky Cerekvice, čímž jí rázně utnul naděje na případný bodový zisk.
Fakta – branky: Špaček 2, Václavek – Schauer. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 3:1. Diváci: 50.

FC Jiskra 2008 – Verměřovice 4:1
V utkání hraném na těžkém terénu padlo pět branek a Jiskra si díky poměru 4:1 připsala další výhru do tabulky. V domácím prostředí tak zůstává Jiskra stále stoprocentní.
Fakta – branky: Dušek 2, Ježek, Matoulek – Kmeť. Rozhodčí: Komínek. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:1.

(bed)