Sokol D. Dobrouč – AFK Kunvald 2:2 (1:1)
Úvodní minuty zápasu se hrálo převážně na polovině Kunvaldu. Z řady šancí se však ujal až roh Brabce v 21.min., který po závaru skončil gólem Totha. V 45. min. Moudrý rozehrál roh a nekrytý M. Kucej hlavou klasickým gólem do šatny vyrovnal.
Po obrátce začal Kunvald aktivně, rychlý i technický Moudrý neuspěl ve vyložené šanci. D. Dobrouč však převzala iniciativu a ohánět se musel brankář Kunvaldu. V 75. min. se do odvážného průniku pustil Toth a výsledkem byl vedoucí gól – 2:1. V 80.min. po krásném centru Vacka spálil gólovku Švercl. Trest přišel v 86. min., kdy V. Rous ideálně uvolnil Moudrého a ten upravil zblízka na konečných 2:2. Branky: Toth 2 – M. Kucej, Moudrý.

Skupina A
FK Kerhartice B – TJ Lanškroun 1:3 (1:1)

Lanškroun začal drtivým náporem a po řadě šancí nastřelil v 9. min. Marek břevno. Nedáš – dostaneš se naplnilo v 21. min. Kerhartický Langr využil špatný odkop brankáře Judy, získal míč a jeho přihrávku od zadní lajny si jeden z obránců srazil do branky – 1:0. Lanškroun výrazně přidal, výsledkem byla akce Jačiska, která skončila na tyči a Bambušek pohodlně dorazil – 1:1.
Po obrátce už Lanškorun jasně dominoval. Po řadě šancí v 62. min. Bambušek hlavou po centru Kylara zvýšil na 1:2. Stejný hráč v 75. min. získal míč na vápně a krásnou ránou nedal šanci Fučíkovi v brance 1:3. Branky: vlastní – Bambušek 3.

Skupina B
Ústí n. O. st. dorost – Sokol Morašice 2:1 (1:1)
Domácím skvěle vyšel úvod. Už ve 2. min. si na vápně zpracoval po rohu míč Kolář a jeho přesná střela skončila v síti – 1:0. Vyrovnaný průběh pokračoval celý 1. poločas. V 29. min. aktivní Škoda zachytil odkop Blažka, prošel do vápna, kde i dobře zakončil – 1:1. V 43. min. se vyznamenal ústecký gólman Blažek, když skvěle chytil ránu Kopeckého.
V úvodu 2. poločasu několikrát podržel Morašice brankář Lněnička. Vyrovnaný průběh utkání dospěl do rozuzlení v 74. min. Odražený míč po rohu Flídra za vápnem perfektně trefil z první Macek a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:1. Snahu hostujícího celku o vyrovnání zneškodnil v 75. min Blažek. A protože se neujala ani šance domácího Skalického o minutu později, na výsledku už se nic nezměnilo. Sestava Ústí: Blažek – Kroulík, Jakub Javůrek, Bohuněk, Donát – Kolář, Flídr, J. Dušek, J. Skalický – Pražák, Macek (K.Falta, Salinger, Šebrle). Branky: Kolář, Macek – Škoda

Sokol Řetová – FK Kerhartice A 1:0 (1:0)
Fotbalisté Kerhartic v prvním kole výrazně neuspěli, ale v závěrečném nedělním utkání byli favorizované Řetové hodně vyrovnaným protivníkem. Ta začala očekávaným náporem, ale obranu soupeře dlouho nemohla překonat. Až ve 27. min. se do vyložené šance dostal řetovský Bače, gólmana Kopečka však nepřekonal. Ve 40. min. však rychlý Bače unikl po pravém křídle, přihrál před branku, kde dobře postavený Müller jen nastavil kopačku – 1:0.
Po obrátce se ke slovu dostali i hosté. V 60. min. Teplý z úhlu v nadějné šanci neuspěl. V 67. min. se vyznamenal brankář Kopeček, když z šibenice bravurně vyškrábl výborně rozehraný přímý kop. V 75. min. se na druhé straně blýskl i brankář Řetové Habrman po obdobně dobře kopnutém trestném kopu Langra. V 77. min. utekl obraně FK Voleský, postupoval zcela sám na branku, ale podél Kopečka poslal míč do zázemí. V závěru se hráči Kerhartic „A“ snažili alespoň vyrovnat. Dobře hrající obrana Řetové nejtěsnější vítězství uhájila. Branka: Müller