Č. Třebová – Dobříkov 2:3

Bohuslav Sokol, trenér České Třebové: „První poločas jsme vyhráli 2:0, kdybychom ho vyhráli 5:0, tak se nemohl soupeř divit. Dala se kopat i penalta. To, co jsme předvedli ve druhé půli, tak to byla hrůza."

Milan Šmarda, trenér Dobříkova: „Od začátku říkám hráčům, že co je špatné, tak je potřeba od toho jít pryč a neopakovat především individuální chyby. Naopak, co je dobré, to je potřeba držet. Bohužel se nám to v posledních dvou zápasech příliš nedařilo. Česká Třebová nám dělala v útočné fázi velké problémy. Zásluhou Borka a Peška jsme inkasovali dvě branky a mohlo jich být mnohem více. O poločase jsem na hráče nekřičel, jen jsem jim řekl, že jsou kolaboranti a jdou sami proti sobě. Ve druhé půli se nám podařilo zvrátit chyby z první půle a zaslouženě jsme zvítězili, protože jsme byli lepší a v závěru i šťastnější. Pěknou hru předvedl Moník s Karelou."

Choceň – Žamberk 6:1

František Jandáček, trenér Chocně: „Na takový zápas jsem dlouho čekal. Šance, které jsme si vypracovali jsme také proměnili. Mužstvo chci pochválit, že svoji koncentraci udrželo celý zápas a nepodlehlo bezhlavému útočení. Trochu jsme si tím poopravili záporné skóre ve vstřelených brankách."

Jaroslav Veselý, trenér Žamberka: „Domácím jsme vítězství usnadnili. V utkání jsme vyprodukovali až příliš individuálních chyb, které byli schopni domácí trestat. Proto je i výsledek takový, jaký je. Na tento zápas musíme co nejrychleji zapomenout a připravit se na další utkání, protože situace na konci tabulky se velmi vyrovnala a boj o třetí barážové místo se rozšiřuje o další týmy."

Litomyšl – V. Mýto 1:4

Milan Ujec, trenér Vysokého Mýta: „Předvedli jsme zodpovědný výkon, který vyústil ve vstřelení hned několika gólů."

Polička – Lanškroun 1:0

Pavel Smejkal, trenér Lanškrouna: „Zajížděli jsme do Poličky, odkud jsme chtěli přivézt alespoň bod. V první půli se nám dařilo a hra byla vyrovnaná. Na obou stranách bylo několik šancí, které se nepodařilo hráčům proměnit. Klíčovým okamžikem poločasu bylo, když šel náš Kašpar na branku, ale svou šanci bohužel neproměnil. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme vycházet ze zabezpečené obrany, abychom nedostali branku. Bohužel jsme v 53. minutě po jednom z brejků branku inkasovali. Od té chvíle jsme se zvedli a potřebovali jsme vyrovnat. Hrálo se na polovině soupeře, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Domácí výsledek 1:0 uhájili."