1. FC Žamberk – Moravany 2:1
Odrazit se k lepším výsledkům chtěli žamberští fotbalisté v tomto utkání, ale úvodní vteřiny to nenaznačovaly. Běžela teprve třetí minuta, když po levé straně unikl Novák, z jehož přihrávky zblízka zavěsil míč pod břevno Poláček – 0:1. Podobná akce na druhé straně přinesla vyrovnání v 12. minutě. U pravé lajny ukázal záda svému strážci Hrubý a nabíhajícímu J. Huškovi zabránila ve skórování jen ruka bránícího Sokola. Nařízenou penaltu jistě proměnil Hrubý a domácí pak měli až do přestávky více ze hry. V 19. minutě znovu hledal Hrubý svou přihrávkou volného J. Hušku, jehož pohotová rána branku těsně minula. Dvě minuty nato vyslal Drapač kolmým pasem do šance Hrubého, ale také jeho střela na zadní tyč nemířila do černého. Trnkova hlavička po rohu pak letěla nad břevno a míč z hlavy Frankeho po dalším rohu zase mířil přesně do středu branky, kde stál připravený Branda.
Na začátku druhého dějství zahrávali hosté z výhodné pozice trestný kop, Křížova střela do horního rohu Martinovského nepřekvapila. Zlomová situace se zrodila v 56. minutě, kdy v rohu šestnáctky Novák nesmyslně fauloval Pavelku. Penaltový exekutor Hrubý byl i napodruhé přesný a dotahování ztráty bylo na Moravanech. Největší nebezpečí hrozilo žamberské defenzivě z hlavy urostlého Poláčka. Ten nejprve nedokázal usměrnit do branky centr Veselého a v další vyložené šanci pak domácí svatyni zblízka minul. Blízko k vyrovnání byl také hříšník Novák, jehož nebezpečná střela branku o vlásek minula.
Volnějších prostorů využívali žamberští hráči k rychlým výpadům, kterým vedle kvalitnější finální přihrávky scházelo také přesnější zakončení a stav na ukazateli skóre tak zůstal nezměněn.

Fakta – branky: 12. a 56. Hrubý (obě z pen.) – 3. Poláček. Rozhodčí: Hořínek (Hradec n. S.). ŽK: 2:3. Diváci: 180. Poločas: 1:1. Žamberk: Martinovský – T. Kotyza, Franke, Hrabík, Drapač – Pavelka (71. Trejtnar), Breda, Jírů (79. Kos), J. Huška (55. J. Kotyza) – Hrubý, Trnka (74. Molnár). Moravany: B. Branda – Sokol, J. Lukas, Záleský (49. Pištora), M. Lukas (71. J. Branda) – Fidler (46. Veselý), Beran, Knotek (83. Hlaváček), Novák – Kříž, Poláček.

Přelouč – FK Česká Třebová 0:4
Před Českou Třebovou nebyl lehký úkol, neboť Přelouč na tom byla před utkáním v tabulce lépe. Ale samotný zápas ukázal, že se Třebovští zvedají. Vše podstatné se stalo po půlhodině hry, respektive od 36. minuty. V té době otevřel skóre Pešek. O dvě minuty později zvýšil náskok Novotný a těsně před poločasem uklidnil hosty Grepl – 0:3. Hosté si po přestávce vedení pečlivě hlídali a přidali v 73. minutě pojistku, trefil se Urbanec. Podruhé za sebou přišla také nula vzadu.

Fakta – branky: 36. Pešek, 38. Novotný, 44. Grepl, 73. Urbanec. Rozhodčí: Braun (Pardubice). ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:3. Přelouč: Vašíček – Kačírek, Hladík, Ulrych, Rokyta (70. Štainer) – Pištora, Hanáček (81. Chaloupský), Novák, Machačný (46. Linhart) – Vančura, Klas (75. Volejník). Česká Třebová: Bárta – Švec (75. Bočkaj), Novotný, Hašek, Grepl, Pachl (62. Nešický), Müller (88. Klumpar), Zahálka, Urbanec, Pešek (80. Rufer), Rataj.

FK Letohrad B – Chrudim B 0:6
Vypadalo to na zlepšení, jenže přijde zápas doma a hra se rozsype jako domeček z karet. Poločas tomu ještě nenasvědčoval, favorit vedl 1:0. Druhá půle ale byla z letohradské strany tragická. Od 54. do 71. minuty dali Chrudimští pět gólů a rozhodli o svém vítězství. Rezerva dostala ve třech domácích zápasech hrozivých 18 branek a pokud rychle obrannou činnost nezlepší, bude zle.

Fakta – branky: 35. a 62. Zrůst, 68. a 71. Žalud, 54. Hauf, 61. Opina. Rozhodčí: Jačisko (Lanškroun). ŽK: 4:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Letohrad B: Moláček – Janoušek (83. Pačínek), Stejskal, Dvořáček (65. Svoboda), Švestka – Petráček (83. Zach), Pokorný, J. Procházka, Slodičák – Černohous (65. Macháček), F. Procházka. Chrudim B: Vostradovský – Zeman (54. Bareš), Valda, M. Tlapák, Holík, Meduna (74. P. Tlapák), Opina, Kratochvíl (58. Andrle), Zrůst (86. Lacman), Hauf, Netušil (46. Žalud).

Pardubice B – Choceň 0:3
Na každého jednou dojde. O neporazitelnost přišlo v nedělním dopoledni dosud suverénní pardubického béčko. Po zodpovědném výkonu v obraně a vydařené produktivitě se o to postarala Choceň. Hosty poslal do vedení v 20. minutě Zavřel. A náskok o chvíli později navýšil Myšák. Po přestávce se domácí snažili s výsledkem něco udělat, byli to naopak Choceňští, kdo se stavem skóre pohnul. V 66. minutě se trefil Smola, což byla pojistka na výhru. Choceň se dostává do popředí tabulky, ztrácí bod na Slatiňany.

Fakta – branky: 19. Zavřel, 27. Myšák, 65. Smola. Rozhodčí: Štěpánek (Chrudim). ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Pardubice B: Hrnčíř – Mandutz, Koblížek (46. Molek), Matějka, F. Pánek – D. Pánek (84. Uhlíř), Kovář, Prokopec, Dostálek – Valenta, Klátil. Choceň: Gerčák – Krejza, Baborák, David, Eisner – Šabata (90. Sklenář), Smola, O. Kopecký, Zavřel – Myšák, A. Kopecký (74. Novotný).

Svitavy – Lanškroun 5:1
Fakta – branky: 30., 74. a 83. Ptáček, 24. Ovad, 79. Filip – 44. Pavelka. Rozhodčí: Zavřel (Luže). ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (76. Jung). Diváci: 220. Poločas: 2:1. Svitavy: Cabal – Kala (60. Čonka), Czehowský, Petrila, Jukl (84. Bartoš) – Válek, Ovad, Čížek, Veselský – Ptáček (85. Říha), Juřík (72. Filip). Lanškroun: Wendlig (45. Langr) – Krejsar (80. Stasiowski), Pavelka, Popelář, Karlík (80. Hostovský) – Kolomý (64. Fait), Smrkal, Novák, Richtr, Jung – Knápek.

1. Slatiňany⋌ 5 4 1 0 0 17:3  14
2. Polička⋌ 5 4 0 1 0 10:2  13
3. Choceň⋌ 5 4 0 1 0 10:3  13
4. Pardubice B⋌ 5 4 0 0 1 12:4  12
5. Holice⋌ 5 3 1 0 1 14:6  11
6. Svitavy⋌ 5 3 0 1 1 13:5  10
7. Česká Třebová⋌ 5 2 1 0 2  9:10  8
8. Přelouč⋌ 5 2 0 1 2  5:10  7