Stejně jako fotbalisté Dobříkova, kteří nepustili první soutěžní bod Stolanům, si v krajském přeboru vedli i fotbalisté Chocně.

Skuteč – Choceň 0:2
Hosté byli lepším týmem a jejich výhra je zasloužená. Otázkou je, jak by se zápas vyvíjel, kdyby poslední celek tabulky proměnil v prvním poločase alespoň jednu ze dvou vyložených šancí. Po čtvrthodině se Choceňští ujali vedení po zaváhání skutečského Hrona, který přestal hrát, když byl zraněný protihráč. Sudí však hru nepřerušil, soupeř pokračoval v akci a Stavresky otevřel skóre – 0:1. Ve druhém poločase se Skuteč pokusila o zvrat, v závěru hrála vabank, ale v 82. min. ji potrestal po rychlém protiútoku Hanzl – 0:2.

Hlinsko – Ústí n.O. 0:1
Co bylo platné, že domácí podali podstatně lepší výkon než ve středečním vloženém kole proti Dobříkovu, když hosté v podstatě z jediné vážnější šance vytěžili tři body. Hlinečtí hlavně v prvním poločase neproměnili několik příležitostí a připravili se tak o slušnější výsledek. Před dvěma zápasy venku to pro Hlinsko nevěští nic dobrého.

M. Třebová – Lanškroun 2:0
Minulé utkání v Moravské Třebové stálo Lanškroun tři zuby a nepříjemné zranění. Tentokrát celek trenéra Smejkala vyvázl sice s celým chrupem, ale přesto si domů místo bodů odvezl jednoho maroda.

Úvod střetnutí se odehrál mezi šestnáctkami, hosté dobře bránili a domácím se nedařilo jejich obranný val nijak překvapit. Když ano, byl na místě Wendlig. V 19. min. boxoval dobrou ránu Strouhala z vápna, poté včas vyběhl proti stejnému hráči. Největší šanci první půle měli hosté. Ve 44. min. šel po chybě zadáků sám na Kryštofa Farkaš, byl před vápnem u míče dřív než gólman, ale slabou střelu poslal těsně vedle.

Také ve druhé půlce se hosté snažili o rychlé brejky ze zabezpečené obrany, jenže tentokrát se dostali pod trvalý tlak Slovanu. V 65. min. našel R. Šatník na hranici šestnáctky Strouhala, jenž se uvolnil, obešel i Wendliga a do prázdné svatyně otevřel skóre. Hosté v útoku nepředvedli nic, a tak přišla šest minut před koncem pojistka – Švanda vybojoval míč, přihrál ho Hollému, který nechytatelnou ránou na zadní tyč rozhodl o výsledku duelu. Ke třetímu zásahu byla Třebová blízko hned vzápětí, ale umístěnou střelu M. Sedláčka a dorážku Hollého kryl nejlepší hráč hostů Wendlig.